Jump to content

(eco)Driver

Member_50
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Sinn, Omega

Recent Profile Visitors

5,260 profile views

(eco)Driver's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Rychlý a bezproblémový obchod. Díky
 2. (eco)Driver

  SINN 903

  Šroubovací není, ale volná určitě taky není. Určitě se samovolně neotáčí, jestli si obáváš tohohle. Prostě tak akorát. [emoji6] Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 3. Ty 105 s kombinovanou obousměrnou lunetou se mi fakt líbí. Kdyby tak ještě chtěli udělat nodate verzi.
 4. Jestli to mají být automaty, tak bych doporučil Zelos Mako. Přítelkyně je má a nosí je každý den. Jen bude asi problém je sehnat.
 5. Já mám doma Zelos Mako v3, které jsem pořídil (nové) za 370 USD a podle mě je to perfektní poměr cena/výkon. Dost mě proto udivuje, že se najednou chtějí orientovat na trh 10 000 USD a výš. Nemyslím si, že nějaký spokojený uživatel jejich současných modelů za lidové ceny si najednou půjde koupit kousek za tuhle cenu.
 6. Singapurský microbrand Zelos, který je známý spíše jako výrobce levnějších sportovních hodinek a diverů, se chystá do světa za necelý týden vypustit nový kousek. Mezi svými modely má značka zatím hodinky se strojky od výrobců ETA, Sellita, Seiko a Miyota. Zde ale sáhli po strojku ze švýcarské manufaktury La Joux-Perret, který se se pyšní funkcí Flying Tourbillon a skeletonizací. Další zajímavostí jsou různé materiály použité na výrobu pouzdra, kde krom titanu najdeme i Timascus (titan zpracovaný ve stylu damascénské oceli). Hodinky budou nabízeny v limitované sérii čítající jen pár kousků s cenou začínající na 10 900 USD. Viz https://zeloswatches.com/collections/mirage-tourbillon
 7. Říkat tomu titanová verze mi přijde trochu přehnané. Jsem si celkem jistý, že jde o referenci 210.92.44.20.01.001. Pouzdro, vložka lunety a spona jsou z keramiky. Z titanu jsou korunky, dýnko a a luneta.
 8. Crash Landing on You Korejský James Bond se prohání na paraglidu, přičemž je na světě první pilot, který dokáže couvat a přitom ještě vůbec nedržet řízení. :-D Nicméně na ruce má parádní Omega Seamaster 300m v keramice. :-)
 9. Moc pěkný wristshot. To jsou i moje grailwatch, ale zatím se bojím té keramiky. Jsou nádherné.
 10. Díky za fotky těch žlutých. Přemýšlím, že je koupím přítelkyni. Zkoušela si mojí stealth variantu a na ruce jí seděly hezky. A ta žlutá je fakt cool.
 11. Sinn 556 na british racing green natu.
 12. Za chvíli třicátiny, nepustí někdo něco z 1990?

 13. Casio přidalo další barevné kombinace. Ta žlutá mi přijde celkem zajímavá.
×
×
 • Create New...