Jump to content

Radek Cigi

Member_50
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Radek Cigi

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday November 17

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Vimperk
 • Fanoušek značky
  Seiko, Citizen, Omega, Oris, Bulova

Recent Profile Visitors

1,008 profile views
 1. S tím Hacivatem jsem to myslel tak, aby ho David, pokud ho někde mají, vyzkoušel a dal referenci. Nemyslel jsem to tak, že mu jej doporučuji - zatím jsem neměl žádnou možnost ten parfém vyzkoušet, tak jsem jen zvědavý, stejně jako u PDM Carlisle, jaký na něj máte názor, atd.. Je to přesně, jak píše Kluk jako buk, Hacivat je populární na YouTube a člověka to ovlivní, než provede osobní zkoušku.
 2. Davide, vyzkoušej i Nishane Hacivat - také ananas a parfém na léto.
 3. Čágo Dejve, Aventus jsem měl jen tester - a byla to příjemná záležitost, ale dost bude rozhodovat i Tvé PH (ale psal si, že byl i na ruce, tak snad u Tebe OK). Já si myslím, že těch 6-8 hodin sillage je dobrý. Pak dej vědět, jak Ti sedí a co okolí?! TF Neroli Portofino EDP jsem měl a to by ti, jako citrusovému nadšenci, mohlo sedět dobře. Ten TF má docela říz - mně si líbil moooc a paní na mně zase ne, tak nevím...? Mrkni ještě na TF Costa Azzura - neznám ho, ale jsem zvědavý na Tvůj názor, když už tam budeš nakupovat.
 4. Rekib1: To ty samozřejmě taky . Kdybych už neměl Aquisy černo-ozanžové, tak by u mě asi vyhrála ta reference, kterou máš ty. PO jsou úžasné!
 5. Grand Seiko Spring Drive Sport Chronograph SBGC231 will be limited to 500 pieces and priced at EUR 13,700.
 6. Prochy, v klidu to promysli, zkoukni poměrně širokou nabídku (viz. odkaz) a myslím si, že se rozhodneš správně. Můj názor je: udělej si radost a kup si hodinky na nošení, i kdyby měly být za uvedených cca 30k euro a měl by si z nich mít radost "jen" o víkendech. Můžeš to případně vyřešit nějakou limitovanou edicí nebo něčím, co není úplně obvyklé (GO, VC, AP, Corum, RM, atd.). Kdyby si měl chuť a čas, tak si zajeď (zaleť) do Curychu a navštiv butiky na Bahnhofstrasse, tam si budeš moct prohlédnout i zkusit na výskyt poměrně "vzácné" kousky a třeba ti to pomůže v rozhodování. Ale jestli uvažuješ o nákupu, ponošení a následném prodeji - myslím si, že vždycky poměrně dost proděláš. Ale na tyhle věci (dražší hodinky, pokles hodnoty u jednotlivých značek) je tady hodně kluků, kteří jsou maximálně kompetentní, ti poradit.
 7. Velký, lesklý a pozornost strhnou - to byl asi hlavní účel . Když mu stačí, tak co..., každý máme jiný vkus
 8. Kristian má pravdu. Spoustu hledání a výsledek značně nejistý. Klidně si kup nějaký parádní kousek za 30k euro, ale pro sebe, aby ti dělal radost! Investuj jinam - třeba do obrazů, apod..
 9. Ta vyšší hranice - co nějaké AP Royal OAK chronograph nebo VC Overseas chronograph?? Mrkni sem - https://www.ablogtowatch.com/ - tam je inspirace fůra, někdy až neuvěřitelné kousky.
 10. Ty Chopardy jsou parádní! Líbí se i v té oranžovo-černé verzi. Ale tohle je pěkné oživení vlákna, to je bez debat.
 11. Tak dneska mi dorazil - Böker Plus Caracal Folder. Chtěl jsem robustnější zavírák a nechtěl jsem za něj dávat úplně ranec. A musím říct, že mě hodně příjemně překvapil zpracováním a ergonomií úchopu. Je 5", cca 160 gramů, čepel D2 a střenky G10 a cena 2.600,-Kč. Mám z něj fakt radost. Caracal do lesa a Bareknuckle (97 gramů) město. Na ZT 0562Ti jsem se necítil , nůž za 8k už bych se bál používat na klacky v lese, tudíž pro mě nesmysl.
 12. Hodinky parádní! Když jsem je před pár týdny poprvé zahlédl na fotkách, tak mě neskutečně zaujaly ty chronography (černý dial a bílé subciferníky).
×
×
 • Create New...