Jump to content

Chronopetr

Member_50
 • Posts

  625
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Chronopetr

 1. Léto budiž pochváleno!
 2. Dlouho ležely, o to víc jsou zase peckovní.
 3. Trošku sem mezi ty potápěče vrazím klín
 4. Udělal jsem si radost koupí žubilí z druhé ruky a jako jo, funguje to
 5. Super oba nové modely!!! Skutečně nevím, jakou kombinaci bych favorizoval. Asi to vyřeším spravedlivě a udělám šťastnou manželku...takže žádné .
 6. Ahoj, také hodnotím maximálně kladně. Nákup tahu a nato strapu. Vše dle fotek a popisu, komunikace skvělá, rychlost dodání taky. Díky, Petr.
 7. Chronopetr

  SEIKO 5

  ...a další s erbem. Zkouším letní gumy.
 8. Chvilku sunšajn a už takovej šajn (bez filtru)
 9. Kdepak, želv není nikdy dost! Já to mám tak, že od začátku chronomagorství se ve mě perou dva hlasy. Jeden říká chce to rozmanitost značek, tvarů, strojků... Druhý říká, vyprdni se na ostatní hodinky a kupuj si jen želvy! Ten tvar je pro mě dokonalý, existují mraky barevných variant, prostě klidně bych jich deset měl v šuplíku a střídal a ani snad jiný hodinly už nepotřeboval...
 10. Tohle je dle mého naprosto přesné. Pokud tě hodinky baví, pak logicky chceš mít ty, co se ti líbí. A tím se nutně kumulují. A pak se to jen dělí na sběratele zážitků a fotografií, kteří neustále obnovují hodinkovnici a starší kousky, kterých si dost užili, pouští. A na ty, kteří ty vybrané chtějí mít a nevzdávat se jich. A tady je jedno, jestli je to Orient, Seiko 5 nebo Rolex a Zenith. Kapitál máme každý jiný a úředníkovi udelaji vysněné želvy stejnou radost jako továrníkovi Daytony. Řekl bych, že pokud netrpí člověk nějakou patologickou závislostí hromadění věcí, stejně to za něj rozhodne stav konta. Mám na to, bavím se koníčkem a sbírám, nemám na to, tak prostě nemám za co kupovat a nesbírám.
 11. I dnes. Pozdrav z parkoviště.
 12. Super to máš. Tak z pasivity hurá do aktivity!
 13. Já teď kupoval Seiko tuňáky Antarctica od soukromého prodejce z Hong Kongu. Šlo to přes úschovu. Jakmile došly, prohlédl jsem si je a potvrdil doručení. V tom momentu Ch24 odeslalo peníze z depozitu prodejci. Vše přesně dle popisu, neměly být nové, ale nenošené. Došly ještě na fóliích, zkrátka jak bylo uvedeno. Super obchod. Platba samozřejmě DPH, clo, poplatek ČP za proclení.
×
×
 • Create New...