Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  17,118
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Birthday 10/09/1973

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

26,535 profile views

kuncák7's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jo. Ale termín nevím, mimo toho rodného listu jde vše mimo mě
 2. Dva góly v 59 minutě. Tomu říkám buldoci zaujetí.
 3. Potěšil mě hokej a to, že jsem našel rodnej list :-). Bude potřeba.
 4. Paráda. A Švédsko to slušně prokaucovalo, Kanadu nelze podceňovat.
 5. Díky pánové. Já si ulevil tím "postěžováním " tady. Jedeme dál, ono to půjde.
 6. Když si říkáš, že se to klopi k lepsimu- holky se školou, v práci plno příznivců , tak se musí podelat něco jinýho. Máma musí na operaci prsu, našel se jí zhoubnej nádor , fakt už doprdele práce.
 7. Tak mi to pošli v Excelu, v tom jsem něco dělal naposledy tak před 15 ti lety, to by bylo peklo.
 8. Tak to bude celkove zapadat do konceptu alespoň EU. Netvrdím, že je to dobré,ale chce to držet nějakou koncepci a ne přeskakovat od rohu do druhého rohu. Vím, chci moc a když koukám na to, co se děje např se stavebním zákonem, tak si iluze nedělám vůbec žádné
 9. A to počkej, až přijdeš na dopravu . Už se tě nemůžu dočkat
 10. Taky nehodnotim z tohodle pohledu. Jen mě nebaví "kvalita" a koncepcnost v návaznosti na okolní trendy, dle kterých jedeme a odvoláváme se na ně. Za cca dva roky to budeme s velkou slávou zase předělávat. Pak má být zákon kvalitní, když do toho zasahuje kdejakej Jouda, co je u koryta.
 11. Moc se mi líbí koncepcnost práce ministra dopravy- s velkou slávou dokončuje úpravu zákona ohledně zvýšení nejvyšší povolené rychlosti na vybraných úsecích dálnic a zatím se v Německu zvedla jednotna politicka vlna na zrušení "neomezené" na zbytku vybraných dalnic a ve Francii čekají, zda jim nová předsedkyně vlády omezí rychlost buď na 110 nebo spíš politicky pruchodnejsich 120. Není nad zjednodušení.
 12. Tak nakonec malé zadostiučinění z poháru, ale v Praze fakt smutek- úplně bez poharu. Jsem fakt zvedavej na předkola evropských pohárů.
 13. Jenže v Jeseníku se s tím nemažou a postupy jsou taky trochu starší . Starej praktik mi do nosu narval kovovou špachličku a začal vyrovnávat. Když usoudil, že je to dost rovný, tak přestal, narval mi tam tamponádu na týden a poslal domů. Už nikdy více.
 14. Myslel jsem spíš ucelenej klíč pro celou Evropu. Abych nemusel rozklikávat každou ligu zvlášt a pitvat to.
×
×
 • Create New...