Jump to content

Libor_OV

Member_50
 • Content Count

  291
 • Joined

 • Last visited

About Libor_OV

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  PRIM
  IWC
  MONTBLANC
  OMEGA
  ...

Recent Profile Visitors

1,464 profile views
 1. Prosím o radu - od proběhlého upgrade fóra neumím nastavit jeho zobrazování tak, jak bych si přál (= před upgradem). Jako uživatel chrome vidím na PC vpravo možnsot zatrhnout části fóra (kapitoly), které se mi mají zobrazovat, to je supr. Ale jejich třídění pravděpodobně neumožní jejich posloupnost tak, jak byla... Jsem prostý uživatel počítačové techniky. Děkuji.

  1. Sicik

   Sicik

   Zkus proklikat označené dle fotoforum.thumb.JPG.bbc31d3e0af098b5388719f0f67a57cd.JPG

  2. Libor_OV

   Libor_OV

   Děkuji!!! To je přesně to, co jsem potřeboval.

 2. Mám za to, že aji kdyby se nějaké peníze ve státní kase náhodou "našly", tak se po nich hodně rychle zapráší a drtivá většina z nich neskončí v plnění před a povolebních slibů...
 3. Prosím odborníky o radu - rád bych našim na chatu pořídil televizi. Požadavky: - kvůli prostoru by měla mít max 600 mm na šířku - stačí DVB-T2 (satelit pravděpodobně nikdy nevyužijeme) - full HD rozlišení + co nejvěrnější/nejlepší obraz - měla by umět přehrát film z disku/flashky - co nejúspornější - kdyby na ní šel zrcadlit obraz z android telefonů, bylo by to supr - a uměla pracovat s wifi (příležitostné využití - youtube apod.) - do 4.000,- Kč Existuje něco takového v této cenové relaci? Děkuji. L.
 4. Řešil jsem nedávno - ve druhé půlce minulého roku. Požádali jsme o pomoc zprostředkovatelku (specializuje se na úvěry od SV a BD), která poptala banky, předložila nám 10 nabídek a veškeré možnosti popsala a vsvětlila vše okolo, včetně praktických rad a zkušeností. Máš-li zájem, pošlu kontakt.
 5. Frostie, děkuji za rady. Už to běží.
 6. Frostie, prosím, kterou anténu zmiňuješ? Anténa se zesilovačem = aktivní anténa? EMOS EM190 tu anténu případně umí i napájet? Díky.
 7. Ahoj všem, prosím o pomoc s doporučením na venkovní anténu a set-top-box na příjem DVBT2. (Přes TV hrajeme doposud jenom z USB a žena tvrdí, že děti potřebujou ČT:D, proto musím vyřešit - rychle. STA nemáme. Novou TV teď kupovat nechci a stávající DVBT2 neumí.) Nerozumím tomu, jediné, co jsem se dočetlže aktény jsou aktivní a pasivní (radši bych pasivní) a že rozhoduje vzdálenost od vysílačů pozemního TV vysílání a to že může být navíc rušeno signálem LTE... Lokalita je Hloubětín. Ideálně co nejvíce muziky za rozumné peníze. Děkuji za rady.
 8. A ovladače asi můžou být nakonec ten největší problém - tudyk už jsem úplně v dupě
 9. Děkuji za názory, dle toho to vypadá spíš na "pohřeb" než na apgrejd. Stávající stav: procesor: Core 2 Duo T9300 (2.5GHz,6MB,800MHz) with Base Discrete FX360M Graphics (with 256MB dedicated memory)Memory : 2048MB (2x1024) 667MHz DDR2 Dual Channel ECC 1 SHard Drive : 120GB (7200Rpm) Serial ATA (Free fall sensor) Win XP Sem tam ho furt čistě bez připojení na práci v AutoCAD 2D a pracuje. L.
 10. Můžete, prosím, doporučit někoho, kdo umí zjistit, jestli se dá starý NTB rozumně apgrejdovat a pak to i provést? Mám na mysli výměnu disku za rychlejší a energeticky úspornější SSD, doplnění operační paměti, Win10 apod. tak, aby se dal používat ještě dneska (?) a investice by byla v řádu tisiců Kč. (Dell precision M4300, 32bit, rok 2008, specifikaci mám a můžu poslat) Bohužel tomu nerozumím a tím pádem to nemusí dopadnout dobře, když nenarazím na dostatečně zkušeného odborníka. Díky. L.
 11. Straso, omlouvám se za zpoždění s platbou. Ostatní přihlášení se limitky účastnit nakonec nechcou?
 12. Dostal jsem se na CHMG až teď a prošel si diskusiohledně mojí poznámky k pokutě, se kterou jsem byl obeslán. Upřesňuju situaci - zaparkoval jsem u polikliniky - pravděpodobně na jediném volném místě v širokém okolí, parkovište (všechna) podél hlavní cesty jsem projel s naivní myšlenkou, že se tam pro nás místo najde - nakonec v Krškově ulici ihned po vozidle, které z místa odjíždělo, když jsme ulicí projížděli. Je to jednosměrná komunikace a průjezd je dosti těsný i pro osobní vozidla = je to kvůli toho, že se parkuje i po levé straně vozovky i přes zákaz zastavení. Jak jsem se dozvěděl z magistrátního Oddělení přestupkového řízení, je zákaz zastavení v úseku ulice, kde jsem zaparkoval, vyznačen dopravní značkou č. V12c "zákaz zastavení". Mám za to, že jsem všímavý člověk, ale tu povětrností vymytou dopravní značku na obrubníku jsem, bohužel, přehlídnul. Moje jediné postesknutí bylo mířeno právě na nedostatečnou čitelnost dopravního značení. Vadí mi, že se vybírají peníze za něco, co je v zanedbaném stavu - v tomto případě tězcě rozpoznatelné/viditelné. Toto chci též sdělit oprávněné osobě - referentce, která se k výzvě ouhrazení částky podepsala.
×
×
 • Create New...