Jump to content

kral083

Member_50
 • Posts

  802
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kral083

 1. @libor2002tak kolem čtvrtý. Ale my jeli ve čtyřech a byla to krutoprisna časovka až ke Keltovi, většinou to pod 40 nekleslo
 2. Hlavně se nenechat odradit předpovědí... Nakonec moc pěkný počasí a kdo nebyl v hospodě v Mrači nebo v cukrárně v Netvořicích ( a má to v dojezdové vzdálenosti @libor2002?) tak to musí rychle napravit
 3. Sakra Gusto, nedělej mi chutě, hned bych se tam vydal nebejt to trochu z ruky.
 4. Postavili/staví. Ještě asi otevřená není, ostatně to nás moc vzhledem k nulové viditelnosti netrápilo. Naštěstí se občas i vyčasilo.
 5. Tak se mi zdá, že na ten Králický Sněžník budu muset ještě jednou,abych věděl,jak to tam vypadá:-)
 6. My ten okruh stavíme kvůli vám,abyste nám nebloudili po centru
 7. @libor2002není to na červený z Nespek do Týnce?
 8. My ochutnali jen 1, 2 a pak sme zůstali u Motýla. Aspoň je důvod se vrátit. Ale zas jet po ty 16 na ten váš Hlavák by se mi asi nechtělo
 9. Paráda @Gustaf. Hned bych se tam vydal znova.
 10. V Praze by ven psa nevyhnal. Naštěstí ne všude to bylo tak špatný. Tak sem trochu cuknul autem a dojel si do Českého Ráje. Kluci, to je moje srdcovka. Tady sem objevoval krásy MTB a nástrahy plánování tras ještě podle papírových map. Ujeli sme 50km za celý den a měli jsme se za hrdiny. Jej,to byly časy. Dneska z toho bylo krásný odpoledne a ani nekáplo! Jako bonus mi paní učitelka tělocviku na Kozákově řekla, že mám krásný nohy. Nevadí, že jí bylo 93 a krmila svého psíka borůvkovým koláčem
 11. @hopa26tak beru zpět. ČD překládám jako Čekej Dobrodružství. Vlak přijel do Plzně a konec. Nejde proud. Prestupte si na další rychlík. Tam lidí jak sviňa. Ale co nakonec sme se vešli. Já to prostě miluju!
 12. @GustafMotýle nám daly křídla.Fakt luxusní IPA. Zpátky už trapně vlakem. @hopa26všechno proběhlo v pořádku, milujeme ČD. Čert vem to zpoždění, hlavně že je co pít:-D
 13. @Gustaftak ti zase Gusto zase lovím v revíru. Příšerný vedro,uff.
 14. Popracovní kilíčko aneb už si vzal @Bertděti na pouť?
 15. Ranní rychlý přesun na cottage office. Zkraje trochu zima,ale za Štěchovičákem už nádherně. Nechápu, jak jsem mohl jezdit bez radaru. Na tyhle silničky je to naprosto dokonalý.
 16. Abys v tom měl ještě větší guláš,tak já nedám dopustit na Lake. Chce to zkrátka odzkoušet,jestli máš šanci.
 17. Tak jsme to zdárně domotali až do Hradce,z kterého jsme nakonec málem neodjeli, protože všechny rychlíky už měli místa pro kola plný. Díky tomu jsem aspoň zjistil,jak pěkný mají nádraží v Pardubicích. Nakonec to hodilo něco přes 100km a 1000 nastoupaných metrů.
 18. Dneska sou to trochu bahenní lázně,potvrzuju. Navíc bytnej byl trochu morouz a vůbec mu nevadilo nás v deset vyhnat do deště. Naštěstí než sme se zbalili,tak pršet přestalo. Ale čert to vem, hlavně že sme spali pod střechou. V noci přišla slušná hrůza.
 19. Já už v těch lesích byl, takže trochu vím. Každopádně nedělní plán je takový odjet z Hradce kolem poledne, takže bohužel gastro musím nechat na jindy Ale díky moc za tipy.
 20. Do lesů. Koukal sem na https://www.parknavetvi.cz/ ze by se mohlo princezně libit,tak asi Černilov a Běleč.
 21. Super, díky moc. Ve Smiřicích zítra spíme a pak to oklikou vezmeme do Hradce. Hlavně, že už nebude takový děsný vedro.
 22. Ještě mám malej batoh. Ale tentokrát venku nespime, máme to hogofogo po penzionech. A Trutnova do Hradce,cca stovecka.
 23. Vzhůru na víkendový bikepacking s dcerkou
 24. Lávka v Radotíně měla být v půli července, zatím stále neprůchodná.
×
×
 • Create New...