Jump to content

(Miloš)

Member_50
 • Posts

  248
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by (Miloš)

 1. Jak dlouho jí to trvalo to takhle "doladit"? Já mám hodinky taky na nošení a myslel jsem, že se s nima nepárám... Není to nějaká cínová limitka?
 2. Na ježdění mám MHD, u auta mě zajímá kvalita zpracování, jestli mi na místě nezrezne, jak dobře se mění kola, když je prohazuju, aby nebyly hranatý, jestli jsou pohodlný sedačky a je tam telka, když si tam občas jdeme sednout Škoda že není na ježdění... Sory ale nedalo mi to Naprosto respektuju, že to máme každej jinak.
 3. Gratulace, ten výčet nedostatků je excelentní, něco podobnýho se mi honilo hlavou taky, přesto to v součtu působí prapodivně pozitivně. Vzhled je silně individuální, mě se líbí moc
 4. Já ale netvrdil, že na sněhu nemůže bejt prdel, jen mi to nejde dohromady s ježděním v provozu. Ty Tvoje obrázky jakože enduro ok, já jsem na to pohodlnej, ale chápu to. Nicméně jezdit takhle v normálním provozu je fakt naprd. Můžeš jezdit jako bůh, ale všichni víme, že největší hrozba jsou ostatní účastníci provozu, který prostě ne vždycky umí řídit, na sněhu už tuplem. Člověk to kolikrát tak tak vybere i za ideálních podmínek, tady se ta šance snižuje na můj vkus až moc. Takže někde v lese, když Ti nevadí zima, ok, to že nouzově něco přejedeš po silnici kde napadlo, ok, ale tam už je to na můj vkus prostě zu viel. Ale třeba jen nemám dost velký koule Každopádně přeju, ať to vždycky dobře dopadne...
 5. Instruktor bezpečný jízdy, kterej prakticky ukazuje, co nedělat Že to možná přežije je jedna věc, ale motorku má myslím většina z nás spojenou se zábavou a to tohle není ani omylem, boj o přežití s nejistým výsledkem. Jinak k tomu Boxercupu, po R 1100S jsem loni koukal, jakej je rozdíl mezi klasikou a Boxercup krom barev a ventildeklů, má to lepší brzdy nebo podvozek? Jedna RM limitka se loni prodávala s nějakou kosmetikou za dobrou cenu.
 6. https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Eco-Drive/Citizen-Eco-Drive-92354 Jsou trochu složitější, na druhou stranu za půlku a bez starostí s baterkou. Za 10 bys aktuálně mohl mít i radio, ale to je stylově úplně mimo.
 7. Já bych bejt Tebou vzal quartz, jseš na ně zvyklej.... Kdyby ty Alpiny nebyly o půlku dražší, tak jsou moc pěkný. Na druhou stranu, když po nich mrkneš i jinde.... U nás jsou takový věci běžně dražší právě třeba o ten rozdíl mezi Tvým limitem a cenou u těch postovanejch. Nehledal jsem tyhle konkrétní, ale běžně to tak je. Edit: Tak jsem letmo mrknul na ebay a cca 250Usd včetně pošty, plus samozřejmě nějaký vypalný a i tak bohatě v limitu.
 8. Těch 36 krom žen a dětí vůbec nechápu... Naopak ty plasťáky vypadají super.
 9. No, vypadá to, že to nebude dlouho trvat, aniž bych s tím hejbal ale zase je fakt, že teď už to asi můžu klidně hodit z trezoru zpátky na binance a zkusit to co říkáš.
 10. Na většině zlýho se dá najít něco dobrýho. Kámoška takhle neúmyslně zachránila špičku relativně obyč nože, protože se jí zapíchla do nohy.... Já už přehnanou péči o nože skoro vzdal, soužití se ženama to skoro vylučuje... Čest vyjímkám. Vždycky když ho najdu ve dřezu, párkrát se zhluboka nadejchnu a radši držím hubu.
 11. Třeba do RC modelů jsou baterky rovnou s konektorem pro tyhle účely a nabíječky s balancerem, pokud tady nic jako konektor není, zřejmě se s tím nepočítá, pokud teda něco takovýho není přímo v tý baterce...
 12. No jsou skvělý oboje, jak jsem psal vejš, na tý gumě se nosí líp.
 13. https://www.timestore.cz/Znacka/Citizen-259/Citizen-Promaster/Citizen-Promaster-77018 Měl jsem nejdřív tyhle, teď mám Pepsi, oboje moc povedený, byť mám rád železo, na tý gumě se nosí líp.
 14. Děkuju Vám paní Spáčilová za vhled do mojí duše ještě něco se z toho dá vyvěštit?
 15. Tak jestli se nestalo nic horšího Taky mám svý, "oblíbence". Třeba Kozub mi dělá vyloženě fyzicky špatně, prostě vynechávám cokoli, odkud by mohl vykouknout. Ty teď aspoň víš, čí tipy vynechat. Mě se to líbilo.
 16. Teda já od Kafky kdysi dal asi na sedmkrát v průběhu víc než roku Proces a dost dlouho jsem si říkal, že se možná zařadí na seznam nedočtenejch bez chuti to dokončit, kde je zatím jen Mein Kampf. Možná jsou potřeba pro čtení stejný drogy jako pro napsání, nevím, ale říkal jsem si jak je možný, že je frajer, co napíše takovou sračku známej po celým světě. Perlička byla,že jsem si ho poprvé půjčil v němčině, jestli se mi jako nepodaří oživit a zdokonalit, no tak to kurva ani omylem, no a pak jsem následně zjistil, že ta němčina v tom asi byla nevinně, že se to nedá ani v rodný řeči.
 17. To už se to tam dává tak dlouho? To je bída jak to letí.... Čerpadlo čerpá? Otevírají? Asi bych nejdřív dal filtr a čerstvej benzín. Neříkám, že se to nemůže stát, nejsem chemik, ale tohle bych čekal spíš od těch srágor v naftě.
 18. Ten konec byl takovej jalovej, zkuste Hádkovi, to jsem se bavil A jinak The Outfit, taky z jedný místnosti, ale trochu jinak
 19. cecil: Je to tak, zatímco Orientům například fotky neskutečně lichotí, zatímco naživo vypadají zoufale, u Citizen mám pocit, že je to přesně naopak, naživo jsou vždycky ještě lepší a to beru i oficiální fotky, ne ty svoje
 20. Líbí se mi tyhle ujetý barvy Celek je na můj vkus moc usedlej, ale to už jsem někde psal, jsem na takový decentní hodinky moc lopata.
 21. Z toho bych ani nevinil timestore, jako ty, co jsou líný si něco, co se jim líbí jít prohlídnout do krámu a nechají si to poslat na vyzkoušení..... BN 2031, poprvé z alzy černý bez igelitů a podruhý Pepsi z timestore taky tak, takže ho buď na potápky nedávaj, nebo byly ochmataný oboje, ale na funkci to nemá vliv. Poslední CB5867 z JPN naopak olepený byly.
 22. Já to nedokoukal, protože jsem potřeboval jít spát, ale byl tam bod, kdy to tak jako zvolnilo. Ten Gotham jsem nenašel ani na Hbo.
 23. Díky, mrknu se, jak jsem sepsul Batmana, tak tohle mi přišlo jako fajn oddechovka a možná, že potom ho uvidím jinak.
×
×
 • Create New...