Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Content Count

  15,968
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Rank
  apac se skalpem
 • Birthday 10/09/1973

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

22,964 profile views
 1. Může. Jen se mi nezdá, že by to bylo kvůli jednomu místu? A mělo by to být trochu jinak vyznačené (další B28 s ukončením). Fakt se ti zítra kouknu. Kdybych nepsal, tak se mi ozvi do SZ.
 2. Trošku se bojím že skoro nikde. Zítra ti můžu kouknout u kolegy, co tohle dělá. A můžu mu říct, ať se tam dojede podívat (kdyžtak Ing. Skála, kdybys mu chtěl psát sám).
 3. Nosí se to, cos měl v roce 2000 :-)). Já tedy ano. Chodím díky cca dvoum stanglim Vysočiny, chlebu a polivek a testovin z Vitany. Musli tyčinky mám taky, celou čokoládu a pár blbosti k tomu (tablety na vodu které moc nepouzivam- po úpravě je pro mě voda hnus), a jako železnou zásobu cca 2-3 balení US vojenské stravy, pro jistotu.
 4. Hodinky co nosím, mám na ruce neustále, nikdy nejsem bez hodinek déle než 10-20 sekund ( co trvá nasazení jiných ). Ostatní hodinky mám v hodinkovnici.
 5. Vždyť já taky :-). Prd do toho vidím, ale spekulují, skládám konspirace,.... Tak mě musíte brát :-)))
 6. Byl to ficak. Jsou pryč. Diky
 7. Já bych se toho nebál, evidentně teď nejsou peníze to, co vás pálí a když to nebude šlapat, tak ještě někoho vezmete. Myslím, že bude mít přehled a nebude to dělat tak diletantsky, jako doposud.
 8. Zdravím, koupil jsem na dovolenou, na tu nejedu, takže nevyužiju. Komplet balení, WR 100, solar, dost funkci-stopky, odečet, teploměr, barometr,..... Vše prosím přes SZ, předání o víkendu Beroun a okolí, v týdnu Praha, neposílám. 4500 Kč.Dekuji predem
 9. S tím materiálem co tam má, by neudělal víc snad nikdo. Už tomu věřím i já.
 10. Krále jako trenéra neznám, ale myslím, že když chytnete začátek, tak to ukočíruje. A i obranu budete mít slušnou. Se Salfou jsem to myslel hodně žertem :-)), abych tě popichl.
 11. Jenže vy si nevážíte tv experta a propustiti ho, tak se nediv :-))).
 12. Romane, dnes jsem projížděl seznam posil na novej ročník a Dědek pustil kacku :-)). Vy nakonec budete toho Salfickyho milovat :-))
 13. Jsem rád, že jsem se k nim po mnoha letech vrátil.
×
×
 • Create New...