Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  16,426
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Birthday 10/09/1973

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

24,097 profile views

kuncák7's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. No, jestli ti trvá nasadit tu pásku jako mě na mém, tak potěš :-). Jen to je umění . Má to mikrofon vestavěnej nebo se musí připojit klasický kabelem?
 2. Tome, Tome, ty srsis napadama :-))))- vpravo za červenou snad není daleka hudba budoucnosti. Stavění rovných silnic ti řekl dostatečně geometr :-)) a semafory za, tam se přiznám, že výhodu prostě nevidím ( v tomhle systému jsem nikdy nejezdil, takže asi ostych z neznalosti).
 3. Trochu jsem zastrachal doma a ejhle: -první dvojce koupené za mnou vydělané peníze, první věž koupena našima a pak stroj, kde je zdokumentovan můj vzdor vůči básničkám a mě první sprosté slovo v jednom ( kdy to táta prý hodinu pracně chystal s mikrofonem a já, ač jsem tu básničku říkal celou hodinu, tak jsem ji odmítl říct na pásku a hrdě začal říkat stále dokola- bába blbá, bába blbá, až jsem jednu chytnul :-)))).
 4. Tak tohle já osobně v životě neviděl a kdybys mě řekl, že to je kalkulačka, tak bych věřil. U nás v té době doma běžel vesele TV zn. Rubin, tuším :-)).
 5. Jen závidím, do 23 hod jsem uklízel na chatě spoušt po tom vánku, co se včera přehnal. Většina věcí byla u sousedů na zahradách. Snad to dám příště.
 6. Takhle podany to vyznívá trochu jinak, s tímhle lze souhlasit :-)).
 7. Hloupost, ani Asie a rozhodne ani Amerika na nás ohledy brát nebude. Blud, co tu opakuje celá západní Evropa. Nezlob se na mě, ale tady přesně platí z tvého předchozího příspěvku to posledni- že se přizpůsobíme.
 8. Dopr..e, už na to fakt nevidím. Omlouvám se, myslím chronograf.
 9. kuncák7

  V: IWC 3725

  Zdravím, pohrávam si s myšlenkou, že bych vyměnil své iwc v chromu, komplet balení, na tahu ( plná délka ), po velkém servisu 3/2021 v onyxu za něco - Chrono, nechrono, 2 ks za jeden,.....Becka, Tudor, Omega, Prim, IWC, GS Seiko i Fortis, napr. Doplatek z vaší strany je též možný. Cena na výměnu i prodej je vzhledem ke stavu a servisu 100 tis Vše přes SZ. Dekuji
 10. Tudor jedine na tahu a tentokrát bez data
 11. Taky jsem reagoval na tvůj první koment a ne druhej.
×
×
 • Create New...