Jump to content

Shane001

Member_50
 • Posts

  225
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shane001

 1. Máte někdo tip na zimní bundu s odepínací kapucí do města a max s dítětem na boby pro ne úplně hubeného? Teď jsem na to 2 hodiny koukal a buď to je prošívané a vypadal bych jak panáček Michelin, nebo to má kapuci na pevno, případně křiklavé barvy Koukal jsem na Tilak, Sir Joseph, Mammut, La sportiva, The North Face, Alpine Pro. Napadá vás ještě nějaká značka? Dekuji
 2. Uvařit vajíčko na tvrdo, ještě za tepla ho rozdrobit do misky, nebo sklenice, přidat pouzdro a zavřít.
 3. Nevím co je nejlepší, ale můžeš zkusit vajíčko, nebo třeba lák od okurek.
 4. Up a rozšiřuji poptávku i na rok 2018. A jako protihodnotu mohu nabídnout uncovou medaili k 30 letům České mincovny a české měny.
 5. Ona jedna pořádná facka za rohem (bez svědků). Napravila už leckterý charakter.
 6. Radši bych něco z české kotliny z důvodu řešení případné reklamace. Co to umí navíc oproti třeba Lenovo Tab K10? Které je na Alze o cca 3tis levnější? Rozdíl TFT / IPS displej a jiný procesor, jinak parametry skoro totožné. Dřív jsem u telefonů taky protěžoval Samsung, ale dnes si myslím že to je předražená značka.
 7. Nenašel jsem adekvátní téma, tak to zkusím tady. Potřeboval bych poradit s výběrem tabletu pro šestiletou dceru. Vůbec se v tom neorientuji a tablet jsem nikdy neměl. Požadavky: Android, velikost do 10'', možnost psaní a kreslení “tužkou“, možnost dokoupení ochranného pouzdra a skla na displej a cena do 5 tis. Kč. Pokud jsem úplně mimo, tak mě prosím nasměrujte. Dekuji
 8. Patrika jako kupujícího mohu doporučit. Vše proběhlo jak bylo domluveno.
 9. Koupím stříbrnou uncovou minci Český lev 2017. Za nabídky do SZ děkuji.
 10. A nebo mu jen došla trpělivost s osobáky, co kličkující z pruhu do pruhu, protože si myslí, že ten druhý pruh jede rychleji. Neobhajuji jeho chování, ale není to jen o řidičích kamionu.
 11. Potvrzuji hodnocení výše. Rychlá komunikace, bleskové odeslání. Prostě bezproblémový obchod[emoji106]
 12. Není tu někdo, kdo se zabývá renovacemi? Případně tip na někoho? Jde mi o renovaci/ uvedení do původního stavu nabíječky z roku 1943 viz foto.
 13. Tahle jsem si jako záklaďák, po jedné náročné službě, hodil chrupika za volantem UAZ. Vzbudilo mě až bouchání větví a ohnutých stromků. Naštěstí v cestě nebyl žádný vzrostly strom. Bylo to 300m od kasáren, kde jsem měl zaparkovat. Je to hned a stačí málo. Od té doby si na to dávám pozor a radši na chvíli zastavím. Radši dřív než pozdě.
 14. Pokud bude přepis zařizovat kupující, tak ano. Chápu tě a děsí mě představa, že se mi stane něco podobného. Změna bydliště stačila.
 15. Já to radši nekomentuji. Nejen stát je v tomto hodně pozadu. Jedním z důvodů fyzického zápisu do TP je, že při prodeji by ti nesedělo číslo ORV a kupující si to nemá jak ověřit. Kromě toho, že by si došel na úřad. [emoji3] Edit: To ale předpokládá že jsi majitelem vozu. Pokud nejsi, tak ORV je v podstatě důkaz že majitel ví o tom že vozidlo používáš.
 16. Protože ti do něj zapíšou, že bylo vydáno nové ORV.
 17. To ne, mě by stačil podvozek jako mám na GS. KTM už je zase moc do terénu [emoji3]
 18. To je na to moje kochání trochu zbytečné. Spíš bych to chtěl trochu přizvednout / zvětšit zdvihy a zlepšit vlastnosti na rozbitých silnicích.
 19. @Americkej Zdraví tě majitel smršťe okradenejch hovadin pro pozéry [emoji3] Jsi mě rozesmál. Ale máš pravdu, podvozek je mizerného, ale když mě se tak líbila. Když jsme u toho, doporučili byste mi někoho na výměnu tlumičů, případně značku. Jde mi o co nejlepší poměr cena výkon.
 20. Kdysi jsme to řešili s dodavatelem. Dle jeho tehdejšího vyjádření je 5 let skladování OK, pokud se dodrží podmínky skladování. Já osobně po 4 letech provozu přezouvám. Pokud ty nabízené gumy nejsou za pusu, tak bych do toho nešel. Už prostě po té době nebudou mít stejné vlastnosti jako nové. Ale tím netvrdím, že se na tom jezdit nedá. Jen je potřeba na to myslet.
 21. U Seika toho najdeš vic třeba https://www.helveti.cz/seiko-prospex-srph11k1-samurai-black-series-limited-edition?gclid=CjwKCAiAr4GgBhBFEiwAgwORrTM9dMTIQgf8dp3cKGtT51It4aJf9tjX-4OqAvcdJ2Uw2bJmDWC_HxoCTqMQAvD_BwE
×
×
 • Create New...