Jump to content

Shane001

Member_50
 • Posts

  188
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Shane001

 1. Dělám to velmi nerad, skoro by se dalo říct, že to láme mé chronosrdce, ale musím se podělit o svůj osobní zážitek s Beemanem za poslední skoro půl rok.

  Rychlá verze příběhu je, že jsem mu vrátil jeden z kousků ze série first blood, on jej dal dokupy a obratem prodal a já už 5 měsíců čekám na peníze. Za tu dobu jsem slyšel a četl spoustu výmluv a slibů, ale peníze do dnešního nemám.

  Ta delší verze je následující, mám od Beemana číslo VI z first blood, několikrát jsem se s nim viděl osobně, obdivoval jeho nápad a kumšt, byl nadšený z jeho přístupu k zákazníkům, damaškové pouzdra atd.. Proto jsem neváhal a když se tu v inzerci objevil jiný kousek a ještě se slevou, vzal jsem ho pro mého chronokamaráda, který žije v Německu. Po nějakých peripetiích s posíláním dorazily na místo určení. Po pár dnech nošení nastal problém s korunkou, zasláno zpět, opraveno, opět peripetie s posláním. Druhý pokus na místě určení, opět peripetie s korunkou a celkem pochopitelná naštvanost na místě nového majitele. Gentlemanská domluva s Beemanem, že se mu hodinky nadobro vrátí a on vrátí peníze, které jsem za ně dal. Dosud vše velmi vstřícné, korektní a na úrovni. Hodinky vráceny, za pár dnů hodinky opraveny, za dalších pár prodány Beemanem novému majiteli. První příslib zaslání peněz. To byl začátek května 2022. Poté prosba o posečkání s vrácením peněz, poté několik hovorů plných omluv, výmluv a slibů. Poté už jen občas zpráva a ujištění, že peníze dostanu až se něco dokončí nebo prodá a tak.

  Výsledek naštvaná kostra bez peněz a totální ztráta iluzí a odpor nosit, do té doby oblíbené, číslo VI.

  Navzdory všemu zůstávám optimista a věřím, že svých 22 táců ještě někdy uvidím, berte tedy prosím tento příběh hlavně jako varování před tím, co vás s tímto pánem může potkat.
  Poslal jsem ti SZ.
 2. O "letištní" model se klidně jednat může. Stále se vyrábí nedokončené vozy. Teď aktuálně jich je cca 20 tis. Ale postupně se dokončují, tak aby nestály víc jak 90dní. Místo nich se vyrobí nové nedokončené, které je nahradí. A tak stále dokola. 3. Máte zkušenosti se značkou WRS?
  Potřebuju na moje ADV 350 nový plexi, neb origo od Hondy je asi nejslabčí článek (naštěstí snadno vyměnitelnej). Na druhou stranu výměna naslepo není nic moc, tak musím spolíhat na recenze, kterých logicky zatím moc není.
  Nejprve jsem chtěl klasiku - Givi, jenže to je strašná plachta, která se k tomu moc nehodí a navíc jsem četl, že v některých polohách "zlobí" neboť se může potkat se zrcátkama, navíc hází nějaký odlesky. 
  Pak jsem narazil na tuto zančku, nějaký zahr. recenze dobrý, ale jde o značku, kterou neznám (což u mě zas ta moc neznamená).
  Takže samozřejmě nečekám, že mi někdo "schválí" to konkrétní plégo, co chci a potřebuju, jen mě zajímá jestli obecně máte zkušenosti, případně nějaký povědomí o značce. Díky.
  Pro představu jde o toto: https://www.wrs.it/en/windscreens/369292-wrs-touring-transparent-windscreen-honda-adv-350-2022-0806881057917.html
   


  Plexi od WRS má v mém okolí na BMW GS pár lidí a neslyšel jsem nic špatného. Objednavali to na https://mojegs.cz/, určitě zvládne objednat i na jinou motorku než BMW.
 4. Ahoj, poradíte někdo stránky kde inzerovat díly na Škoda 1000MB, 1100MB DE LUXE? Bazoš, Aukro mi je jasné, spíš jestli neexistují nějaké zaměřené na tato auta. Případně pokud tu je někdo, kdo by uměl poradit s cenou různých drobných dílů, tak prosím do SZ.

  Děkuji

   

 5. [mention=36709]Prochy68[/mention]Tyhle kraťasy mám od Helikonu, letos v létě jsem je kupoval a zatím odnosil cca 3 měsíce a naprostá spokojenost se vším... budu si je kupovat i v dlouhé verzi...
  https://www.armed.cz/kratasy-helikon-urban-tactical-coyote-62787/
  Věci od Helikonu nosím několik let. A v téhle cenové kategorii jsem zatím nenarazil na nic lepšího. Ale když porovnám věci co jsem kupoval před pěti lety a teď, tak minimálně v kvalitě šití šli s kvalitou dolů. Nebo jsem měl smůlu na páteční kusy.
 6. Chápu, není to focení nějakým kvalitnim fotoaparátem. Ten můj mobil nic moc nefoti. Vzal jsem to tedy druhým a z jiných pohledů. Ale jak jinak fotit hodinky když ne na ruce??? Samo, vidim zde různá zátiší, možná prubnu svým Nikonem někde v přírodě v budoucnu rovněž. Já ale nemám VIP format fotek, nepotrebuji, tak snad, jak říkal Neruda: "laskavý divák promine...":-)2835d62c2ca0eb657e7098c94da9cfb3.jpge6f01bd1aca160732e91788fd7fbe661.jpgb8e39550c3811f72c29ab87a4487fc32.jpg4035e2adce6d3c122f2e5240ba7beed7.jpgef68024d24dcd60af206709977f005f2.jpg88345bc5a771cf1591aa0c9705c0a5fa.jpg

  Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

  Ono to je dáno nahráváním fotek přes Tapatalk bez VIP, kdy to ty fotky hodně zmenší. Lepší je fotky nahrát přes web.
 7. Krása. Dle mého dost nedoceněný model Orientu. I ostatní barevné varianty jsou povedené, ale je jich tu jako šafránu...
  Také si myslím že jsou tu nedoceněné, zaregistroval jsem tu jen jedny další. Možná to je díky jejich velikosti.
×
×
 • Create New...