Jump to content

jonyyy

Member_50
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

About jonyyy

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

1,483 profile views
 1. Mně se nejvíc líbí ten dovětek "nebo táhni". Přidává to na dramatičnosti.
 2. jonyyy

  Vintage seiko

  Ty UFA jsou fakt v luxusním stavu! Jen mě tak napadá, neměla by mít verze s nápisem Speed-timer jiné ručičky?
 3. jonyyy

  Prim traktor

  3300 plus 80 na cenné psaní nebo Zásilkovnu.
 4. jonyyy

  Prim traktor

  Ahoj, prodám tyto klasické Primky z 60. let. Číselník je ve velice dobrém stavu. Sem tam nějaký puntík. Pouzdro je také ucházející. Přibližně před rokem byly na kompletním servisu u Jeronima. Od té doby nevyndány z hodinkovnice. Cena je 3500 + 80 na cenné psaní či Zásilkovnu. Díky. J.
 5. Díky moc za rychlý a bezproblémový obchod! Snad zas někdy..
 6. jonyyy

  Seiko 6138 0020

  Up. Legendární kalibr 6138 po servisu (opravuji, proběhl v roce 2020) v nejpohodlnějším pouzdře, co existuje !
 7. jonyyy

  Seiko 6138 0020

  Ahoj, prodám Seiko Tokei Zara. Hodinky jsou funkční a prošly údržbou v roce 2019 v ceně cca 5 000 (celkový servis, vč. přetěsnění). Centrální ručička chronografu je aftermarket, jinak je doufám vše původní. Číselník je v hezkém stavu, pouzdro bych odhadoval na neleštěný stav. Součástí prodeje je i noname dobový tah. Cena je 15 000 vč. pošty. Výměna je možná jedině za jiné Seiko chrona. Díky.
 8. jonyyy

  Vintage seiko

  Přiznám se, že k nim informace nemám žádné. Byl to trochu unáhlený nákup. Narazil jsem na ně náhodou v době, kdy jsem sháněl Chaika náhrdelník pro přítelkyni a jako fanda Seiko jsem neodolal. Nosit se musí ale hrozně. Oproti např. zmíněným Chaikám jsou těžké a díky tvaru se asi budou dost houpat.
 9. Jeronimo: Skvělý stav a dokonalý řemen. Závidím. Já dnes poprve testuju Pandy po servise. Bohužel mají AM vteřinovku a tah z quartzek, ale parádu ještě udělají. Druhé mají pro změnu neorigo sklíčko a fake tah.
 10. jonyyy

  Vintage seiko

  Trochu z jiného soudku. Znáte?
 11. jonyyy

  Vintage seiko

  Jo, vždyť já vím. Tady označení helmet vztahuju k tvaru pouzdra, něco jako soudky u Primek :-) Každopádně si myslím, že je hodinek modelu Tokei Zara na fóru celkem málo, přitom to jsou pěkné chrona (a překvapivě dobře sedí na ruce).
 12. jonyyy

  Vintage seiko

  Krásné helmety, ty jsem na fóru už dlouho neviděl.
 13. Čaute, když čtu tu hromadu negativních komentářů, tak bych se rád taky vyjádřil. Přiznávám, že na papíře se mi hodinky nelíbily vůbec. Stejně tak v nich nevidím designový odkaz na to krásné autíčko z LM (když nepočítám sekundovku). Trochu mi i nesedí odkazovat na takto klasický retro design něčím tak vyloženě moderním, jako jsou tyto hodinky. ALE chci vás vyzvat, ať se na ně zajdete podívat, pokud budete mít možnost. Měl jsem šanci hodinky na pár okamžiků vidět a dojem jsem z nich měl podobný jako ze Sutnarů - naživo vypadají MNOHEM lépe a mají spoustu zajímavých prvků. Perforovaný číseln
 14. jonyyy

  Vintage seiko

  V úterý jsem si vyfotil svoje otloukánky a zapomněl je vložit, tak aspoň dodatečně. Takhle vypadají Seika, které něco zažily Ty tvoje, Piplíku, jsou ještě naprosto špicovní! Dobrý úlovek. Už delší dobu se chystám, že je zkusím nastudovat a taky vyčíhat. Jdu projet ebay.
 15. Přidávám opakovaně dobrou zkušenost (servis/renovace). Komunikace na jedničku. Díky moc.
×
×
 • Create New...