Jump to content

kempo007

Member_50
 • Posts

  160
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  MORAVA
 • Fanoušek značky
  Citizen, Momentum, Certina, Seiko

Recent Profile Visitors

1,362 profile views

kempo007's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Moje osobni zkusenost je dobra. Pravda, je to uz 5 let, ale Citizen BN0000-04H se mi podarilo sehnat az tady.
 2. Te bily dial je skvely. Bohuzel rucicky jako by se ztracely. Minutova mohla byt cervena/oranzove lemovana, hodinova treba zelene. Nebo obe cerne lemovane.
 3. Paráda když víš jak a máš s čím, je to radost se pak koukat na hodinky, kterým jsi vdechl nový život. Problémem Citizenu je více méně absolutní nedostatek aftermarketových dílů, tak jak je tomu u Seiko. Nejde jen o sklíčka, ale o ručičky, korunky, ciferníky, lunety a věnce do nich. Pokud se rozhodneš si hrát např. s SKX, pole působnosti je neohraničené. To u Citizen není. Jistě, řekneš si, proč by jsi to dělal, ty hodinky jsou přece dokonalé. Jistě, určitě ano, ale mohou být jiné, tak jak bych si je chtěl upravit já.
 4. Skvělá volba ovšem nosit divery na kůži (tedy pokud není waterproof), to není nic pro mě. Fakt je, že originální guma není moc fajn.
 5. Jj, paráda, je to posun vpřed. Teď už jen keramickou lunetu + 9015 a máme tu variaci na Prospex?
 6. No, napadlo mne změřit vnitřní a vnější průměr a juknout se jestli by nepasovala z aftermarket SKX. U BN0150 to jde
 7. Škoda, že se třeba Dagaz nebo Yobokies staví trochu macešsky k úpravám NY0040. Pokud by byly stejné možnosti jako jsou u SKX, daly by se udělat zajímavé hodinky.
 8. Co bych u Fugu zlepšil je pohon (9015), safír s AR a keramickou lunetu. Ikdyž se jedná o limitku pro Asii, většina Fugu jistě vnímá jako "upgrade" NY0040 a tyto změny by hodinkám prospěly. To co provedl Heimdallr je fajn, ALE pokud jsem fanda značky, touto cestou nepůjdu. Zamýšlím se z důvodu lepší čitelnosti nad výměnou datumového kola z černého na bílé.
 9. Pohon NH-36 (na webu Heimdallr je uvedeno 35A), safír s AR, cena 180 $
 10. Tak Heimdallr Fugu je realita...
 11. Právě safír by tu byl žádoucí. Tak jedině aftermarket. No a o 9015 se shodneme. Bohužel do pouzdra NY0040 se nevejde.
 12. Juknu na to. Je to v podstatě stejně jako s Fugu. V EU cena astronomická, ale v Asii přijatelná. Co bych přivítal je safír a 9015. Pak by cena v Rajchu byla akceptovatelná. Jinak je to za ty peníze nic moc.
 13. Ano, ta cena je na trhu v EU asi jasná, ale víme, že v Asii to umí líp...
×
×
 • Create New...