Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Posts

  17,855
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Birthday 10/09/1973

Contact Methods

 • MSN
  kuncak7@serznam.cz
 • Website URL
  608315542

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

33,268 profile views

kuncák7's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jasný, já to právě taky sledoval ( protože jsem si myslel, že aspoň ten Vyškov s těma afričanama něco ukáže ). A ta druhá baráž byla ještě nekoukatelnější - Příbram na to neměla a Pardubkám to bohatě stačilo. Hlavně mě asi nejvíc překvapilo to, že Příbram i Vyškov hráli tak, že vlastně postoupit nechtěj.
 2. Maroshu, ale ono se na to opravdu nedalo vůbec koukat, to nebylo skoro ani divizní utkání. A co mě překvapilo nejvíc, bylo to z obou stran ( ona tam chyběla i snaha, o fotbalovosti se nedalo mluvit vůbec, ale to můžu psát o polovině a víc ligovejch zápasech ). Čekal jsem fakt víc, o dost víc.
 3. Tak záchranu máte, ale Vrbu a Grygeru bych poslal o dům dál. Dneska se na to nedalo koukat.
 4. Karle, parádní fotky a jen dotaz - ten linkovej bus MHD - to je zastávka Topolová na Zahradáku, Praha 10?
 5. Při dnešku mě nenapínej a řekni co se stane ( nějak magicky mě to přitahuje zkusit. Jako malej fakan. ). Osobně mám dnes parádní den - jedna kolegyně doma leží se zlomenou nohou, druhá se hledá ve výběrovém řízení ( které ještě nikdo nevypsal ) a třetí se měla dneska vrátit z dovolený ( ale přivezla si asi zánět ucha ). Takže jsem tu nadále sám a nějak mi dochází trpělivost : - první telefonát - paní chtěla zlegalizovat parkování na chodníku pro svojí firmu a cítila se ukřivděně, když sem se jí snažil vysvětlit, že ne. Že jí prý nepomáhám vyřešit problém. Tak dostala radu zdarma. -druhej telefonát - paní , bydlící ve slepé ulici si stěžovala na nepráci měštáků a ať to řeším ( snaha o vysvětlení, že úkolovat tu partu hic nemůžu , nezabrala ). Tak holt přecházím na hru kolovrátek- stěžujte si na ředitelství MP ( už jsem skoro ztrácel glanc, ale paní to po osmém zopakování vzdala ). -třetí a čtvrtej telefon jen klasické nadávky na plánovanou uzavírku kvůli fotbalu v Edenu - finále Konferenční ligy. No a finále byl poslední e-mail + telefonát, kdy si ředitelka školy pro tělesně postižené stěžuje, že měštáci odmítají odtahovat či jakkoli řešit řidiče z vyhrazených míst pro invalidy před školou, s tím, že požadují aktuální stanovení dopravního značení ( nestačí jim stanovení z roku 1997 ). To je už na hlavu postavený, asi kvůli těmhle pologramotům v uniformách budeme ( teda budu ) stanovovat všech cca 35 tis. značek každý rok nebo co. Tahle parta naprosto zbytečnejch jelit mě dlouhodobě pije krev. Každým svým dalším vyjádřením, co se ke mě dostane, mě utvrzují v tom, že se fakt hodí max k stání u přechodů a pokutování pejskařů ( cokoliv o dopravě končí vždy průšvihem ). A do toho mi sem přišla slečna filmařka, docela hezká holčina, ale problematikou naprosto nepolíbená, ach jo ( jelikož už jsem asi starej, tak pomrkávání řasama na mě nepůsobí a holt jsem jí rozbrečel ). Špatnej den
 6. No, úplně nevím. Vypadá to na neschvalenej výživovej doplněk, kterej tři koumaci neprobrali s doktorem. Je to blbě, ale na dopování bych to neviděl. Tipnul bych si na produkt z USA, kde to funguje krapet jinak.
 7. Jsem tedy už o kousek dál, ale i přesto gratuluju. Vím o čem píšeš.
 8. Zkus se někde přilepit. Dojedu tam a osobně tě přejedu a pak nakopnu
 9. Hele, Vyškov jsem viděl 3x a neměl by to být problém. Pár hráčů tam mají velice zajímavých, ale práce s nima je zatím marná. Pokud je udrží, tak za rok by baráž byla osemetna věc, ale teď věřím zkušenosti. Jinak, furt se mi ten titul kouše fakt spatne- nejlepší útok, nejlepší obrana, nejvíc výher, lepší vzájemná bilance a až druhý ( radši nechci komentáře, jen jsem si musel povzdechnout ).
 10. Poprvé hodinky od značky Ball. Spokojenost.
 11. Nevím jak za tebe, ale jsem skoro totéž a ještě si pamatuju, že jsem musel k talentu trochu přidat i tu správnou linii - Jiskra - Pionýr, abych liniově mohl k té správné škole přidat i SSM. Nebo sportovní talent a tím jsem tu linii obešel ( když jsem byl z Jisker odejit ještě dlouho před slibem díky chování :-)). Ale to je jiná kapitola. Osobně tohle docela chápu, kdysi jsem ty nervy zažíval taky s holkama.
 12. Jenže na rozdíl od afriho mě nikdo nevyhecuje. Já si ublížím vždy promyšlene sám ( tedy teď asi manželka), on se do toho vrhne po hlavě
 13. Ty woe, nic nezkoušej . Nebo sem dlouho nic nenapíšeš , znáš se
 14. Pokud je to v zone- úřad. Pokud je to vrak ( to nech na posouzení ) - MP, oddělení v Kundratce, dělají odtahy. Pokud dělají a je po nich bordel- zapojil bych životní prostředí a živnostenskej. Na zabor bych to nevidel- je to na posouzení dost složitý. Každopádně si to nafot a posílej na městskou . Jinak tam brzo máte opravnu na chodníku
×
×
 • Create New...