Jump to content

(z)denny

Member_50
 • Content Count

  676
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About (z)denny

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  pár kiláků vod štatlu
 • Fanoušek značky
  fandím hodinkám s ručičkama a preferuju Ron Zacapa, Ron Espero a Ron de Jeremy

Recent Profile Visitors

2,773 profile views
 1. Se Stepanem byla pohodova domluva a probehl rychly obchod. Na cem jsme se domluvili, to probehlo. Doporucuji
 2. Stevo je borec, se kterym je radost obchodovat Rychla, pohodova a seriozni domluva
 3. Není to jen test osobnosti, ale možná i test inteligence :-) Pro ty, kteří tady brblou - než slepě kliknete na "začít test", tak jste si nejdřív měli přečíst popis projektu - je to sběr dat :-) viz: Zapojte se do výzkumu V této fázi výzkumu potřebujeme nashromáždit velké množství reakcí lidí na neurčité podněty, konkrétně inkoustové skvrny. Vedle toho potřebujeme každého respondenta nechat vyplnit dva až tři krátké psychologické inventáře, abychom mohli výsledky vzájemně srovnávat. Zapojte se do výzkumu a pomozte nám v naší snaze. Navíc získáte okamžité vyhodnocení vyplněných inventářů. Vaše ú
 4. (z)denny

  Sinn 556 A

  Díky pánové :-)
 5. Je to nebezpečný jen pro blbý lidi :-) Viděl jsem před lety v Brně na Maliňáku, jak se stará šmatlavá babka s berličkou hnala do paternosteru a když ji vrátný posílal do normálního výtahu, tak ho seřvala "že nějakej slouha ji nebude poroučet čím ona pojede". Pak byla i s berličkou skřípnutá za nohu pod stropem a vytahovali ji hasiči
 6. Skvělá zpráva :-) Díky pánové
 7. Osobně bych neházel Zeppelin do žita. Myslím, že to jsou kukačky, které člověka můžou potěšit. Mám už několik let Retrograph ze série LZ127 a stále mě tato jejich ftipná komplikace baví :-)
 8. Člověk jednou vyrazí do Brna na SEW 2017 a hned ho přepadne další záchvat chronobundu.. zakoukal jsem se do nových Bell&Ross. Přemýšlím, že by se hodily k hranatým BR 03-92 :-)
 9. Tohle jsou asi jediné Rolexy které se mi líbí. Ale protože neprožívám kyklopa a taky protože cena těchto RLX z mého roku narození je stejná jako nových Steinhartů (akorát v $ místo Kč), koupil jsem si Štajny. Po jejich půlročním zaběhnutí jsem se dostal při denním nošení a nočním odkládání na průměrnou odchylku 0,0 s/d :-) a to mě baví :-)
 10. Díky moc Marhi. Nějak podobně jsem o tom taky přemýšlel, ale chtěl jsem si to u někoho potvrdit
 11. Mám UNO, sice ne v titanu, ale jsou to pohodový jednoručičkovky za rozumnou cenu
×
×
 • Create New...