Jump to content

Jony

Member_50
 • Posts

  388
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Okres Most
 • Fanoušek značky
  Sport a švýcarské hodinky.-)

Recent Profile Visitors

5,299 profile views

Jony's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. UP 110.000 Bez rezervací Hodinky jsou zatím v trezoru
 2. UP něco proběhlo ,ale nic konkrétního. Cena 112.500,-
 3. UP a úprava ceny 119.000,-
 4. Breitling Superocean Heritage B01 sice je mám i v prodejní sekci, ale pořád se rozmyšlím, jestli je nenechat
 5. Pěkný den všem, tak dávám ještě v šanc tyto asi dle mého názoru jedny z nejhezčích Béček. Jsou koupené 30.8.2020 a mají tedy ještě mezinárodní záruku ,která je samozřejmě aktivní a to do 30.8.2025 Jsou velmi málo nošené jen na sponě mají kancl vlásečnice,ale není to nic hrozného ,řekl bych stav 99%. Mají vše co bylo v nákupu ,čili papírová krabice ,kožená krabice, všechny papíry a digitální QR kartu. Cena 125.000,- Výměny prosím ne Díky
 6. Jakožto zde ještě nemá Vlado žádné hodnocení, rozhodl jsem se ho založit. Obchod proběhl velmi rychle a v gentlmenském duchu. Peníze přišly ihned druhý den, kdy jsme se dohodli. Děkuji za super spolupráci a skvělý obchod. Takto si představuji obchod, kde jsou oba aktéři spokojeni. Mohu jen doporučit.
 7. Děkuji Petrovi za výborný obchod a příjemné setkání. Je to stejný chrononadšenec jako já a to mě potěšilo. Za mě mohu jen doporučit:-)
 8. Jestli se do toho mohu vložit, tak za mě buď DLC nebo keramika. To, že se může časem DLC poničit, odloupnout, bych neviděl jako problém. Prazskehodinarstvi.cz tam jsou opravdu hodně dobří kluci a opraví to v pohodě. Mají tady svou rubriku. Dokonce můžeš obyčejné ocelové nebo titanové nechat od nich upgradovat a ještě si vybereš jaký povrch DLC chceš. Za mě super. U keramiky, která je krehčí se to asi opravit nedá a je tam rovnou výměna pouzdra. Tak ať dobře vybereš.
 9. Chlapi mě je to celkem jedno, já zde napsal svůj názor a přiložil právní předpisy ohledně cla. Dával jsem to sem spíše proto, aby v tom byl jiz pořádek a konec debat o tom, kolik se platí při dovozu hodinek mimo EU. Tak pro perfekcionisty ještě jednou na příkladu hodinek 1000 EUR 1000 EUR + 21 % DPH + 0.8 EUR = 1210,8 EUR. Tak snad již tuto dlouholetou debatu můžeme uzavřít:-))
 10. Ještě dávám přímý odkaz https://ec.europa.eu/taxation_customs/dds2/taric/measures.jsp?Lang=cs&SimDate=20190402&Area=US&MeasType=&StartPub=&EndPub=&MeasText=&GoodsText=&op=&Taric=9101110000&search_text=goods&textSearch=&LangDescr=cs&OrderNum=&Regulation=&measStartDat=&measEndDat= Čili 4,50% min. 0,30 eur max 0.80 Eur za kus
 11. Clo je vždy odlišné od dané nomenklatury či chcete li druhů zboží. Není vždy stejné a mnohdy je i od celníků špatně zařazené . (vlastní zkušenost) Co se týče hodinek, je to skutečně bez cla, jelikož nějakých necelých 1 eur na kus, nikdo nevybírá . Počítejte jen 21% dph pakliže nemáte číslo EORI jež je mezinárodní jakési DPH a jestli si to dáte do účetnictví např. jako zboží na sklad apod. je na vás nebo na vaší účetní. Pak vám ani dph nemohou naúčtovat. Mám osobní zkušenosti a to jak přímo že Švýcarska, tak i z USA. Máte li dotaz, klidně pište do schránky.
 12. Přidávám se zpět do klubu Oris. Oris ProDiver Pointer Moon
×
×
 • Create New...