Jump to content

Jony

Member_50
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Jony

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Okres Most
 • Fanoušek značky
  Sport a švýcarské hodinky.-)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakožto zde ještě nemá Vlado žádné hodnocení, rozhodl jsem se ho založit. Obchod proběhl velmi rychle a v gentlmenském duchu. Peníze přišly ihned druhý den, kdy jsme se dohodli. Děkuji za super spolupráci a skvělý obchod. Takto si představuji obchod, kde jsou oba aktéři spokojeni. Mohu jen doporučit.
 2. Děkuji Petrovi za výborný obchod a příjemné setkání. Je to stejný chrononadšenec jako já a to mě potěšilo. Za mě mohu jen doporučit:-)
 3. Jestli se do toho mohu vložit, tak za mě buď DLC nebo keramika. To, že se může časem DLC poničit, odloupnout, bych neviděl jako problém. Prazskehodinarstvi.cz tam jsou opravdu hodně dobří kluci a opraví to v pohodě. Mají tady svou rubriku. Dokonce můžeš obyčejné ocelové nebo titanové nechat od nich upgradovat a ještě si vybereš jaký povrch DLC chceš. Za mě super. U keramiky, která je krehčí se to asi opravit nedá a je tam rovnou výměna pouzdra. Tak ať dobře vybereš.
 4. Chlapi mě je to celkem jedno, já zde napsal svůj názor a přiložil právní předpisy ohledně cla. Dával jsem to sem spíše proto, aby v tom byl jiz pořádek a konec debat o tom, kolik se platí při dovozu hodinek mimo EU. Tak pro perfekcionisty ještě jednou na příkladu hodinek 1000 EUR 1000 EUR + 21 % DPH + 0.8 EUR = 1210,8 EUR. Tak snad již tuto dlouholetou debatu můžeme uzavřít:-))
 5. Ještě dávám přímý odkaz https://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/measures.jsp?Lang=cs&SimDate=20190402&Area=US&MeasType=&StartPub=&EndPub=&MeasText=&GoodsText=&op=&Taric=9101110000&search_text=goods&textSearch=&LangDescr=cs&OrderNum=&Regulation=&measStartDat=&measEndDat= Čili 4,50% min. 0,30 eur max 0.80 Eur za kus
 6. Clo je vždy odlišné od dané nomenklatury či chcete li druhů zboží. Není vždy stejné a mnohdy je i od celníků špatně zařazené . (vlastní zkušenost) Co se týče hodinek, je to skutečně bez cla, jelikož nějakých necelých 1 eur na kus, nikdo nevybírá . Počítejte jen 21% dph pakliže nemáte číslo EORI jež je mezinárodní jakési DPH a jestli si to dáte do účetnictví např. jako zboží na sklad apod. je na vás nebo na vaší účetní. Pak vám ani dph nemohou naúčtovat. Mám osobní zkušenosti a to jak přímo že Švýcarska, tak i z USA. Máte li dotaz, klidně pište do schránky.
 7. Přidávám se zpět do klubu Oris. Oris ProDiver Pointer Moon
 8. Petr je super obchodník, okamžitá platba a pak super pokec i kdyz jen po telefonu. Moc rád zde narážím na takové lidi. Ještě jednou moc díky Peťo. Jinak jen doporučuji, super....
 9. I přesto, že tento člen ještě nemá dostatek příspěvků, jako zde ostatní, rád bych na něj založil hodnocení. Oslovil mě s nabídkou a okamžitě, jak jsme dohodli detaily obchodu, odeslal peníze na účet. Čili vstřícné a hlavně rychlé jednání, založené na daném slovu a slibu. Což opravdu v dnešní době hodně oceňuji, i kdyz neměl dostatek příspěvků. Choval se jako velmi zkušený a férový obchodník. Za mě vřele doporučuji.
 10. Opravdu velmi vstřícné a férové jednání, které proběhlo v kruhu jakoby velmi dobrých kamarádů či známých. Mohli jsme se společně bavit i o jiných věcech než o hodinkách, i kdyz jak jsem poznal panuje v Davidovi stejná vášeň:-)) Za mě jedině to nej co si člověk dokáže při takovém setkání a jednání představit. Děkuji a doufám, že se třeba o nějakého našeho obchodu opět potkáme.:-)
 11. Slíbil jsem nějaké foto, tak tady jsou....Snad se budou líbit...nejsem žádný velký fotograf :-))
 12. Tah k nim nemám a ani jsem je na tahu nechtěl.... Bylo by to moc...Mám k nim origo krokodýla s překlapěčkou a ten kaučuk....
 13. Ta korunka je naživo opravdu pěkná a hlavně je to takový poznávací znak Chronomatů.
 14. Chronomaty jsem koupil jako předváděcí. Jsou z února 2014 a je na ně 5 letá mezinárodní záruka, kterou začal Breitling dávat na modely z B O1 , takze je to super. Nějaké fotky ještě udělám....:-))
 15. Po vánočním kochani se konečně dostávám k focení Chronomatů 44. Úžasná přesnost, krásné zpracování....dle mého pohledu z nich velké B čiší, jak jen to je možné.....
×
×
 • Create New...