Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  18,131
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Birthday 10/09/1973

Contact Methods

 • MSN
  kuncak7@serznam.cz
 • Website URL
  608315542

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

34,771 profile views

kuncák7's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Pro mě nastala ta správná doba pořídit potápky. Snad vydrží do dovolené
 2. Měl jsem to zkreslený tema zadama- poprvé jsem odcházel že stadionu jako naprosto poslední, jen sejít ty schody bylo peklo.
 3. Holomajzna zvaná naše liga za nama- sedět tam bylo znovu peklo, navíc mě strašně bolej záda. Proč to nemůže být fotbal jako s Římem?
 4. Mozna to tu už bylo. Mě to vrtá hlavou od doby, co jsem to viděl v kině a včera nekoukal na nic jinýho, ale jsem v tomhle marnej. Langmajer ve filmu Ostrov, co to má na ruce? Tušíte někdo?
 5. Díky, na chrono24 za žádnou cenu nepůjdu ( je to me tabu), lovim jen v našich vodách, jinak by to byl rozvod, vrazda, nebo tak nějak. A ty Fortis jsou super, ale 38-39 je na me denní nošení málo.
 6. Blbě položená otázka. Ještě se optam- to vedle u té zelené popelnice? Je nějaké obratiště??
 7. Máš normové velikosti stání, jasně dané. Může to být upraveno značením v cele oblasti, ne jen přímo zde. Dle vyznačení míst usuzuju z toho. Neznám místo, proto se ptám. A hovadina- dodatkové podtabulky s textem ti snad něco rikaji, když už teď vlastnis řidičák. Ptám se slušně, tak bych očekával, že se budeš chovat obdobně. Jen dodám, naše P+R parkoviště ( na naší MC)jsou vyznačena pouze pro osobní auta a to pouze svislou dopravní značkou IP a vodorovným značením pro osobaky.
 8. U tehle uliček s dodatkovejma tabulkama nemoralizuju, spíš soucitim- moc to nejde uhlídat a navigace někdy nereaguje s aktualizací moc rychle. A druha výzva je lepší než problém na místě. Osobně bych si taky rád postěžoval, ale nejsem si jist, zda se problém co řeším, hodí na mužské fórum ( těch pár žen zde, urco promine ).
 9. Za sebe položím kacířskou otazku- jsou ta místa vyznačena pro obytná vozidla? Podle fotky to má rozměr pro osobaky. Z fotky to úplně nevidím, zkresluje to, ale předek je venku o metr a do stran je to taky víc než 5 cm.
 10. Taky nejsem svatej, ale když někdo přijde, je slusnej a nebo má padnou výmluvu, tak prostě nejsem Švýcar nebo Dan, to neumím. Blbý je, že temahle "dobryma" radama si měšťáci skodej a nikdo si jich neváží a nic si z nich nedělá. Když už ale něco vyfasnu, tak nadávám především sobě ( bohužel, u rychlosti nic nevymyslim ).
 11. Aaa, to nemá cenu- v práci ty nejlepší výmluvy sbírám a někdy se dá zasmát a i primhourit očko, poradit,..... Ale kdyz padnu na koment- potřeboval jsem zaparkovat na 9 hodin,.... Tomu se nezasmeje ani měšťák či hasič. A evidentně ani někdo ze sousedů, protože to je zpravidla na udání. To předešlé postesknutí s tím obytnakem a 5 cm je zajímavější, tam bych se i snažil pochopit rozhořčení a snad byla i vidět snaha trochu to osvětlit.
 12. Když to bereš za moralizování, tak to je mi celkem jedno. Příspěvek je perla a byla náležitě ohodnocena. Což je taky tvůj problém.
 13. Nebo se zamyslet a popojet někam, kde to je vporadku. Tyhle brekoty a myšlenkový pochody fakt nechápu.
 14. Pavel Kloupar, zakladatel Sázavafestu a můj hodně dobrej kamarád.
×
×
 • Create New...