Jump to content

Radek Cigi

Member_50
 • Posts

  820
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Radek Cigi

 • Birthday November 17

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Vimperk
 • Fanoušek značky
  Seiko, Citizen, Omega, Oris, Bulova, Breitling

Recent Profile Visitors

1,613 profile views

Radek Cigi's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Já si tento dalekohled kupoval loni (akorát 10x42) v akci za cca 6.900,-Kč, a jsem naprosto spokojený. Jistá alternativa by k němu mohla být i Vortex Diamondback HD 8x42...
 2. Chtěl bych uvést na pravou míru můj příspěvek s videem na YT - jak jsem napsal, na tom videu jsou ty hodinky dobře vidět, toť vše. Naprosto nic nemám proti tyrkysové barvě jako takové (módní Tiffany...), ale Breitling SuperOcean se podle mě mění z ikonických tool hodinek na nějakou hračku. Možná tam je historický základ, ale u určitých modelů a u určitých značek nepovažuji za šťastně vracet se k dizajnu z 50-tých let... Lehká evoluce by jim prospěla mnohem víc - viz třeba Planet Ocean od Omegy.
 3. Fotky: Athény severu jako smrdutá skládka. Turisté se nemají kde vyfotit - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz) Teď tam mají zrovna stávku popeláři .
 4. Máš pravdu , kalibry mají špičkové oboje hodinky a volba designu a materiálu - ocel/titan je už na každém.
 5. Tomu říkám dárek! Od manželky úžasný krok a ty si je maximálně je užívej. V jejich cenové relaci asi top.
 6. Jaké máte zkušenosti s kvalitou parfémů v Duty Free na letištích?? Třeba na Ruzyni? Srovnání třeba s Notino. Co jsem koukal, tak to je cenově (logicky) výrazně levnější v těch duty free zónách. Ale co kvalita, pravost a skladování? Díky za reakce. Jinak nakupuji hlavně na Notino, Douglas a Elnino.
 7. Představujeme - 2022 IWC Aquatimer Automatic s 5denním pohybem (monochrome-watches.com)
 8. Nové SuperOceany 44 s tyrkysovým ciferníkem - pěkné zobrazení na slunci...
 9. Hele, mně je to fuk, to bude spíš otázka na majitele těchto hodinek. Ale osobně si nemyslím, že by ty fotky, a ty hodinky obecně, byly takový průšvih nebo nevhodný materiál pro toto vlákno. Klidně tady můžeme Omegy dělit i dle ceny od do . Příště sem tedy hodím svoje Planet Ocean, což je kus ocele s 8900, abych si Tě udobřil . Nic ve zlým .
 10. Chlubení se cizím peřím aneb Davide (Sphinxx), díky za půjčení! Velmi mile mě překvapily - v Tebou zvolené barvě ideální letničky !
×
×
 • Create New...