Jump to content

Shane001

Member_50
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Shane001

 1. V 5. 3. 2024 v 16:11, VS napsal:

  Na technické ho ukážeš, oni ho zkontrolují, doplní do databáze případně chybějící údaje a vrátí Ti ho, jako suvenýr, když si řekneš. Techničák máš dostupný na Portálu občana nebo Portálu řidiče už teď.

  https://www.dataovozidlech.cz/otevrenaData/vypisy

  image.png.91df022edee8a5f8ff1c5992cc5f2bec.png

  Pro mobil

  https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.mdcr.etechnicakapp&hl=en_US

  Tady máš všechno, nejen techničák

  https://obcan.portal.gov.cz/prihlaseni

  Opravdu mají chybějící údaje doplnit na STK? Absolvoval jsem to s motorkou, do TP mi nic nenapsali ani ho neznehodnotili. Do protokolu napsali, že chybějí údaje v databázi. Prý mám dojít na úřad a požádat o doplnění.🤬

 2. Řešil jsem minulý týden to samé. Tři dny aplikace ukazovala, že zásilka leží na depu. Po tom, co jsem se přes robota dostal k milé paní, mi sdělila, že asi zásilku nenačetli na výdejním místě. Bylo to tak a zásilka šťastně našla adresáta.

  Tak zkus zavolat na to výdejní místo, jestli jim tam neleží zásilka, která jim nešla načíst.

 3. před 21 hodinami, Jiří Sedlák napsal:

  Monstra teda nemám, ale všude je uvedeno 20mm.

  To máš pravdu, uvedeno mají 20 mm, ale reálně jsem naměřil 20,3 na hodinkách a 19,5mm na tahu. Ta mezera mi přišla moc a přešla mě chuť znovu na slepo něco objednávat.

 4. Poradíte mi, prosím s výběrem mlýnku? Podle čeho vybírat a na co se zaměřit? Kameny keramika, nebo kov? Skleněný, nebo nerez?

  Chtěl bych se pohybovat do max 2 tis. Nebo to v této ceně nemá smysl řešit?

  Žena pije kafe z mašiny. Ale já jsem barbar a nejradši mám turka.

  Proto primárně na turka, max na 2 kávy? 
  Kdyby měl někdo něco na prodej, tak prosím o nabídky do SZ.

  Děkuji

 5. Máte někdo tip na zimní bundu s odepínací kapucí do města a max s dítětem na boby pro ne úplně hubeného? Teď jsem na to 2 hodiny koukal a buď to je prošívané a vypadal bych jak panáček Michelin, nebo to má kapuci na pevno, případně křiklavé barvy☹️ 
  Koukal jsem na Tilak, Sir Joseph, Mammut, La sportiva, The North Face, Alpine Pro. Napadá vás ještě nějaká značka? 

  Dekuji

 6. Radši bych něco z české kotliny z důvodu řešení případné reklamace.
  Co to umí navíc oproti třeba Lenovo Tab K10? Které je na Alze o cca 3tis levnější?
  Rozdíl TFT / IPS displej a jiný procesor, jinak parametry skoro totožné.

  Dřív jsem u telefonů taky protěžoval Samsung, ale dnes si myslím že to je předražená značka.

 7. Nenašel jsem adekvátní téma, tak to zkusím tady.
  Potřeboval bych poradit s výběrem tabletu pro šestiletou dceru.
  Vůbec se v tom neorientuji a tablet jsem nikdy neměl.
  Požadavky: Android, velikost do 10'', možnost psaní a kreslení “tužkou“, možnost dokoupení ochranného pouzdra a skla na displej a cena do 5 tis. Kč.
  Pokud jsem úplně mimo, tak mě prosím nasměrujte.

  Dekuji

 8. Dnes na D11 u Nymburka. Cca 7 km se jelo krokem v obou pruzích směrem na HK než se oba pruhy sjely do jednoho (v pravém pruhu se rekonstruuje a stál tam porouchaný kamion. Celou dobu za mnou nějaký idiot v kamionu blokoval osobáky v levém, trošku rychlejším pruhu, aby nemohly předjet. Za mnou bylo i zhruba až 100m volno protože pravý pruh byl pomalejší a oba vyfocené kamiony schválně jely vedle sebe . Prostě zamindrákovaný dement, který nikoho před sebe nepustí. 
  20230913_133328.jpg.b21aea715b3d62d9372211297780dce5.jpg
  A nebo mu jen došla trpělivost s osobáky, co kličkující z pruhu do pruhu, protože si myslí, že ten druhý pruh jede rychleji. Neobhajuji jeho chování, ale není to jen o řidičích kamionu.
 9. Tahle jsem si jako záklaďák, po jedné náročné službě, hodil chrupika za volantem UAZ. Vzbudilo mě až bouchání větví a ohnutých stromků. Naštěstí v cestě nebyl žádný vzrostly strom. Bylo to 300m od kasáren, kde jsem měl zaparkovat. Je to hned a stačí málo. Od té doby si na to dávám pozor a radši na chvíli zastavím. Radši dřív než pozdě. 10. Já to radši nekomentuji. Nejen stát je v tomto hodně pozadu.
  Jedním z důvodů fyzického zápisu do TP je, že při prodeji by ti nesedělo číslo ORV a kupující si to nemá jak ověřit. Kromě toho, že by si došel na úřad.

  Edit: To ale předpokládá že jsi majitelem vozu. Pokud nejsi, tak ORV je v podstatě důkaz že majitel ví o tom že vozidlo používáš.

×
×
 • Create New...