Jump to content

Hector

Member_50
 • Posts

  180
 • Joined

 • Last visited

About Hector

 • Birthday 04/08/1979

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha & Klatovy
 • Fanoušek značky
  Orient, Prim, Seiko, Longines, je toho dost...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hector's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Ahoj, existuje nějaká možnost jak poslat hodinky z USA k nám a vyhnout se celnímu řízení s českou poštou? CLO i DPH zaplatím to problém není, ale nechci to řešit s poštou protože to trvá měsíce...Děkuji za nasměrování H

  1. Show previous comments  8 more
  2. sodekcz

   sodekcz

   Taky se dá zařídit, že všechny poplatky platí odesílatel a příjemce u nás sice vyplní formuláře, ale pak už mu to pustí k doručení u nás bez doplatku. DHLko to má označeno nějak jako DTP režim, nebo něco podobného (Duty Tax Paid?). Musí to být deklarováno na průvodních dokladech, pak je to tady bez problému.

  3. paya01

   paya01

   DDP - Delivery Duty Paid

  4. danlolland2

   danlolland2

   Hele můžeš se domluvit s prodejcem, aby to deklaroval třeba za 200 usd a poslal Fedexm. Dorazí Ti to do týdne a pak doladíš clo. Bral jsem Red Suby mk II unpolished. Věř mi, vím. ;)

 2. Zaslechl jsem konspiraci o laboratoři na černé neštovice na Ukrajině napadající plice. Je fakt, ze redukce populace se z wuchanske chřipky moc nepodarila. Nedělám si iluze, ze Bilderberg Group a podobná uskupení v tom nejedou nebo o tom minimálně nevi. Další věci je, ze východní oligarchove se svými stavebními plány jsou už nateseni až tam budou budovat novou infrastrukturu. To je příležitosti až až. Putin mi dost připomíná Csersei z GOT. Taky má svého alchymistu vyrábějí koktejly. Vzpomeňte na Novičok, Skripala a jeho dceru a další.
 3. Zajímalo by me kolikrát se stalo, ze stříleli na svoje. Jak rusi tak Ukrajinci. Vždyť oba mají Suchoje popřípadě migy nebo jestli třeba někde dochází k tomu ala sedma rota, kdy se prevlecou do cizi uniformy
 4. https://www.cnbc.com/amp/2022/03/08/mcdonalds-will-temporarily-close-850-restaurants-in-russia-nearly-2-weeks-after-putin-invaded-ukraine.html
 5. Presne tak. Je až hrozivé, jak podobne to je s ww2. Najdi 5 rozdílu. Hitler taky využíval slabosti druhé strany a toho, kam až muže dojít s požadavky. Nikdo nic nenamítal.
 6. Co je na tom pravdy, ze se musí v jaderných hlavicich měnit plutonium každých 10 let?
 7. Hmm… Ze satelitních snímků vyplývá, že KLDR začala opravovat jaderné středisko Pchunggje, které v roce 2018 uzavřela na základě prohlášení severokorejského vůdce Kim Čong-una o ukončení všech jaderných testů. V uplynulých dnech KLDR několikráttestovala balistické rakety. Ruskoseverokorejskému rozhodnutí rozumí. Podle ředitele výboru ruského ministerstva zahraničí pro mezinárodní organizace Petra Iličeva došlo v době přerušení raketových testů k nárůstu vojenské spolupráce mezi Soulem a Washingtonem.
 8. Nevíte, kde se dá v Praze nebo okolí ještě normálně natankovat? Klidne do SZ, děkuji.
 9. https://showbizcorner.com/major-generals-vitaly-gerasimov-and-valery-gerasimov-related
 10. nechceš to sem prosím zkopíovat? Nemám premium a myslím, že to ocení i ostatní. Navíc. Dlouhých článků je tady dost.
 11. Tak hlavu nad zem někdy musí vystavit. A pravděpodobně sám úplně není. Navíc se včera sešel s tím izraelským naftalenem. Očekávám, ze se brzo doctu, ze je ten zmrd po smrti. Jedna věc je, ze někdo vypsal tu odměnu veřejné na jeho hlavu. Ale z podsvětí se k nám zprávy nedostanou. Možná to bude i jeho vlastní medicína Novyčok, apod.
 12. Děly se taková zvěrstva i ve válce v Jugoslávii? Někde jsem četl o 100 tis. obětech. Ale zprávy nebyly v te době tak bezprostřední. Nebyl internet. Jen noviny nebo TV a všechno se k nám tak explicitně nedostalo. Stejne tak verim, ze se to dělo i v Iráku, Sýrii, Libyi a Afghánistánu. Jen se ty zprávy k nám nedostaly.
 13. jak z toho ven? jake jsou scenaře? Putina sejmou dobře ok, myslíte, že nemají pakt, že v tom bude někdo další pokračovat? kéž by ne, ten kdo ho sejme bude skutečný hrdina
×
×
 • Create New...