Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  17,603
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Birthday 10/09/1973

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

30,410 profile views

kuncák7's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Zdravím, za neteř ( dle pravidel mám auto u sebe a za prodej ručím ) si dovolím nabídnout "mazlíka" kupovaného mnou pro rodiče v 2/2019. Nakonec to dopadlo tak, že ho řídila starší neteř ( dobrý řidič ). Auto kupováno 2/2019, teď najeto 41 420 km, servisováno v autorizovaném servisu Nové Butovice. 2x drobné opravy ( vždy tamtéž ) za nezaviněné kolize - vždy bohužel náraz do zaparkovaného vozidla - 1x uražené levé přední zrcátko ( komplet vyměněno ) a 1x poškozený lak pravého zadního blatníku ( přelakováno ) - ani jedno není vidět, nicméně mi přijde fér to zmínit. Technické parametry jsou lehce dohledatelné na netu, pokusí se vyzvednout "výbavu" navíc - jako je tažné zařízení ( použito 2x na vzdálenost cca 1,2 km a 9,8km ), elektrony a handsfree sadu s radiem, kterou si neteř nechávala dodatečně montovat ). Z mých zkušeností se dá s tímto motorem jezdit poměrně úsporně, když se nedivočí, dle mých dosažených spotřeb - 4,9-5,1 l/100 km, ale na dálnici při dálničních rychlostech je to už trochu více 5,9-6,4 ). Dobře se do něj leze a je z něho pěknej výhled, START-STOP jde vypnout natrvalo :-)). Auto je případně k vidění v Braníku ( Praha 4 ), cenová představa je 305 tis. ( při rychlém a slušném jednání bych ukecal na neteři slevičku ).
 2. Zdravím ještě 1x. Ještě tu mám tyhle modré krásky, rok 2021 ( sundával jsem z nich ještě fólie ), WR 1200m, rozměr 43x14, safír, tah v plné délce. Bohužel se mi nedostanou na ruku a tak bych chtěl prodat či vymenit ( Ball, Fortis, Tudor- s Junghans, něco jiného ). Cena 35 tis. , vše v SZ a předání Praha.
 3. Zdravím, jelikož se výměna nehýbe, tak zkusím i prodej. Jedná se o krásné oblekovky ( jen já prostě na to nejsem ), které jsem chtěl od vstupu sem. Jedná se o komplet balení, originál tah k tomu. Něco k hodinkam- rok 2014, servis tuším 2021, WR 30m, plastové sklíčko ( naprosto čisté), 40 mm rozměr. Momentálně na kůži ( druhou dodám k tomu ). Za 25 tis., Vše do SZ, předání Praha. Výměna též možná ( z mé strany bez doplatků ).
 4. Hele tohle nepopírám. Já zastánce zón nejsem( naopak, navíc tvrdím, že ve velkých městech je to řešeno špatně, ale politika a peníze vyhravaji), snažím se jen poukázat na možná vyústění problemu( myslíš, že budu okamžitě psát a požadovat změnu? Ne, mě je to fuk a lituju referenta, co mu tohle od někoho aktivního přistane na stole k řešení. Protože vím, co je to za oser). A bohužel vím, že si toho dřív nebo později nějakej aktivní hlupák nebo bonzák, všimne.
 5. Změna v to hle ohledu ( o víkendech zdarma, od 21 do 06 zdarma ) se neplánují. Sdílená auta- ODS na tuto změnu tlačí ( zpoplatnit, je to kšeft), Piráti o tom nechtějí ani slyšet.
 6. Ne, úplně nevím, jak to že tam je zóna přerušena, není tam vjezd- žádná úprava. Po úpravě by se tam dvě místa dala umístit, za autem by zbyl 1,5m chodniku. Buď si úřad nechtěl dělat zle, nebo si to po projektantovi nezkontroloval a doufá, že se nikdo neozve.
 7. Bílé i modré lze pokutovat. Bile stojí na chodníku ( není zde upraveno pripojeni- stavebně upravená obruba,......). Modre- netuším, proč je tam ZPS přerušena ( pošli mi lokaci), výhybna to není ( je to malé ), nevidím obrubu. ZPS tam sice není, ale jak píše Bert, máš tam svislé značení a lidove- když není vyznačeno neznamená to, že se tam stát smí.
 8. Hore. Cena i možnost výměny zůstáva.
 9. Mě to naopak celé potěšilo . Obzvlášť momentální pohled na tabulku.
 10. Dnes slaví moje manželka narozky- 50. Tak jako velkej "romantik" nebudu nic vymýšlet. Takže 50 růží
 11. Jo, tohle asi tak nějak ještě chápu. Ale byla zvolená stejnejma lidma, který pak favorizujou politiku nebo směr, kterej je úplně mimo ( tak ještě Fica nikdo nezvolil, to předbíhám, ale ten průzkum je strašidelnej ).
 12. Tohle právě moc nechápu. Moderně si zvolí prezidentkou Caputovou, čímž mi přijde jejich vypořádávání se s minulostí pecka a pak mají na parlamentní volby za favorita tohle? Nejde mi to vůbec k sobě. Prd do toho teda vidím.
 13. Ahoj, minimálně dvoje jsou v prodejním vlákně, oboje 41.
 14. Stále platí, kloním se nejlépe k výměně 2 za 1, kdyby měl někdo jiný nápad ( Ball, ....... ) pište. Jen vím, co nechci - vintage chrona ( i vintage snesu, nejlépe rok 1973 ).
×
×
 • Create New...