Jump to content

kral083

Member_50
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kral083

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 01/29/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zbraslav
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

1,088 profile views
 1. Pokud něco Amazon nedoručuje do ČR,tak to obejdu přes německý sklad. Tam už není s doručením problém.
 2. Záleží jak moc trpíš na promrzající prsty. Já celkem dost, takže jsem si na letošní zimu pořídil rukavice od Ekoi ( v akci šly koupit za 1.900Kc) s vyhříváním. Poprvé jsem je měl na ruce dneska ráno do práce. Teplota byla na nule a za tu hodinu toho taky moc nejde poznat. Ale jsem spokojen. Vyhřívání jsem ani nezapinal,rukavice ve sjezdu neprofoukly.
 3. Což vlákno,to toho snese dost. Záleží ale,jak se vyspal Náčelník...
 4. V přírodě zatím ne,ale v Praze cestou do práce se mě už několikrát snažila sundat z kola nutrie. Jinak klasika,kachny na cyklostezce,sem tam bažant nebo zajíc. Já tam vlastně potkávám víc zvěře než v lese
 5. Beete,tu Nebudu mám jako zadní a rozhodně doporučuju. Dopředu bych si to nedal. Je to moc velký. To ať mě radši srazí auto,ale to kolo musí taky nějak vypadat,že jo
 6. Tome,já v zimě vozim nepromokovany ponozky od dexshell,plus mám v nich ještě jedny merino. Noha se mi nepotí. V kombinaci s návleky se zatím bez zimních bot obejdu. Jinak v těch nepromokovanych jsem šel i část trasy Cape wrath trail ve Skotsku a s ponocenim byl problém jen když bylo nad deset stupňů,jinak pohoda.
 7. Jednou měsíčně se sejdeme s kamarády a dáváme Grand Fondo (ty,co jsou na Stravě vědí). Ale jak tohle budeme dávat v následujících měsících s lockdownem,to bude opravdu „challenge".
 8. Teda podnikat tyhle celodenní výlety v počasí jaký teď je a se zavrenejma hospodama je celkem výzva. A to ještě nemrzne.
 9. Nám poradili trek na jednu noc k Marbel bath. Fakt nádhera. Teď mě mrzí, že sme tam na úkor jiných míst nezůstali déle. Ale když musíš za 14 dní přejet z Johannesburg do Cape Town,tak holt nemůžeš mít všechno.
 10. Afri,tohle mi nedělej. My měli ve 2012 na JAR jen 14 dni, takže v Dračácich jsme měli jen jednu noc. Ale stálo to za to. Hned bych se tam vratil nemít doma tu malou havěť
 11. Většinou je na mapy.cz spolehnutí, a když ne,tak si člověk aspoň zažije parádní procházku. Jen ty kopřivy překvapivě dost pálí i na konci října.
 12. Duku, to každopádně. Ale mě už teď rve oči,jak na kole bez prehazky točí po rovinách šílený frekvence. Nemůžu se dočkat, až jí budu vysvětlovat jak se řadí. To ani ta tableta éčka nenahradí.
 13. Taky se letos už nemůžu dočkat Vánoc
 14. Zkusil bych něco od Lake. Kotnikovy sem sice na kole nikdy neměl,ale jinak tyhle boty můžu jen doporučit. Takový model MXZ 145 by tě mohl oslovit
 15. Čapáky jsou must a vložku z kraťas. Když jde teplota do záporných čísel,tak přihodím i ty kraťasy a nikdy nebyl problém. To se spíš dřív ozvou prsty, ať už dole nebo hlavně nahoře. Zimních rukavic jsem už vyzkoušel několik. Teď vozím jedny typu "lobster",fungujou tak do -4C, ale jednou stejně skončím u el. vyhřívaných.
×
×
 • Create New...