Jump to content

Čibi

Member_50
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Čibi

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  auta, turistika, cestování, lezení, hodinky
 1. Pokud by sis to chtěl dát postupně dohromady, tak mám v regálu (doslova) Jawu 250, typ 592, r.v. 1969. Stav je - zrepasovaný rám, teda kyvka s novým čepem, nalakovaný v profi lakovně, nové ráfky s bubny (vypleteno), repas klikovky, výbrus, nová ložiska motoru, primární řetěz, zadní rozeta, sekundární řetěz, uložení řízení. Plechy jsou ve slušném stavu, v původní barvě. Nádrž nemá nějak extra chrom, ale není pobouchaná. Má původní malou značku, doklady zanikly v polopřevodu /prý to jde oživit/. Kdyžtak SZ Já dávám dohromady ČZ 502 typ 05.
 2. Teď jsem si je srovnával se svými starými Glashutte Spezichron, které se mi tvarem líbí. To tvoje je ale úplně jiná liga...mohu ti sem dát foto pro srovnání?
 3. Tohle je fakt nádhera, přesně tento styl mám rád, gratuluji.
 4. Díky za obchod, super domluva.
 5. Čibi

  Vintage seiko

  No jsou na mojí ruku "krapet" větší, ale na řemenu se mi líbí víc, než na tahu.
 6. Čibi

  Vintage seiko

  jo táááák, nenuluje hned, ale nejdřív se musí vteřinovka zastavit. Pak to funguje, dík, dělal jsem to blbě.
 7. Čibi

  Vintage seiko

  Tak to jsou ony. Datum s dnem nastavit lze, ale čítače nevím, jak vynulovat, běží pořád. Vteřinovka horním tlačítkem se zastaví.
 8. Čibi

  Vintage seiko

  Tenhle model jsem dostal před rokem a tak zjišťuji informace. Jde zjistit stáří? Na dýnku je model 6138-7000, dole j 450450. Přítelkyně mi je koupila v bazaru v Plzni, to jediné jsem z ní dostal.
 9. Děkuji za obchod, nůž dorazil rychle a v perfektním stavu. Doporučuji :-)
 10. Prosím o radu, zda vůbec existuje možnost nějak rychleji nastavit den a datum na tomto modelu Glashütte spezichron 22 rubis, viz foto nic moc, ale třeba i poljot přemýšlel a vyřešil tlačítkem na osmé hodině, což zde samozřejmě není. Děkuji uctivě.
 11. Mám stejný ciferník v jedněch TV. Ale ve zlatém hladkém pouzdře a teď si nejsem jistý, zda tam je tento hnědý střed nebo ne.
 12. sem si taky naběhl při koupi prvních televizí, jsou v druhém typu pouzdra . A správné chromové jsem ještě nesehnal.
 13. To jsou ty, co byly nedávno v inzerci?
×
×
 • Create New...