Jump to content

kral083

Member_50
 • Posts

  1,028
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kral083

 • Birthday 01/29/1981

Contact Methods

 • MSN
  davkral(zavináč)post.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zbraslav
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

1,719 profile views

kral083's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Se mi budete smát,ale já teď po večerech, když mám tak půl hodinky tak sjíždím Kutila Tima. V originále a když má člověk manželku a děti to má najednou úplně jiný grády než před těma 20 lety.
 2. Tak nakonec to šlo, prohrnuto až do centra. Díky Bohu za vyhřívaný rukavice, startoval jsem je už v branické aleji.
 3. Borci z Dolních Břežan ani letos nezklamali a tak i letošní Vánoce budou trpaslíci s námi (k velké nelibosti paní domácí)
 4. Taky se chystám zítra do práce a vůbec netuším v jakém stavu je cyklostezka do centra. Doufám, že v lepším stavu než zbraslavský chodníky, protože to je děs.
 5. No dneska to asi jinak než fatbiku nepůjde. Jestli vyrazí do terénu @Gustaf,tak konečně bude moci popravdě napsat, že měl sníh až po náby já byl se ženou běhat a je to teda spíš na sněžnice. Aspoň tady v jižních Čechách.
 6. @mAra_ podle mě to většina tady cítí stejně, že je prostě ČT potřeba. Lhostejno,jestli se na ní dívám nebo ne. Těch důvodů je dost, kdo chce hledat najde. Jen sem si ti chtěl napsat a @Ajajže vám fandím,ale do téhle, pro mě už Facebookove diskuze,se nepřidám.
 7. @wawrikvěřím, že pro tebe jsou současný podmínky v Praze k smíchu, ty si zvyklej na jinčí věci. Já bych pro tyhle pláště neměl využití. Pevně doufám, že globální oteplování v Praze tuhé zimě zatne tipec.
 8. Dnešní cesta do práce byla zábavná, ale když nezatočíš, nespadneš
 9. Na kolo mám rukavice od Ekoi, vyhřívaný. Na ruce trpím fest a tohle u mě fakt funguje.
 10. Já raději pozval souseda,abych na to utrpení nebyl sám. Očekávám prohru 2:1, ale alkoholu tu mám dost, takže mi je to vlastně jedno. @Gustafneotevřeme dneska hospodu?
 11. Tradičně 17.11. na Křivoklát. Ještě ve středu hlásili na pátek hnus fialovej, ale nakonec počasí luxusní
 12. @lassieto co popisuješ,mi spíš přijde, že sis botu vzal moc úzkou. Tohle mi přesně dělají jedny boty z Dekáče, který sem si koupil,abych jako správný pražský hipster měl boty s SPD s tkaničkami. Nazuju je a dobrý. Ujedu 20km a začnou mě hrozně tlačit. Už je vozím jen na cesty do práce, když vím, že zmoknu.
×
×
 • Create New...