Jump to content

jonyyy

Member_50
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

About jonyyy

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

1,410 profile views
 1. jonyyy

  Vintage seiko

  Přiznám se, že k nim informace nemám žádné. Byl to trochu unáhlený nákup. Narazil jsem na ně náhodou v době, kdy jsem sháněl Chaika náhrdelník pro přítelkyni a jako fanda Seiko jsem neodolal. Nosit se musí ale hrozně. Oproti např. zmíněným Chaikám jsou těžké a díky tvaru se asi budou dost houpat.
 2. Jeronimo: Skvělý stav a dokonalý řemen. Závidím. Já dnes poprve testuju Pandy po servise. Bohužel mají AM vteřinovku a tah z quartzek, ale parádu ještě udělají. Druhé mají pro změnu neorigo sklíčko a fake tah.
 3. jonyyy

  Vintage seiko

  Trochu z jiného soudku. Znáte?
 4. jonyyy

  Vintage seiko

  Jo, vždyť já vím. Tady označení helmet vztahuju k tvaru pouzdra, něco jako soudky u Primek :-) Každopádně si myslím, že je hodinek modelu Tokei Zara na fóru celkem málo, přitom to jsou pěkné chrona (a překvapivě dobře sedí na ruce).
 5. jonyyy

  Vintage seiko

  Krásné helmety, ty jsem na fóru už dlouho neviděl.
 6. Čaute, když čtu tu hromadu negativních komentářů, tak bych se rád taky vyjádřil. Přiznávám, že na papíře se mi hodinky nelíbily vůbec. Stejně tak v nich nevidím designový odkaz na to krásné autíčko z LM (když nepočítám sekundovku). Trochu mi i nesedí odkazovat na takto klasický retro design něčím tak vyloženě moderním, jako jsou tyto hodinky. ALE chci vás vyzvat, ať se na ně zajdete podívat, pokud budete mít možnost. Měl jsem šanci hodinky na pár okamžiků vidět a dojem jsem z nich měl podobný jako ze Sutnarů - naživo vypadají MNOHEM lépe a mají spoustu zajímavých prvků. Perforovaný číseln
 7. jonyyy

  Vintage seiko

  V úterý jsem si vyfotil svoje otloukánky a zapomněl je vložit, tak aspoň dodatečně. Takhle vypadají Seika, které něco zažily Ty tvoje, Piplíku, jsou ještě naprosto špicovní! Dobrý úlovek. Už delší dobu se chystám, že je zkusím nastudovat a taky vyčíhat. Jdu projet ebay.
 8. Přidávám opakovaně dobrou zkušenost (servis/renovace). Komunikace na jedničku. Díky moc.
 9. Děkuji Alexovi za rychlou domluvu a ochotu. Opravdu ukázkový přístup. Doporučuji!
 10. jonyyy

  Vintage seiko

  Gombo, opravdu parádní kousek, závidím. Kdyby se ti do přeleštění nechtělo, dělá to tondako. Nedávno mi dělal dvoje Seika. Není to 100% jak nové, ale jsem spokojen a originalita je částečně zachována.
 11. Ahoj, bral jsem ho z UK pobočky kvůli clu. https://www.uncleseiko.co.uk/ Dorazil už po pár dnech. Bohužel byl dost drahý. Není nejlepší doba pro nákup ze zahraničí, ale potřeboval jsem něco rychle, ať už je můžu nosit. Tah přišel zaprášený a místy i špinavý, což mě u takto drahého zboží celkem překvapilo. Po drobném očištění ale vypadá dobře, je celkem pohodlný a žádný problém zatím nenastal. Bral jsem i tah na UFA. Vypadá hezky zpracovaný, ale hodinky mi dorazí ze servisu až tento měsíc, takže teprve budu testovat. Ebay je AM tahů plná, ale ty ceny jsou taky docela vysoko, kvalita zpraco
 12. Máte to pěkné chlapi. Já tento týden zkouším nový tah.
 13. Super! Nechceš doplnit ještě jednu fotku s detailem těch zadních?
 14. Heuerky vám závidím. Já jsem zatím o pár stupňů níže, ale taky nahodím svou dvojičku. Rovnou toho využiju - kdyby pro mě měl někdo tip nebo nabídku na vhodný tah ke Kakume z ČR, budu rád.
 15. jonyyy

  Vintage seiko

  48,5 roků staré hrozně dodrbané a trochu plesnivé čerstvě oservisované a zatěsněné Jdu je na nějakou dobu vyzkoušet jako každodenní watche.
×
×
 • Create New...