Jump to content

Sicik

Member_50
 • Content Count

  208
 • Joined

 • Last visited

About Sicik

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  -

Recent Profile Visitors

1,623 profile views
 1. Zrovna se mi opět suší mletý klokan. Už jsem tu i v minulosti dával fotky a komentář. Obecně mám mleté sušené nejraději. Krásně se při konzumaci rozpadá a ingredience míchám v míse s namletým masem, takže je chuť všude, nejen na povrchu.
 2. Kdo umřel, nechť se přihlásí. 7.10. První příznaky, 16.10. pozitivní test, od 2.11. fyzicky v práci, 6.11. test ze soukromé laboratoře s negativním výsledkem. Já mám stále omezený smysl čichu. Manželka taky oficiálně negativní, ale bolesti hlavy ji prozatím zůstávají.
 3. My jsme v pondělí volali obvoďačce. Rozhodně jsme nevolali s tím, že máme C19 a nebo že chceme na testy. Zkrátka s náma něco je a po ní chceme vědět jestli máme přijít na kontrolu a nebo co máme dělat. Ta nás hned v první minutě poslala na testy C19. Nevím zda k tomu je "nucena" a nebo to bylo z její vůle. Nicméně v další částí hovoru už byla jen kritická, že si vlastně každý takhle může zavolat, že tomu naše příznaky nenasvědčují (teplota, bolest hlavy a svalů), že ty testy bývají falešně negativní/pozitivní a že by jsme byli její první pacienti, kdyby nám to vyšlo pozitivně.
 4. 7.10. Středa- Od oběda mě bolí hlava. 8.10. Čtvrtek- To stejné. Žádná závratná bolest, ale prostě jsem tu hlavu cítil. Trošku mě začínají bolet záda. U mě je to neobvyklé. 9.10. Pátek- Už si beru home office, neboť mi to práce dovoluje. Manželce do teď nic nebyl a tak do práce jde. Tento den ji taky začíná bolet hlava. Sami si oba nařizujeme karanténu. 10.-14.10. Oba jsme doma na HO. Pořád to stejný u mě i manželky. Ta taky začíná cítit mírnou bolest svalů/člověka obecně. Ráno bez teplot, v průběhu dne občas 36,9, jindy bez teplot a zase někdy 37,2. To bylo maximum u nás obou.
 5. Ahoj, Děkuji za možnost být součástí pouti putovních hodinek Bulova. Narazil jsem na ně už dříve a něco si o nich zjistil. Zaujaly mě. Často jsem na ně koukal ve výloze prodejce hodinek. Den před tím, než jsem objevil tuto akci na Chronomagu, tak jsem o jejich historii a účelu vyprávěl i manželce. Stejně tak i o zamyšlení se, které popíšu níže. Úspěšně jsem se zapsal a čekal a čekal. Dokonce se mě manželka několikrát ptala, kdy už budu na řadě. V průběhu testování jsem přišel na to, že hodinky nenosím jako ukazatel času. Na zápěstí se dívám často, ale zjištění času je vedlejš
 6. Tohle je úžasné. Děláme přesně jak je na videu. Doporučuju ochutnat na závěř před a po přidání poslední "magic" ingredience. https://www.youtube.com/watch?v=NGaNOejQNv4&fbclid=IwAR27YHYaj8s3Z2EE0aNPOmGfSZm0EgqO-N7rCQo9YoASfiwUL7C0Qq6LahM
 7. Sicik

  Jaké rolexky

  16:14 a 16:15 Jen dle mé osobní líbivosti.
 8. Hmmmm, den před začátkem září jsem ztratil Spyderco ParaMilitary 2 v digi camo při mé první jízdě na novém skůtru. Nálezce v Brně bude mít radost a já do dnes smutním. Tři týdny smutku = tři nové kusy, že jo? Dnes objednána jedna náhrada, jedna klasika a jeden extrém. Potom se foto-pochlubím Teď mám jen jeden nožík a tím je modifikovaný Leek:
 9. Když square, tak True Square. Rado! https://www.hodinky-koscom.cz/rado-true-square-automatic-open-heart-r27083202-k0046580
 10. Já se na ně taky moc těším. Dokonce se mě manželka 2x zeptala, kdy už budu jako na řadě
 11. Kdo se chce vrátit v čase a zopakovat si středoškolskou matiku, příp. se podívat jak náročné jsou dnešní maturity, tak zde je zadání letošních maturit: https://maturita.cermat.cz/files/files/Matematika/intaktni-zaci/MZ2020/MA_jaro_2020_DT.pdf
 12. No a taky jeden z nejtěžších úkolů tady bylo přijít na to, jak udělat Spoiler a Bert to prozradil aniž by ho sám použil!
 13. Když už nikde jinde, tak alespoň na nákup. Sent from my iPhone using Tapatalk
×
×
 • Create New...