Jump to content

kral083

Member_50
 • Content Count

  570
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kral083

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 01/29/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zbraslav
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

1,153 profile views
 1. Do konce funkčního období? Podle mě jo. Ještě pár rekondičních pobytů ve vojenský a už to nějak doklepe.
 2. @hinkleHele,byl sem tam sám. Prosečtí teda prominou,ale ta čtvrť mi opravdu k srdci nepřirostla. @Tom4 @odjinudnahoru samozřejmě za svoje
 3. Mě se tam taky vůbec nechce,ale musím do Kobylis vyzvednout nějaký díly na kolo z e-shopu,tak to s tím aspoň spojim
 4. @odjinudProsecká vyhlídka? Zrovna se tam dneska po práci chystám
 5. @Happy88pravdu máš. Starat se o dvouletyho čerta a psát něco na fórum nejde moc dohromady
 6. Asi jednak aero,ikdyž s takhle naloženým kolem opravdu rychlostní rekordy nelámeš. Myslel jsem to tak, že když správně rozložíš váhu věcí, tak se to na chování kola tolik neprojeví. Prostě jen sedláš o 10 kilo těžší bajk. Používám brašny od Acepac, a když je správně uchytíš ke kolu, tak se nic nehýbe a vše drží.
 7. @wawrikVůbec nevadí, jen se ptej. Já už mám děsnej absťák, tak si o tom rád pokecám. Nemám rád na zádech baťoh, takže všechno mám sbaleno na kole. V přední brašně spacák, kalimatka, vzádu věci na převlečení, hygiena, v rámu pak nějaká elektronika, jídlo. Máš pravdu, že loni jsem spal buď v penzionu nebo pod přístřeškem. Chtěl jsem venku spát víc, ale zrovna loňský červen byl na srážky dost bohatý Na fotce je full z roku 2019, to jsem měl sbaleno i stan. Bohužel šestý den praskl rám, takže sem nedojel vše, co jsem chtěl. Vaření nevozím, protože to už zabere dost místa. Nakupuju prů
 8. @wawrikWawriku, denní švihy absolvuju buď na celoperu, gravlu nebo silničce nalehko a pak tu mám jednou za rok takovou detoxikační několikadenní akci. Detoxikační ve smyslu bez rodiny, omezené informace o aktuálním dění atd. Né že bych se vyhýbal alkoholu, to spíš naopak Zrovna za 14 dní bych rád zase vyjel tak na 12 dní. Snad jsem nasbíral dostatek rodinných bodů a nestane se nic mimořádného, jako že třeba teď právě chodím o holích kvůli výronu kotníku. Vratké kolo vůbec není. Smysl těhle brašen je, že veškerou zátěž dáváš do osy kola, žádné postranní bágly. Když se rozumně zabal
 9. To se ti vůbec nedivím,to místo je fakt super. Snad se tam ještě někdy podívám i za trochu lepšího počasí:-)
 10. @roura74Jooo, Rabštejn. Moje nejvíc nejoblíbenější hospoda roku 2020. Přijel jsem tam o těch červnových povodních, nešel proud, já zmrzlej jak sobolí houno, neměli ani otevřeno, uvařili mi čaj,nechali mě ohřát. Fakt záchrana.
 11. Jestli se ti líbí a nelitujes těch peněz,tak si ho kup. Jen malá poznámka: blatníky a pumpička jdou dát skoro na každé kolo.
 12. Určitě, máš pravdu. Přiznám se, že tenhle chladnokrevný kalkul jsem při honbě za volnými termíny v O2 nespustil. Termíny mi mizely před očima, takže když jsem se na třetí pokus zaregistroval na příští neděli, nedošlo mi, že druhý termín budu mít v kolizi. Jako možná by tam mohl být vidět i ten druhý termín,ale jak říkám, moje chyba. Přeložit to zkusím, když to nevyjde, nějak se holt budu muset zařídit.
 13. Já to četl. Ale vzhledem k tomu, že mě se to týká až za 6 týdnů,tak předpokládám, že se to ještě třikrát změní.
 14. Já teda na 1221 volal a druhý termín mi upravit odmítli. Řekli mi, že mi rezervaci zruší a pošlou nový PIN2 a mám se zaregistrovat znovu. To jsem samozřejmě odmítl,ale už teď vím, že druhý termín nemůžu Tak to asi zkusím znova až budu mít po první dávce.
×
×
 • Create New...