Jump to content

j.e.n.i.k.82

Member_50
 • Posts

  405
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha / Protivín
 • Fanoušek značky
  Omega, Seiko, Vostok, Garmin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

j.e.n.i.k.82's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Nehodinková věc, předán kontakt kolegovi zájemci mimo fórum. Skvělá komunikace, rychlé odeslání, pravdivý popis. Veliká spokojenost s přístupem a celkově s obchodem. Díky!
 2. Tohle bych právě potřeboval. Méně chrápat a lépe se vyspat.
 3. Já mám 178/88. Nic moc, ale neřekl bych, že by to měl být důvod chrápání. V laboratoři jsem byl a naštěstí nemám problém s apnoe, ale i tak bych rád odstranil alespoň část chrápání (přítelkyně a dítě to ocení a já se třeba dobře vyspím). Při usínání na zádech mám pocit,že mi "padá" zadní horní patro a začnu chrápat. Dýchám nosem, ale chrápu i se zavřenými ústy a na boku. Pomohla by mi laserová operace patra? Jaké s tím máte zkušenosti? Ideálně Praha
 4. Já nakoupil s platbou předem celou fotovýbavu, věci na kolo, elektroniku za hromadu peněz a i to na mě podvodníci zkoušeli a já je vždycky odhalil a nakonec mě podělá kvůli takové blbosti.
 5. Že jsem naletěl podvodníkovi na netu. Po tolika letech a úspěšných obchodech mě natáhne zm*d o pár stovek. Asi stárnu a blbnu
 6. Ahoj, poptávám 2-3 ks AirTagů od Apple. Pokud máte nevyužité, rád užiju. Děkuji
 7. No jo, jenže kdyby hledáš odpověď na starší problém nebo info o starších hodinkách, tak to za ty tři roky přece neztratilo nic z informačních hodnoty.
 8. @African To proto, že hlava si pořád myslí, že je mladá, ale tělo už má své roky
 9. Tohle se nestalo v 8 km/h, ale spíše v dvojnásobku. Cena za díly asi odpovídá - nárazník, světlo, kapota, blatník, možná dveře a to co je pod nárazníkem (výztuha, podélníky, chladič atd.) + lakování.
 10. Já doporučuju tyhle dva kanály: https://www.youtube.com/@InheritanceMachining https://www.youtube.com/@BlacktailStudio
 11. Tam jsem také byl.. Něco posílám.. Honzo, drž se!
 12. Tak snad hlavně z hygienických důvodů, ne?
 13. Hele, mně docela pomáhá thermolka mast nebo nahřívací dečka a ležet na tvrdé matraci/podložce . Když cítím, že jsem se k zádům nezachoval nejlépe, tak to nahřátí a rovná záda dost pomůže. Tedy až se teď zase trochu rozhýbeš..
 14. No jo, jenže ty nic nevyrobíš, ale zaplacené ve výplatě to máš. Nejde jen o prodeje. To je asi ten problém.
 15. @AmerickejTo je tam vedle Kápla, že jo? Tam jsem byl loni v listopadu a normálně jsem šel s autem a šlapal technikovi na brzdu. Pak měl nějaké připomínky ke sportovnímu podvozku a větším kolům, ale vše je podle pravidel.
×
×
 • Create New...