Jump to content

Radek Cigi

Member_50
 • Posts

  757
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radek Cigi

 1. Ta čitelnost je u PO přísná. Ty rafiky to jsou prostě metly, vznášející se na keramickým cifrem. Musím je zase někdy provětrat . Pěkný!
 2. Souhlasím s Warannem! AST jsem měl 13 let v bytě v paneláku. Pokud měl, zejména první tři roky, dostatečné fyzické vybití, tak byl doma v klídku - gaučík. Několik hodin (do 6-ti hodin určitě) doma vydrží taky v pohodě a hlavně neštěká na každou kravinu. Líbilo se mi, jak uměl jezdit výtahem - nastoupil k lidem, sedl si, koukal před sebe, výtah zastavil, on vyšel - nikoho si nevšímal. A poznal i správné patro. Tohle plemeno je moje srdcovka - k lidem se choval přátelsky, jen některé černé psy (labradory) nemusel. Zdravotní stránka, skladnost (33-34 kg) a krmení taky OK, nenáročné.
 3. Já bych se k vám taky přidal, ale taky jsem línej fotit . Ale mám z nich radost stejnou jako vy - v lednu s nimi oslavím 2. výročí.
 4. Já se ale neptal na velikost. Ale i tak díky za reakci...
 5. Nevíte někdo, co to je za značku (popř. i model) slunečních brýlí?? Jeho i její. Díky moc.
 6. Já bych sáhl asi po té Toyotě. Ale rozhodně to nejsou ideální dálniční vozejky. Myslím, že budou obě auta hlučnější od kol, a pokud nebudeš mít náklad, můžou mít lehce nervózní zadek na limitu. A co se týče obratnosti, taky to není úplně hitparáda. Ale co naděláš - "o nás bez nás", tak tě může těšit aspoň to, že budeš mít nový služebák. Přeji šťastný výběr a kilometry bez újmy na zdraví - ten dnešní provoz...
 7. Díky za tip, emdesítko. Moc se neorientuji, a proto možná píšu nesmysly. Ber mě s rezervou a děkuju za poučení .
 8. Díky za tip. Z Prahy nejsem, moc často tam právě nejezdím, ale až tam budu, tak zkusím mrknout do těch outletů. Noha standard - 9,5-10...
 9. Děkuju za reakci i Tobě, Marfaeli. Já to nemyslel tak, že kožená podrážka - je to nejlepší, a že se podle toho pozná top kvalita. Naopak, před takovou podrážkou mám jako běžný člověk, chodící po chodnících i v dešti, docela nedůvěru. Takže raději pryž - pokud to není faux paus. Jak jsem psal, moc se v tom neorientuji a potřeboval jsem nadhodit i několik značek v kategorii cca 5k Kč, abych se mohl odpíchnout dál . Teď pročítám GentlemanStore.cz.
 10. Mám v plánu koupit si nějaké lepší polobotky do 5k Kč - je Lloyd co se týče kvality průšvih? Moc tomu nerozumím, pochytil jsem, že takové boty mají být ručně šité, rámové - takže start na Berwick?? Rád si nechám poradit - značku i obchod. Je s vyšší kvalitou vždy spojena kožená podešev? Děkuju moc. Radek
 11. David a Black Bay chronograph. Za mě dobrý!
 12. Díky za pochvalu, Vladimíre! Ty hodinky jsou naživo opravdu povedené. Skvělý antireflex, vkusné použití růžového zlata, keramická luneta, přehledné rozmístění subčíselníků, mnoho lesku a ten mesh . Úžasné retro, které se prosadí i v současnosti. Prostě moje "šnekovky"... Jirka by byl pyšný!
 13. Pěkně napsáno. Já sám mám pokoru a respekt ke každému zaměstnání - to, jak ho kdo vykonává a jaký je člověk, je věc druhá. Nelze házet všechny do jednoho pytle - mezi číšníky jsou velmi schopní a chytří lidé stejně jako alkoholici a gambleři. A je to jen a jen o lidech. Kluci možná řešili možné "podezření" o ne-pravosti Rolexů z důvodu, že ten číšník neprojevil zájem o bližší hovor o hodinkách, popř. o vzájemnou ukázku. Možná neměl čas, možná nebyly pravé, ale také možná, že jo, ale není to typ člověka, který se ihned otevřeně baví s někým cizím. Myslím, že to asi nerozlouskneme...
 14. Já na nich nevidím ani jedno "plus" oproti klasickým Pelagosům. A u těch je navíc velmi povedený titanový tah. Veškeré podstatné postřehy byly již napsány přede mnou... Nevím, co od toho Tudor očekává?!
 15. Moje první (laické) dojmy z dalekohledu Meopta Optika HD 10x42: Velmi kvalitní zpracování - vše lícuje, pohyby očnic a šroubu zaostřování jsou přesné a tuhé. Vše působí velmi robustním dojmem - pogumování není na omak nijak extra měkké, ale je příjemné na dotek, nesmýká se a úchop je přirozený a jistý. Co se týče optiky, tak to je nádhera - viditelnost za šera je až neuvěřitelně jasná. Barvy jsou jinak jasné, přirozené, vše krásně, čistě a detailně viditelné - a to i na velké dálky, když se zaostří. Takže já jsem spokojený, ale nemohu porovnávat s přímou konkurencí (Vortex, Nikon, apod.) Toto berte jako laické nadšení z toho, že nákup se povedl a jsem s produktem velmi spokojen i v praxi .
 16. Souhlasím s Morallesem, taky mi moc nesedí - ve stejných bodech. Klasika 42mm jsou naopak parádní.
 17. Davide, jsem moc rád, že na Tvém zápěstí vidím právě tyhle Chronomaty! Hodinky i fotka luxusní!
 18. Tohle fórum je obecně nebezpečné . Už mám několik hodinek, nožů, baterek, bot, parfémů a teď dalekohled .
 19. To je jasný, i když jsem lajk, tak do konce listopadu sem o té - Meopta Optik 10x42 HD něco napíšu . Včera jsme s kamarádem vzali poslední dva 10x42, ale 8x42 stále nějaké mají, kdyby někdo chtěl?? Dalekohledy Meopta Optika HD (puskohledy.cz)
×
×
 • Create New...