Jump to content

Libor_OV

Member_50
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

About Libor_OV

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  PRIM
  IWC
  MONTBLANC
  OMEGA
  ...

Recent Profile Visitors

1,671 profile views
 1. Vzhledem k potřebám dětí - vláčky, auta apod. na bateriový pohon - řeším koupi nabíječky na 4 ks AA nebo 4 ks AAA baterií. Z toho, co jsem prošel, se dá koupit i inteligentní zařízení, které "hlídá" typ baterie (NiCd/NiMn...), nabíjecí proud, kapacitu nabítí baterie včetně zobrazení těchto parametrů, snížení napětí při plně nabítém baterii... Voltcraft IPC-3? Máte, prosím, někdo nějakou zkušenost a doporučení na nabíječku a nabíjecí baterie? Děkuji. L.
 2. Červený jelen je "kolos" hospoda. Byli jsme se tam podívat a ochutnat pivo a jídlo. Co si vybavuju nejvíc byla reakce kamaráda Argentince, který když viděl grilovat maso místního grilmajstra na půlmetrových plamenech, tak nejdřív úplně ztratil řeč, aby pak mohl zbytek večera kroutit hlavou a nadávat
 3. O víkendu jsem pil harrachovského Františka - za mě hodně příjemné pivo.
 4. Prosím o přesun ze stávajícího č. 78 na č. 18.
 5. Ani u mě se nic nemění = potvrzuju zájem a číslo 78. Děkuji.
 6. Musí všichni, co jsou v seznamu do čísla 100 včetně, opětovně potvrzovat svoji účast v LE? Pokud by se mezitím "odhlásili", jejich pozice v seznamu by byla volná.
 7. Koupím vostoky z této limitky. Podmínkou je, aby byly plně funkční, bez velkých/viditelných škrábanců v originál balení. (Kniha od autorovi Jen počkej není podmínkou.) Prosím o kontakt formou sz. Děkuji.
 8. Děkuji všem, jdu měřit a vybírat.
 9. Wanderere, na pana StB premiéra nesahej, je to morálně čistý člověk - nelže, alkohol pije málo a nemá milenku. Navíc zlepšuje náhled občanů ČR na EU a má rád přírodu, zejména motýle.... P.cus
 10. Máte, prosím, někdo zkušenost s odolnějším a tlustším obutím na silničku pro jízdy po městě? ( Panely, mlatové cyklostezky apod.) Například něco jako Schwalbe Marathon Racer/GT. Děkuji.
 11. Nikdy neříkej nikdy. Je to vždy o síle chtění, vůli, ochotě investovat/utratit za něco víc, než doposud.
 12. Nejezdíte, prosím, někdo Náchod - Praha? Případně děkuji za SZ.

 13. Ahoj všem, potřeboval bych ověřit historii jednoho vozidla Audi dle VIN - umí tu, prosím, někdo? V případě, že ano, prosím o SZ. Děkuji.
×
×
 • Create New...