Jump to content

(Miloš)

Member_50
 • Posts

  203
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,998 profile views

(Miloš)'s Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ty jsou moc hezký, ale na mě moc decentní, já jsem na takový hodinky moc lopata
 2. Díky, musím říct, že žádnej wow efekt se po vybalení nedostavil, je fakt, že ty černobílý mám víc než 10 let. Ale čím víc na ně koukám, tím víc vím, že mě na ně bude bavit koukat minimálně stejně dlouho, zvlášť, když je teď budu muset střídat.
 3. Tak už je to tak jak to má bejt, oni šli vlastně dobře až na nějaký vteřiny, akorát tam byl JPN čas...
 4. To nejsou 3 rádia, ty potápky jsou jen Eco drive a to datum je nutný zlo, co se musí občas udělat manuálně, štve mě to, ale co se dá dělat. A ty nový jsem už dal za okno, aby se v noci srovnaly.
 5. Rodinka pohromadě, ty nový musím dát na noc na okno, aby se seřídily.... A tím by ta nemoc mohla skončit, ale to bych si tady asi musel zrušit účet..
 6. Díky, je to takovej trochu cirkus, ale já to tak mám rád, nakonec AS4020 79E, což je taky limitka, dneska už viceméně nesehnatelná, mě baví už 10 let, je mi vlastně jedno kolik je, prostě se na ně rád dívám.
 7. CB 5867-79a a vyšli na 15 se vším, když se tady mihly v inzerci za míň, zdálo se mi to dost, ale aktuálně jsou snad už jen na ebay za 600E bez dalších poplatků.
 8. Tak dlouho jsem váhal, jestli je opravdu potřebuju, až se začaly zásoby tenčit a neustál jsem to. DHL z JPN necelej týden, což je pecka, trochu jsem váhal, jestli jim podepsat ten papír, že kdyby náhodou celníci ještě něco chtěli, že to rád doplatím (platil jsem DPH a celní poplatky přímo prodejci) ale nakonec natěšenost a nechuť řešit něco s celníkama sám zvítězily a dobře to dopadlo. Neplatil jsem nic dalšího. Na ruce ještě nejsou, bo potřebuju zkrátit tah, ale už se nabíjejí na okně.
 9. A to neudělají ani zdaleka. 30s den je špatně.
 10. Bomba káry, budu za neznaboha, ale za mě tu 300ZX...
 11. Jo, snad se to rozjede. Jinak k tomu Žižkovi, doteď přemejšlím, jaký to vlastně bylo, nevylučuju, že si to dám ještě jednou. 2 věci, co mě úplně nesedí, unese buchtu, která je tak nějak od začátku na jeho straně a dvakrát mu zachrání kejhák. Z toho chorálu šlo asi dostat víc, než krátká scénka s jedním obrněným žebřiňákem, nicméně když to člověk vezme jako nějakou story, tak asi ok. Ta mise v Maverickovi byla taky klasická americká píčovina ve stylu to jsme dobrý, to jsme dobrý, přesto ten film byl lepší než jsem od nastavovaný kaše čekal. Kdyby se Jákl odhodlal udělat druhej díl, budu se těšit.
 12. Zdravím všechny, mám tyhle krásky, ale k dokonalosti jim ještě chlup chybí. Myslím, že safír s AR by je poslal o level vejš, což je řešitelný v onyxu např. Ještě jsem to nezjišťoval, ale myslím, že to nebude problém. A ještě by se mi líbila keramická luneta, dá se někde pořídit? Je to zatím takový hypotetický, říkal jsem si, že sklo budu řešit, až se mi ten minerál podaří nějak ozdobit, ale vypadá to, že zatím nic, nicméně mám v plánu si je nechat, asi.... možná by se mi i víc líbila ta rozdělená napůl. Je nějakej shop s takovejma doplňkama, nebo se to musí změřit a objednat z jinejch který mají stejnej rozměr? To by asi byl trochu oříšek.
 13. Tak taky přihodím jeden hlas pro Squale, Seika se mi nelíbí obecně, ale ty želví tvary jsou mimořádně odporný Sory všem fanouškům, moje oko je prostě jiný. A pokud by ten výběr byl trochu otevřenější, v inzerci jsem zahlídnul krásně ujetý Doxy.... Tam se mi sice nelíbí tah, ale ta barvička je nejvíc.
×
×
 • Create New...