Jump to content

E36

Member_50
 • Posts

  447
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by E36

 1. Ať to neprotahujeme, i s ohledem na běžící záruku, sleva na nejnižší pro mě akceptovatelnou cenu 8555,- Kč
 2. Rozdíl je často v sotva patrných detailech, které se ale projeví na celkovém komfortu (což je ale dost subjektivní záležitost). Onehdá jsem měl možnost srovnat origo tah u GMW-B5000D vs. aftermarket steel kit. Na první pohled řekněme z 40cm vzdálenosti prakticky není rozdíl. Jakmile člověk začne zkoumat detailně, postupně se toho objevuje dost. Třeba mnohem definovanější a geometricky přesnější přechody mezi leštěnými a kartáčovanými plochami, mírně zbroušené hrany, vyfrézování v můstku spony opět zaoblené, aby nikde nebyly ostré přechody, lepší zpracování spony, kvalitnější a tlustší stěžejka v mikroregulaci, atd. Ad Mako a Strapcode, při aktuálním kurzu dolaru a s výpalným to bude už spíš téměř cena hodinek, než polovina. Osobně bych do toho nešel, ta kvalita opracování pouzdra a celkově hodinek mi nepřijde adekvátní k té investici. Ale to je jen můj osobní názor, spousta lidí si to nemůže vynachválit.
 3. Co třeba Citizen NY0040 (případně barevné varianty coke NY0085, pepsi NY0086)? Papírově 42mm, ale pocitově spíš 40mm.
 4. Super domluva, blesková platba, bezproblémový obchod. Díky a doporučuju!
 5. E36

  GA-2100-1A1ER

  https://gshock.casio.com/us/products/type/full-metal/gm-b2100/
 6. Přidávám se s pozitivním hodnocením, super domluva, rychlost, fajn obchod. Díky!
 7. Díky, jsou skvělý. Bohužel to už není tak super pro moje další hodinky Po koupi žádných jiných jsem neměl tak intenzivní pocit "Potřebuju vlastně všechny ty ostatní, když tyhle umí absolutně vše, co potřebuju?"
 8. Prodám tyhle Zelosy, veškeré specifikace lze najít tady: https://zeloswatches.com/collections/mako/products/mako-v3-300m-ti-frost?variant=39393703198809 Ve zkratce: koupil jsem je loni v říjnu z druhé ruky, jsou ještě do konce srpna 2022 v záruce (Zelos neřeší kolikátý je majitel). Původní majitel "zapomněl" zmínit, že vnitřní strana pouzdra mezi nožkami hlavně na jedné straně je doškrábaná (viz foto) nejspíš od nepovedné výměny řemenu, pod tahem to není vidět, tudíž to nebylo vidět ani na foto. Naštěstí tah je parádní a hodinkám řemen ani moc nesluší. Materiál je pouzdro a tah titan, spona ocel, vše vytvrzeno povrchovou úpravou na 1200 Vickers, která je opravdu povedená, ani po víc jak půl roce téměř každodenního nošení v podstatě žádné vlásečnice. Hmotnost s tahem zkráceným na 16,5cm zápěstí cca 125 g. Na hraně pouzdra mezi osmou a devátou hodinou je malý zásek, opět viz foto, kde je to zdůrazněno, v reálu sotva viditelné. Uvnitř tiká Miyota 9015, dlouhodobá naměřená přesnost kolem 5-7 sekund do plusu. Zajímavé provedení indexů a ruček v gunmetal barvě, zajímavě si hraje se světlem. Vypíchl bych fantastickou lumi, full lume BGW9 a C3 X1 grade SuperLuminova. Bez problému vydrží celou noc a díky kontrastním ručkám výborná čitelnost. Full set - dřevěná krabička, nepoužité koženkové cestovní pouzdro na čtvery hodinky, záruční karta, náhradní dílky tahu. Nějaké další makro fotky jsou ještě tady ve vlákně: https://forum.chronomag.cz/topic/150246-e36ův-chronomix/ Cena 9500 Kč, ideálně osobně v Olomouci, případná pošta je na mně. Díky za prostor.
×
×
 • Create New...