Jump to content

(eco)Driver

Member_50
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About (eco)Driver

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Sinn, Omega

Recent Profile Visitors

4,910 profile views
 1. Já mám doma Zelos Mako v3, které jsem pořídil (nové) za 370 USD a podle mě je to perfektní poměr cena/výkon. Dost mě proto udivuje, že se najednou chtějí orientovat na trh 10 000 USD a výš. Nemyslím si, že nějaký spokojený uživatel jejich současných modelů za lidové ceny si najednou půjde koupit kousek za tuhle cenu.
 2. Singapurský microbrand Zelos, který je známý spíše jako výrobce levnějších sportovních hodinek a diverů, se chystá do světa za necelý týden vypustit nový kousek. Mezi svými modely má značka zatím hodinky se strojky od výrobců ETA, Sellita, Seiko a Miyota. Zde ale sáhli po strojku ze švýcarské manufaktury La Joux-Perret, který se se pyšní funkcí Flying Tourbillon a skeletonizací. Další zajímavostí jsou různé materiály použité na výrobu pouzdra, kde krom titanu najdeme i Timascus (titan zpracovaný ve stylu damascénské oceli). Hodinky budou nabízeny v limitované sérii čítající jen pár kousků s cenou začínající na 10 900 USD. Viz https://zeloswatches.com/collections/mirage-tourbillon
 3. Říkat tomu titanová verze mi přijde trochu přehnané. Jsem si celkem jistý, že jde o referenci 210.92.44.20.01.001. Pouzdro, vložka lunety a spona jsou z keramiky. Z titanu jsou korunky, dýnko a a luneta.
 4. Crash Landing on You Korejský James Bond se prohání na paraglidu, přičemž je na světě první pilot, který dokáže couvat a přitom ještě vůbec nedržet řízení. :-D Nicméně na ruce má parádní Omega Seamaster 300m v keramice. :-)
 5. Moc pěkný wristshot. To jsou i moje grailwatch, ale zatím se bojím té keramiky. Jsou nádherné.
 6. Díky za fotky těch žlutých. Přemýšlím, že je koupím přítelkyni. Zkoušela si mojí stealth variantu a na ruce jí seděly hezky. A ta žlutá je fakt cool.
 7. Sinn 556 na british racing green natu.
 8. Za chvíli třicátiny, nepustí někdo něco z 1990?

 9. Sháním nějaké hodinky z roku 1990 k třicátinám. Moc by se mi líbily moony, ale nejsem expert, takže koupit něco z chrono24 si sám netroufám. Kdyby někoho něco napadlo, budu rád. Chrona nebo tříručky na tom až tak nezáleží, ale měly by to rozhodně být hodinky na furt.
 10. Casio přidalo další barevné kombinace. Ta žlutá mi přijde celkem zajímavá.
 11. Omega na svých stránkách prodává sluneční brýle? WTF?

  1. Seamaster

   Seamaster

   jj, to aby ti z tech cen nevypadly oci z dulku :)

 12. Já bych místo klasického Excelu od Microsoft zvážil Google Sheets. Myslím, že už to snad umí vše, co Excel a ohromně to usnadní jakékoliv sdílení, zálohování, zpětné procházení úprav atd.
 13. Díky. Moc povedené srovnání. Ten průhled u SMP mi taky přijde trochu zbytečný. Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 14. (eco)Driver

  Novinky Sinn

  Já bych se u těch 158 trochu bál o tu vystrčenou korunku bez crown-guards, ale designově jsou moc povedený.
×
×
 • Create New...