Jump to content

jaho

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

About jaho

 • Rank
  Začátečník
 • Birthday January 9

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.cafe-racer.cz

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec
 1. Fantastická přesnost...mě dělají -2 s za den. Měl bych jeden dotaz k natahování. Jak poznám, že při ručním natahování jsou již natažené? Abych je nějak nepoškodil. Díky za odpověď.
 2. jovani> Diky za informaci. Ale asi jsem z nich už vystřízlivěl...teď mám měsíc Tisell Marine Diver a ještě jsem se jich nenabažil.
 3. Ahoj, kontakt na objednání: oshyare33@naver.com Odesláno z mého F5121 pomocí Tapatalk
 4. Hrozně mě štve, že jsem je prošvihl, když byly za 300 Ł. Teď jsou za 450...to už za ně nedám.
 5. Další varianta s černým ZULU...
 6. Úplně Tě chápu, nejhorší je ten pocit beznaděje...Nám se to stalo začátkem října, kdy nás vyloupili. "Naštěstí" škoda byla jen 150tis. (dvoje obyčejné hodinky, notebook, tablet, mobil a kompletní digi zrcadlovka s objektivy a příslušenstvím). Pojišťovna nám poslala 30 tis.!!! Policie samozřejmě nic...i když tvrdili, že se jim ten mobil dvakrát přihlásil, vždy s jinou SIMkou, ale stejně nezasáhli. Stalo se to v noci, kdy jsme byli doma a spali. A nejhorší je ten pocit, že si myslíš, že jsi v bezpečí domova a přitom se Ti nějaký hajzl prochází po bytě.
 7. Vyměnil jsem zelený textilní pásek za mesh a ty hodinky jsou úplně jiné...
 8. Tak jsem dnes nasadil mesch...myslím, že to nevapadá špatně...
 9. Možná jsem se trochu unáhlil tím zájmem o LE RAF, ale jak nad tím přemýšlím, tak budu volit asi raději klasické "čisté" pilotky, nejlépe s mechanickým ručním nátahem. V tom horším případě automaty. Vybírám-hledám mezi Laco, Stowa a Steinhart... Omlouvám se...
 10. Ahoj přátelé, bohužel jsem objevil fórum chronomag pozdě, takže jsem nevěděl o takové skvělé akci, jako jsou tyto limitky. Chtěl bych se tedy zeptat, zda by nebylo možné udělat rozšíření edice o dalších pár kusů. Měl bych 100% zájem, jsou to hodinky dle mého gusta, pilotky miluji (otec je bývalý stíhač, dnes je již 30 let v důchodu...). Díky za odpověď.
 11. jaho

  SEIKO 5

  Ahoj, hele, jestli to je na těch fotkách Tvoje ruka, tak mi vůbec nepřijdou ty SNK malý. Za mě vypadají SUPER.
 12. Hodně dobré neskutečného borce.
 13. Ta sice ano, ale momentálně stojí na kůži o 40Ł více...
 14. Baterie je 460Wh, dojezd záleží hodně na terénu - nastoupaných metrech. Např. poslední vyjížďka byla málo stoupavá, cca 800m na 48km a baterie zůstatek 50%. Já jsem spokojený, protože moje vyjížďky jsou kolem komína do těch 50 km, takže s nabíjením nemám problém.
×
×
 • Create New...