Jump to content

E36

Member_50
 • Posts

  264
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Casio, Orient, Vostok, Zelos, Zodiac

Recent Profile Visitors

1,240 profile views

E36's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. E36

  Zelos

  ta tyrkysová je fakt povedená
 2. Tak už se to vyřešilo samo. Pro případ, že by to někoho v budoucnu zajímalo, balík mi přišel dneska o dva dny dřív, normálně jsem zaplatil na místě při převzetí, takže platba online je evidentně jen jedna z možností, do které se snaží natlačit.
 3. U PayPalu stačí dát "Zaplatit v původní měně" a tím pádem použít kurz banky, vyjde to většinou mnohem výhodněji (pokud se jedná o "normální" banku s rozumným kurzovním lístkem).
 4. Očekávám v pátek od DHL balík ze Singapuru, zatím vše šlo hladce, dokumenty k proclení jsem nahrál hned při výzvě po odeslání zásilky, co mě ale překvapilo, dnes mi přišel výměr DPH s poplatky a výzva k zaplacení online. Nějak se mi nechce to hradit předem, když ani nevím, jestli mezitím balík neztratí/nezničí/neukradnou, navíc balík nešel přesměrovat na jinou DHL pobočku než depo, které mám přes celé město, právě kvůli poplatkům a najednou se to jako zaplatí online a cajk? Je tohle nějaký nový covid nesmysl nebo je to standard? Vždycky jsem platil až při převzetí, stane se něco když jim to neuhradím online?
 5. Nethuns vypadají dobře, zasloužily by si ostřejší fotku, třeba na denním světle
 6. @Lockydíky, jsou to fajn hodinky. Objevují se v nabídce docela často, ale určitě bych nepřeplácel původní retail, to bych si radši počkal na další verzi. Pořád mají své neduhy, vlastně asi jen jeden, co mi vadí, a to opravdu hodně ostré a hluboké hrany dýnka, které zanechávají na zápěstí výrazný otlak kruhu a když je má člověk natěsno, tak to řeže/dře při ohybu ruky. Pořád se na to chystám vzít diamantový pilník, ale zatím si nejsem jistý, jestli je jednou nebudu chtít pustit. Od aktuální titanové verze by měly být veškeré ostré hrany pryč, dýnko je vyražené místo frézovaného.
 7. Burany jsou vzhledově povedené, ale cenovka minimálně na poljotuhren.de docela masakr, ještě s tím naklapávacím dýnkem a 3 ATM... Jinak jsem narazil na povedený field mod, co používá ty zmiňované ručičky od raffles-time
 8. Bang for the buck je vynikajicí, i přes kurz, dph a poplatky. I když třeba pro majitele z USA jsou Zelosy opravdu za hubičku, při tom, co nabízí. Mako Ti v tyrkysové budou peckovní. Hodně mě překvapilo to "vytvrzení povrchu" na 1200 Vickers. Čekal jsem, že je to jen pro formu na papíře a v reálu se to moc neprojeví. Hodněkrát už jsem tahem vzal o kovové předměty (hrnec, spona, zip) a co vypadalo jako škrábanec, byl jen otěr druhého materiálu, co jsem setřel prstem. Samozřejmě jak už je větší tlak, tak to nepomůže, ale běžné oděrky, kde už má ocel vlásečnice, jsou bez úhony. Otázka je, jak dlouho ta úprava vydrží.
×
×
 • Create New...