Jump to content

E36

Member_50
 • Posts

  281
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by E36

 1. řeším s prvním zájemcem, po dokončení zamknu
 2. Ahoj, prodám letošní kalendář Chronomagu, tak jak jsem ho obdržel, ani jsem ho neprolistoval. Cena jak jsem koupil: 250 Kč + 69 Kč Zásilkovna Díky za prostor
 3. První hodnocení pro kolegu, za mě naprosto bezproblémová transakce a férové jednaní. Děkuju a můžu jen doporučit.
 4. Taky na vostok-watches24.com, asi i jinde, je to standard díl. Akorát to bude vyžadovat výměnu sklíčka (resp. vylisování/nalisování).
 5. Zlaté ručky k černobílému ciferníku by vůbec nemusely být špatný, možná ještě zkombinovat se zlatým aretačním kroužkem sklíčka. Dřív jsem k zlaté moc netíhl, ale co jsem měl jedny Zelosy se zlatýma ručkama, tak po nějakých pokukuju, je to hodně příjemná změna k všudypřítomným chromovaným. Hodinky bez sekundovky bych osobně nesnesl, to pro mě ani není možnost. Třeba ty zlaté paddle hands se zlatou lolipop sekundovkou z vostok-watch24 by nemusely vypadat zle. Klasické šipky mi přijdou nepoměrně úzké/krátké k velikosti ciferníku i hodinek, zvlášť když jsou to ve své podstatě potápky.
 6. Bezproblémová a rychlá transakce, děkuju za obchod a doporučuju!
 7. To je teda řádná zpatlanina..
 8. O tom jsem četl také, což jsem pochopil byl jeden z důvodů, proč ta Luna Dude limitka ztroskotala. Ze strohých informací to tak nějak vypadá, že Vostok si uvědomil popularitu SE a podobných verzí a nechce se o to dělit s Meranomem jako s výhradním distributorem, nýbrž si nechat zisk pro sebe. Každopádně fakt, že prodává vadné díly, které tvůrci limitky odmítli, mi jako doložení jeho obchodních praktik stačí, na to Vostok nemá vliv.
 9. pořád sháním, však to byly svého času skoro nejpopulárnější pětky, někomu se ten kus plechu přece musí doma válet
 10. Přidám další hodnocení, opět bezproblémová transakce, blesková domluva i platba. Díky!
 11. Meranom se krásně vybarvuje, což jen potvrzuje moji dosavadní zkušenost, viz aktuální prodej vadných křivě natištěných lunet ze ztroskotané Kosmodiver limitky bez zmínky v popisu, komentáře v recenzích mluví za sebe.. https://meranom.com/en/amphibian-classic/bezels/bezel-cosmodiver.html Ono už jeho minulé prodeje např. jeho microbrandu Buyalov, kde nabízel kusy s vadami s mírnou slevou, vcelku jasně vystihují jeho postoj k zákazníkovi
 12. Nepřekvapivá generalizace očkovacích fanatiků.. už jen našít hvězdu s nápisem not vaccinated a do lágru s těma tlustýma vyžírkama
 13. Jestli by je ovšem výsledek zajímal jak všechna dosavadní rozhodnutí soudů..
 14. E36

  Zelos

  ta tyrkysová je fakt povedená
 15. Tak už se to vyřešilo samo. Pro případ, že by to někoho v budoucnu zajímalo, balík mi přišel dneska o dva dny dřív, normálně jsem zaplatil na místě při převzetí, takže platba online je evidentně jen jedna z možností, do které se snaží natlačit.
 16. U PayPalu stačí dát "Zaplatit v původní měně" a tím pádem použít kurz banky, vyjde to většinou mnohem výhodněji (pokud se jedná o "normální" banku s rozumným kurzovním lístkem).
 17. Očekávám v pátek od DHL balík ze Singapuru, zatím vše šlo hladce, dokumenty k proclení jsem nahrál hned při výzvě po odeslání zásilky, co mě ale překvapilo, dnes mi přišel výměr DPH s poplatky a výzva k zaplacení online. Nějak se mi nechce to hradit předem, když ani nevím, jestli mezitím balík neztratí/nezničí/neukradnou, navíc balík nešel přesměrovat na jinou DHL pobočku než depo, které mám přes celé město, právě kvůli poplatkům a najednou se to jako zaplatí online a cajk? Je tohle nějaký nový covid nesmysl nebo je to standard? Vždycky jsem platil až při převzetí, stane se něco když jim to neuhradím online?
 18. Nethuns vypadají dobře, zasloužily by si ostřejší fotku, třeba na denním světle
×
×
 • Create New...