Jump to content

Shane001

Member_50
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Shane001

 1. Než objednám novou, tak to zkusím zde, třeba někdo má a nepoužívá. Koupím akční kameru s dálkovým ovládáním. Moje představa je něco kolem 2 tis Kč. Děkuji za nabídky do SZ.
 2. Opravdu mají chybějící údaje doplnit na STK? Absolvoval jsem to s motorkou, do TP mi nic nenapsali ani ho neznehodnotili. Do protokolu napsali, že chybějí údaje v databázi. Prý mám dojít na úřad a požádat o doplnění.
 3. Další pozitivní zkušenost zde na Chronomagu. Vše v naprostém pořádku. Děkuji za obchod.
 4. Sleduji to tu od začátku a fandím ti. Je to opravdu velký progres. Jako tool kousek si je dokážu u sebe představit. Opravdu pěkná práce. Možná hloupá otázka, ale jaká je výhoda strojku v oleji? A jakou předpokládáš životnost baterie?
 5. Aha, tak uvidíš. Mě robot tvrdil že i když to 3dny leželo na depu, že většinou do 48 hodin zásilku doručí Po mém nespokojeném položení telefonu mi volala zpět paní ze zákaznické podpory.
 6. Řešil jsem minulý týden to samé. Tři dny aplikace ukazovala, že zásilka leží na depu. Po tom, co jsem se přes robota dostal k milé paní, mi sdělila, že asi zásilku nenačetli na výdejním místě. Bylo to tak a zásilka šťastně našla adresáta. Tak zkus zavolat na to výdejní místo, jestli jim tam neleží zásilka, která jim nešla načíst.
 7. To máš pravdu, uvedeno mají 20 mm, ale reálně jsem naměřil 20,3 na hodinkách a 19,5mm na tahu. Ta mezera mi přišla moc a přešla mě chuť znovu na slepo něco objednávat.
 8. Řešil jsem to samé u 2 generace Monster. Narazil jsem na problém s rozměrem, 20mm bylo málo, 22mm moc a 21mm jsem nesehnal.
 9. Děkuji za rady. @Bert omlouvám se. Přišlo mi lepší hodit poptávku sem, než zakládat kvůli takové drobnosti inzerát.
 10. Poradíte mi, prosím s výběrem mlýnku? Podle čeho vybírat a na co se zaměřit? Kameny keramika, nebo kov? Skleněný, nebo nerez? Chtěl bych se pohybovat do max 2 tis. Nebo to v této ceně nemá smysl řešit? Žena pije kafe z mašiny. Ale já jsem barbar a nejradši mám turka. Proto primárně na turka, max na 2 kávy? Kdyby měl někdo něco na prodej, tak prosím o nabídky do SZ. Děkuji
 11. Vchodové dveře do bytu Porta Doors mám. A pokud chceš něco pořádného, tak bych se poohlédl jinde. To zpracování odpovídá ceně.
 12. Máte někdo tip na zimní bundu s odepínací kapucí do města a max s dítětem na boby pro ne úplně hubeného? Teď jsem na to 2 hodiny koukal a buď to je prošívané a vypadal bych jak panáček Michelin, nebo to má kapuci na pevno, případně křiklavé barvy Koukal jsem na Tilak, Sir Joseph, Mammut, La sportiva, The North Face, Alpine Pro. Napadá vás ještě nějaká značka? Dekuji
 13. Uvařit vajíčko na tvrdo, ještě za tepla ho rozdrobit do misky, nebo sklenice, přidat pouzdro a zavřít.
 14. Nevím co je nejlepší, ale můžeš zkusit vajíčko, nebo třeba lák od okurek.
 15. Ona jedna pořádná facka za rohem (bez svědků). Napravila už leckterý charakter.
 16. Radši bych něco z české kotliny z důvodu řešení případné reklamace. Co to umí navíc oproti třeba Lenovo Tab K10? Které je na Alze o cca 3tis levnější? Rozdíl TFT / IPS displej a jiný procesor, jinak parametry skoro totožné. Dřív jsem u telefonů taky protěžoval Samsung, ale dnes si myslím že to je předražená značka.
 17. Nenašel jsem adekvátní téma, tak to zkusím tady. Potřeboval bych poradit s výběrem tabletu pro šestiletou dceru. Vůbec se v tom neorientuji a tablet jsem nikdy neměl. Požadavky: Android, velikost do 10'', možnost psaní a kreslení “tužkou“, možnost dokoupení ochranného pouzdra a skla na displej a cena do 5 tis. Kč. Pokud jsem úplně mimo, tak mě prosím nasměrujte. Dekuji
 18. Patrika jako kupujícího mohu doporučit. Vše proběhlo jak bylo domluveno.
 19. A nebo mu jen došla trpělivost s osobáky, co kličkující z pruhu do pruhu, protože si myslí, že ten druhý pruh jede rychleji. Neobhajuji jeho chování, ale není to jen o řidičích kamionu.
 20. Potvrzuji hodnocení výše. Rychlá komunikace, bleskové odeslání. Prostě bezproblémový obchod[emoji106]
 21. Není tu někdo, kdo se zabývá renovacemi? Případně tip na někoho? Jde mi o renovaci/ uvedení do původního stavu nabíječky z roku 1943 viz foto.
 22. Tahle jsem si jako záklaďák, po jedné náročné službě, hodil chrupika za volantem UAZ. Vzbudilo mě až bouchání větví a ohnutých stromků. Naštěstí v cestě nebyl žádný vzrostly strom. Bylo to 300m od kasáren, kde jsem měl zaparkovat. Je to hned a stačí málo. Od té doby si na to dávám pozor a radši na chvíli zastavím. Radši dřív než pozdě.
 23. Pokud bude přepis zařizovat kupující, tak ano. Chápu tě a děsí mě představa, že se mi stane něco podobného. Změna bydliště stačila.
 24. Já to radši nekomentuji. Nejen stát je v tomto hodně pozadu. Jedním z důvodů fyzického zápisu do TP je, že při prodeji by ti nesedělo číslo ORV a kupující si to nemá jak ověřit. Kromě toho, že by si došel na úřad. [emoji3] Edit: To ale předpokládá že jsi majitelem vozu. Pokud nejsi, tak ORV je v podstatě důkaz že majitel ví o tom že vozidlo používáš.
 25. Protože ti do něj zapíšou, že bylo vydáno nové ORV.
×
×
 • Create New...