Jump to content

Libor_OV

Member_50
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

About Libor_OV

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  PRIM
  IWC
  MONTBLANC
  OMEGA
  ...

Recent Profile Visitors

1,760 profile views
 1. Koupím 3 originalni lunety na PS2 v bezvadném stavu. Děkuji.
 2. Prosím, jaký je rozdíl mezi Binance a Anycoin? V Anycoin - jestli dobře čtu - nemusím mít svojí kryptoměnovou peneženku?
 3. Děkuji tondakovi za lázeňský proces. Dělají velkou radost.
 4. Dneska jsem konečně vyzvednul svůj vystezejkovac - děkuji za parádní práci.
 5. Víte, proč chce být každý Slovák "prvý"? Lebo každý druhý je kokot.
 6. Ještě jednou děkuji - akce se nakonec nekoná.
 7. Děkuji za nabídku. pravděpodobně se rozhodne zítra, ozvu se v každém případě, ať už to dopadne jakkoli. Děkuji.
 8. Ahoj všem, prosím, nejede náhodou někdo v nejbližší době z Jihlavy do Prahy? Potřeboval bych tam vyzvednout jednu hru (Lužická ulice) a dopravit ji do Prahy. Moc děkuji za případnou pomoc formou SZ. Libor
 9. Ahoj Beemane a limitkáři, omlouvám se, z časových důvodů (nejsem už několik let díky dvěma synům svojim pánem) prosím o vyzvednutí u Jirky Wildta. Děkuji.
 10. Zkusil bych to též přes určenou nálevnu.
 11. Ahoj všem bajkerům - máte, prosím, někdo zkušenost a reference na české Prodoli? Líbí se mi jejich stavba pevného horského rámu a začínám uvažovat o vyzkoušení takového kola. (V současnosti mám silničku a celopéro.) Děkuji.
 12. Vzhledem k potřebám dětí - vláčky, auta apod. na bateriový pohon - řeším koupi nabíječky na 4 ks AA nebo 4 ks AAA baterií. Z toho, co jsem prošel, se dá koupit i inteligentní zařízení, které "hlídá" typ baterie (NiCd/NiMn...), nabíjecí proud, kapacitu nabítí baterie včetně zobrazení těchto parametrů, snížení napětí při plně nabítém baterii... Voltcraft IPC-3? Máte, prosím, někdo nějakou zkušenost a doporučení na nabíječku a nabíjecí baterie? Děkuji. L.
 13. Červený jelen je "kolos" hospoda. Byli jsme se tam podívat a ochutnat pivo a jídlo. Co si vybavuju nejvíc byla reakce kamaráda Argentince, který když viděl grilovat maso místního grilmajstra na půlmetrových plamenech, tak nejdřív úplně ztratil řeč, aby pak mohl zbytek večera kroutit hlavou a nadávat
×
×
 • Create New...