Jump to content

Leviathann

Member_50
 • Posts

  245
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Hradec Králové
 • Fanoušek značky
  jak přeskočí jiskra, na jménu nezáleží...

Recent Profile Visitors

1,760 profile views

Leviathann's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Otvřu Idnes a tam něco o Babišovi, jak kráká ve sněmovně. a na videu reklama na film Trolové.... No to je mi náhoda.... Pobavilo mě to.
 2. Tak jsem se dozvěděl, že klub vesmírných hodinek rozšiřuje Garmin se svými Fénixy. No, co už, prostě chytré hodinky asi do kosmu patří. Je fakt, že tam asi nemají problém s dodávkama proudu a poslední generace vydrží opravdu dlouho. Ale stejně, romantika Moonů je jinde. Hodinky Garmin jsou součástí vesmírné mise Polaris Dawn - Garmin CZ Blog
 3. Ale no tak... To jsem přece nikdy netvrdil. Z toho výběru z hroznů prostě jinou volbu stejně nemám, než Fialu. A upřímně, měl jsem možnost vidět, jak se žije jinde a jsem za to, co tu máme doma vděčen, každej den vděčen a ač Babiš je hovado, co si to tu chce koupit a Fiala teoretik obklopený diletanty, pořád mě nikdo nepřesvědčí o tom, že se máme špatně.
 4. Ahh... Jsem tu zase po nějaké době a žumpa jede.... No nic, souhlasim s @Frantik, prostě je to o tom, že není nutné lézt do všech prdelí a upřímně, já ani nevím, jakej obchodní kontakt s nějakou "velmocí" z Afriky máme. A co se práce Fialova kabinetu týče, jasně, kazí toho hodně, ale na druhou stranu, v téhle pošahané době by to kazili všichni. Vůbec mu tu pozici nezávidím, dneska. Výlevy o havloidech a lepšoidech a pod. mě nechávají chladným. Vždycky posílám kritiky se podívat do ciziny, a pak ať mluví. V česku máme svoje problémy, nejsou malé, ale i tak je u nás furt ještě krásně proti jiným jakože evropským dokonalým státům a máme se dobře. Jenom si to neumíme přiznat, to je ta naše povaha, pořád kafrat a stěžovat si.
 5. Já vím že to nic neznamená a tak celkově vůbec to nikomu nepomůže, ale ať. Dneska jsem tunil dveře od kanclu v práci. Tak jsem zvědavej, kdo na mě vystartuje první.
 6. Prokrastinační momentka... Návrat ke kořenům a Moony.
 7. Ale jo, jasně, že je to i takhle. A taky nemám patent na rozum. Jenom mi přijde, že u mladejch je ještě šance naučit je kritickému, systémovému myšlení. S lety se to nahrazuje zkušeností, vzpomínkama a tak.... A pak to občas dopadá zle. A jak jsem napsal, nepracuju s ideálním repre vzorkem, ten Gauss s tou křivkou holt měl pravdu. Nicméně, abych jen neblábolil. Rád u "svých děcek" (už jsou dospělí, ale stejně jim tak říkám) rád čerpám z této knihy - Šusta, Průvodce systémovým myšlením. Reagují na to dobře a já mám dobrý pocit, že snad naděje žije. Doporučuju. A už se jdu zase odebrat do hlubin sladkého mlčení.
 8. Uhh... možná to ode mne špatně vyznělo, nicméně: jednako už nejsem ve věku mladých, ale prostě mladejm věřím (pracuju s nima a sice to není repre vzorek, ale jejich názory nejsou vždy jen progresivně levičácký), jednako když vidím, jak se generace těch, kteří zvonili klíčema (a jsou čerstvě v důchodu) vyžívá v tom, že stát jen bere a všechno je na hovno a jen ti, co jim sypali si zaslouží být zvolení, je mi zle (jasně, vzpomínky sládnou). O mým tchánovi jsem už tady onehdy psal. Taky me štvou asfaltoví lepiči a podobná svoloč, ve věku ...náct, na druhou stranu, ta volební síla starších lidí a důchodců je prostě velká a jen tak se nepřekoná. A s ohledem na náchylnost starších lidí k různým pochybným zdrojům informací, protože Máňa to ví od kámošky a ta to ví nejlíp.... Kašlat na to. Jediný, na co bych chtěl prostě poukázat, je to, že si zdravý rozum vzal na dlouhou dobu dovolenou. Bez ohledu na věk.
 9. Bylo mi smutno, z voleb, bylo. Jsem potřeboval pár hodin na to, abych to nějak strávil a urovnal si to v kebuli. Hodně jsem se o tom bavil s našimi studenty (máme jich ze Slovenska hodně) a holt prostě babičkové a dědečkové a maminkové volili jak volili a mladí to nevtrhnou (už jen z hlediska počtů). Lidi jsou v globálu velmi krátkozrací, nejen na Slovači. Spíš mě trochu děsí to, že řada mladých Slováků opravdu uvažuje o tom, že změní destinaci (a ty výkřiky, že na letišti nikdo není, neberu vážně). Ale na druhou stranu, byly to mimořádné volby, ono se zase něco vyprasí a za dva roky budou volit znova. Ono tomu ten Covid a válka nepřispěla, navíc když vidím, že oni tam mají naše ceny a svoje platy.... To se pak lákají voliči. Nejhorší je to, že u nás já, jako liberální pravičák, nemám koho volit. A to je podle mne problém řady lidí.
 10. Je to recenze na novej IPhone, na Idnes. Já si říkal, že když někdo v rámci recenzí fotí telefonem i hodinky, patří do naší sekty.
 11. Já ten hrnek někde viděl....... A jo! Test na nakouslé jablko na stránkách Idnesu a pan redaktor, (krom častých fotek svých hodinek v minulosti) publikoval i tohle. On to bude určitě místní pacient, že? A hrnek bomba, taky si dělám zálusk.
 12. Tak nějak se spolu pořád seznamujem. Jsou dny, kdy mě fakt baví a pak zas dny, kdy vůbec. Ale i tak.... Za ty prachy jsou fajn.
 13. Dneska jsem byl za distingovaného slušňáka. Ale že mě ten hesalit občas taky pěkně štve.... Takhle pod úhlem vypadá strašně.
×
×
 • Create New...