Jump to content

kuncák7

Member_50
 • Content Count

  15,753
 • Joined

 • Last visited

About kuncák7

 • Rank
  apac se skalpem
 • Birthday 10/09/1973

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Recent Profile Visitors

22,236 profile views
 1. Gratuluju. A až budeš mít i bílé, tak dej vědět :-))
 2. Jo sorry, mě ta migrace dneska nějak unavuje a myslím si, že její čas ještě přijde. K tomu druhému mám tak nějak vztah a někdy z těch mouder, co tu pristanou, se dá vybrat i opravdu něco, co lze použít.
 3. UP, jestli někoho vážně zajímají, napište. Doplatek i z mé strany možný.
 4. Hele, nechcete se dneska chytnout toho druhého tématu od senátora? Ne že by mě vetsina/menšina v evropských městech nezajímala, ale potenciál druhého tématu by nemělo být nedoceneno.
 5. Tak konečně je teď ten výsledek správně
 6. To sem ani nedávej, moc lidí ho tu znát nebude. Jeho fotky jsem tátovi vystrihoval ze světa motoru, když to zjistil, to bylo rozdileni cen.
 7. Tak se mi povedlo to, co jsem nechtěl, za koukal jsem se do jiného kousků. Zkusím snížení ceny na 11 tis.
 8. V tomto případě se to dá řešit jinak-lépe. Např. Stavební úprava, zvýraznění přechodu,.. Radarové měření by měl být až poslední. Když jsem u vás projížděl, napadlo mě plno řešení jen tak z hlavy, musí se pouze chtít. Děti jsem uvedl jako příklad velkého zneužívání, znovu chápu, že se někdo proti tomu ozve a je k tomu citlivější (nezavdecim se všem). Nicméně trvám na tom, že je až trapne zneužívání všude tam, kde se hodí do krámu. Vzhledem k tomu, že to slyším skoro u každého nesmyslu, co napadne veřejnost, jsem k této hlášce imunní a mám na ni až alergickou reakci.
 9. Jasný, plně ti rozumím. Já si svou lenost s výměnou právě nějak musím zdůvodnit.
 10. Stejně sci fi, jako příjmy z parkovneho do obnovy komunikaci (v úterý jsem objizdel nové plánované území a je mi hanba, kam se bude v dané lokalitě začít nová parkovací zóna). Někdy bych si přál, dožít se správně věci, logického řešení dle rozumu. Bohužel, nedoziji se toho.
 11. Jojo, víme. Taky před 4 lety byl ve třetí skotské lize. My žijeme pohádku a ta vypadá hratelneji než dostat MU či AC. Uvidíme, jak to dopadne. Každopádně, pro mě je Rangers tým mého mládí, fandil jsem jim jako Barceloně a Liverpoolu.
 12. Ahoj, tohle nepopírám, ale jak vidím, znáš princip. Paní Vomackova totiž zná paní Novakovou a pan Novák starostu Choderu, chodí s ním na posed. No a pak to jede. Vše schová za bezpečnost, hluk,..... Myslíš, že neznám větu - až se tam něco stane, a co děti, myslíte na ně? Dela se mi z ní špatně a rád odpovídám, že je tam nemaj pouštět bez dozoru a nebo je naučit se rozhlédnout. Ale to funguje na pavlacovky, ale ne na asertivní, mladé, nejlépe na mateřské. Divná doba. Chápu, že si vykládás mě komenty jako obhajobu radaru, jen se snažím naznačit možné řešení - není. Nové vedení vesnice totiž brzo
 13. Tak tam platí bod dvě, co jsem zmiňoval-lidé bydlící v okolí. Jak jsem řekl, nejsem jejich zastáncem, ale holt když je tam 50, je to v obci a lidi to nedodržují, tak se tam víc jezdit nemá. A na tvém posouzení to prostě není. Doporučuji v případě nesouhlasu, kontaktovat svého politika, ať vysvětlí, zdůvodni.
 14. Jde to brát i z druhé strany-všude tam, kde ten radar je, nejsou nehody proto, že si tam lidi davaj pozor. Hodně často se jedná o rovné, dlouhé úseky, kde je vidět. Prostě bydlícím lidem vadilo, že se tam prohánějí závodníci na 50 a tak otravuji starostu tak dlouho, až ten podlehne a osadi to tam (pár informativních radaru prokazatelně slouží některým jako potvrzení toho, kolik jsem z té plechovky vymackl).
×
×
 • Create New...