Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  17,348
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Birthday 10/09/1973

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

29,268 profile views

kuncák7's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Tohle nám všem mělo dojít když začal zápasit s medvedama, v hokeji dávat proti světovým hráčům góly, vyučovat karate,......
 2. S Aljaškou nejsi jedinej- lákala mě vidina souseda tři dny vzdáleného, příroda,..... S věkem se odhodlání vytratilo.
 3. Vidím to u tvých komentu jinak. A jedná se o náměstky, nikoli ředitele a vrchní ředitele. No nic, odbornost je důležitá i ve státním, ač si myslíš, že ne. A jen dodám, neomezeni počtu namestku- toho se ze zkušenosti bojím, u nás na městské části pod vedením pravice bylo utvořeno ze tří místostarostu těchto míst pět ( plně placených ) a opravdu odbornostne na výši. Tady to bude stejně.
 4. Řešením, bohužel v naší legislativě zatím schváleno jako naprostý paskvil je zavedení nízkoemisních zón. Zatím je to ovšem tak složité, že se do toho nikdo nepustil. Nejsem , chraň Bůh, jejich zastánce, jen čistě konstatuji. PS: tvůj stesk výše ( nabíjecí kabel u práce ), řeším jak na MC tak se zřizovatelem těchto míst.
 5. Bohužel ti nenávist k stb- akovi zakaluje úsudek. Trocha odbornosti se nahrazuje jen správnou politickou knížkou, což je ještě horší. Ale jak říkám, každej má jinej pohled. A jen doplním, potřebuješ i to až pak ( odbornost), bez toho jsi i tak za wola ( o odbornosti v managmentu si u těchto kariéristu nedovolím ani uvažovat ).
 6. No nevim- změna na neomezený počet politických náměstků? A krok správným směrem? Asi na to každý budeme mít trochu jiný názor. Holt si tam každej nacpe ty své.
 7. Příprava na druhej zbytečne promrhanej víkend v komisi. Takže co jiného na ruku?
 8. Neměl bys tam i rozměr? Z tohodle mám dojem, že musíte "kecat", že to musí brzdit ( to je jen teorie, praxe jak rikate, je jiná a sice veze 250 kg navíc, ale i tak ). Popisujete to jak kdyby to bylo bez posilovače brzd a ABS
 9. Snad to tu ještě není a je to o dost veselejší zpráva. Osobně bych něco podobného nedal ani náhodou, ale rád na to koukám. Unikátní výkon, při kterém se tají dech! Tři sportovkyně se zapsaly do historie - Sport.cz
 10. Položil bych otázku, ale tím by to sklouzlo asi do roviny bulváru. Tak si jí odpustím. Spíš se optám - jakej je rozdíl ve váze u Supa IV proti TDI? Počítám pár kilo, nebo se pletu? A brzdy by to mělo mít lepší, než klasickej , vždyť je jasné, že jsou více namáhaný, nebo se pletu? Mělo by tomu pomoci lepší rozložení váhy, takže by IV mělo být lepší?
 11. Gentlemani, chtěl bych vás požádat, můžete si prolistovat prodejní sekci a pouzavírat si své prodejní inzeráty? 28 stran a inzeráty skoro 2 roky staré? Díky. Je totiž peklo v tom listovat.

   

  1. Show previous comments  5 more
  2. Seamaster

   Seamaster

   A to ma to rucni mazani nejaky duvod? Ja sam adminuju jedno forum a mazat to rucne by me jeblo...
   Mam to nastaveny, ze po urcite dobe neaktivity sam smaze. Ale jde to podle me i davkove, na zaklade zadanych podminek.

  3. Tikal

   Tikal

   Pro mě to bylo na pár kliknutí, takže žádný problém, nicméně oslovím Root admina.

  4. Roman-ZA

   Roman-ZA

   kuncaku. zase chces nieco kupovat? 

 12. Afri, ten hotel nemá svá parkovací místa? Každá Praha má nastavené trochu jiné podmínky, takže tahle karta platí jen na P5 a nezaručuje ti skoro nic ( jestli teda vůbec ano, protože o sdílení přenosných opravneni se teprve jednalo a nemám zprávu, že bylo schváleno), u nás to třeba možné rozhodně neni ( P10). Zase, když tu budeš o víkendu, tak je to někde úplně zdarma. Ta aplikace na garáže není špatná.
 13. Z toho fotbalu bolej oči. Zase.
×
×
 • Create New...