Jump to content

petr4612

Members
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

About petr4612

 • Birthday 03/06/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Benešov
 • Fanoušek značky
  Hamilton, Longines, Tag Heuer, Certina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

petr4612's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

 1. Bezproblémová domluva, rychlé zaslání a hodinky byly výborně zabalené. Mohu jen doporučit!
 2. Od té doby co žena objevila "polochytre" Kronaby, tak se jí nic jiného na ruku nedostane.
 3. Dopoledne v přírodě.
 4. Naprosto souhlasím. Koupeny byly spíše náhodou a nečekal jsem jak dobře se budou nosit. Poslední dobou je ke košili tahám nejraději.
 5. Cestou z práce...
 6. Ahoj, trochu to oživím, protože premisa vlákna je vlastně i částečný důvod, proč jsem se stal "chronomagorem". Za Covidu bylo také málo optimistických témat (nyní je to ještě horší), a proto jsem začal pročítat informace o hodinkách a dostal jsem se i na fórum. Vždy jsem hodinky nosil, ale hodinky pro mě byly Casio a když bylo něco super, tak Seiko za 10tis. Nyní k tématu Grail watch... Asi to všichni znáte, ale ty vysněné hodinky se stále mění. Hodinky kupuji většinou jen použité, protože mě i baví ty nabídky vyhledávat. Část z nich jsem samozřejmě už zase prodal. Nejprve jsem chtěl něco s průhledem na strojek a také se mi moc líbily fáze měsíce. Sehnal jsem Edox Les Vauberts Open Heart a Louis erard 1931 moonphase. Zatím je mám, ale nosím je velmi zřídka k obleku. Dalším snem bylo něco univerzalnejsiho, takže Longines HydroConquest. Bohužel pro mě jsem HydroConquesty nakonec sehnal a obratem je prodal, neboť mi vůbec nesedly. Nyní jsem se dostal do bodu, že žádné grail watch vlastně nemám. Šetřím a čekám, jestli se v inzerci objeví něco co mě nadchne. Do velkých značek jsem asi ještě nedorostl, takže Rolex, AP, apod. mě nechávají chladným. Zvažuji Omegy, ale nějak nevím, jestli se mi líbí hodinky a nebo to, že je měl Bond. Také Tag Heur mě oslovily po té, co jsem se dostal k Formulim, ale nevím na jaký model se posunout.
 7. Nedávno jsem získal první "Tagy" a dnes se mi povedla i slušná fotka, tak se musím pochlubit. Jen to datum mi nějak ujelo...
 8. Dnes pořádně barevně.
 9. Dopoledne v kanceláři. Zdály se mi velké a těžké, ale nosím je porad radši.
 10. Rychlá domluva i zaslání. Super obchod a vše jak má být. Naprostá spokojenost!
 11. Perfektní domluva a rychlé zaslání hodinek. Vše jak má být. Naprostá spokojenost!
 12. Děkuji za tip. Pokud se nikdo neozve, tak je tam po velikonocich hodím.
×
×
 • Create New...