Jump to content

Chronopetr

Member_50
 • Posts

  348
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Prim, Junghans, Seiko, Citizen

Recent Profile Visitors

438 profile views

Chronopetr's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Jasné, byla by to pak klasika jako každé druhé potápky. Ale je to zajímavá myšlenka výrobce a jsou mi tím ještě sympatičtější. Díky za reportáž
 2. Já také gratuluji. Měl jsem v hledáčku červené, ale zkrátka nakonec to vyhrály (zatím) jiné. Určitě bych do nich nerýpal a nechal je v původním stavu, ale čistě pro zajímavost...ta ochrana korunky vypadá jako snadno imbusem odnímatelná...nebo je to jen designérský doplněk ty šroubky? Nezkoušel jsi? Díky.
 3. Originální jsou, což o to, šlapat budou určitě taky dobře, jako všechna Casia, jen s tou cenou to chlapec dost neodhadl. V Helveti jsou za 2790,-
 4. Pro kreativce a chronomagora to zní jako práce snů . Tak ti přeji, ať je to co nejvíc o hodinkách a co nejmíň o obrazovce, tabulkách a číslech prodeje!
 5. Přidám do diskuse svůj pohled na levné automaty. Samozřejmě, jsem oproti místním váženým členům zelenáč a od záchvatu chronomagorství to dnes bude teprve tak 5 let. Vypuklo to u mě, když jsem sám se sklenkou vína (asi už druhou nebo třetí) jen tak zabrousil na Aukro. Tam jsem uviděl těsně pred koncem aukce krásné (pro mě) staré Primky za 300,-. Směšné peníze, víno spustilo ukazovák na myš a za týden jsem seděl a užasle nastavoval přetáčením ruček datum a manuálně natahoval hodinky. Nesměly pak chybět na žádném plesu ani rodinné akci. A přicházely další. Pak zkusmo Seiko želvy a bylo to v pr... . Stále mám ale díky peněžence a žence limit 10k/kus a nákup max 2ks/rok (dle situace i míň). A ten výběr si proto užívám, sleduji recenze, ceny a zkrátka cílem je v daném limitu pořídit nadčasové krásky i s ohledem na resale price. A když z výběru nějaké vyplynou, tak to je pak tutovka, srdcovka a pevně věřím, že pokud nepřijde krize největší, neprodám jediné.
 6. Je pravda, že PRX Tissot hodně zviditelnily a ty ohlasy byly vesměs pozitivní. Nicméně i tam se objevily hlášky tipu "dokud tam bude strojek s umělou hmotou, tak je nevezmu na ruku". Ale jo, u tohoto modelu to byla menšina, ten se fakt povedl!
 7. Aha, tak tohle je zajímavá informace, tohle mi uniklo. Děkuji.
 8. Ano, o podobných službách jsem už slyšel a určitě bych to řešil dělat víc podobných nakupů. Jsem ale dost nedůvěřivý vůči jakékoliv nové registraci kdekoliv, takže s mojí frekvencí zahraničních nakupů jsem to vyhodnotil tak, že ten přeplatek raději zaplatím.
 9. Jsou to všechno úctyhodná data a každé by mělo mít svého zástupce v hodinkovnici! Moje financial and non-working time managerka ale uznává zatím jen Vánoce a to ještě ve spojení s narozeninami . Jako by v životě neviděla kalendář!
 10. Tam já raději pár měsíců po nákupu ani nelezu . Až jak přijde další významná událost, která mi nový nákup ospravedlní, pak si tu Pandořinu skříňku teprve troufnu otevřít .
 11. Mně teď přišel balík z VB. Od podání odesílatelem po příchod na sklad Praha - 4 dny. Od příchodu na sklad k výzvě k doložení faktury a dokladu o transakci 9 dní (proclením jsem pak pověřil Českou poštu)! Po odeslání dokumentů hned druhý den hlášeno, že předávají do přepravy. Druhý den balík s doplatkem doma. Negativa: převod měn přes PayPal za velmi nevýhodný kurz, dlouhá čekačka na proclení na celním skladu, Pošta se ani neobtěžovala informovat, kdy balík bude doručovat a najednou stojí dopoledne chlapík u dveří. Pozitiva: došlo neporušené, rychlé vyřízení proclení Č. poštou a dle mého sympatická cena za proclení 200,- Kč u ČP. Vcelku tedy spokojenost. Nic, co by tu nebylo už probíráno. Holt každá sranda něco stojí.
 12. Tak ještě dnes foto, než půjdou zase na nějaký čas do krabičky spinkat.
 13. To podceňování až hanění Tissot v různých vláknech mě mrzí a nechápu to. Tradice je nepopiratelná, kvalita v cenové relaci, kde se pohybuje, stejně tak. Powermatic80 je inovativní strojek právě z vývoje Tissot a v mých hodinkách šlape už 3 roky s odchylkou +/-1 s za den. Na hodinky za 10k dle mého luxusní záležitost. A pak si tam pánové vychválí své domečky na Eta 2824, NH35 nebo Myiotu potištěné na cifru různými výrobci a jsou happy . Nic, každý má své zkušenosti a pohledy a je to tak správně! Ať nám Tissot týkají!
 14. Tak tohle se zase líbí mě. K těm předchozím jsem se raději nevyjadřoval, ale tohle mi přijde jako kvalitní a důstojná limitka, minimálně teda vzhledově.
×
×
 • Create New...