Jump to content

aaaa

Member_50
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aaaa

 1. Tady máš jedny. https://www.timefactors.com/collections/homepage/products/smiths-baby-willard-prs-68
 2. aaaa

  New Rolex 2021

  Mít prachy, tak je beru hned. Jen by mě štvala absence opravdové mikroregulace.
 3. Steinhart ale nedělá přesnou kopii pozdra Rolexu (velikost, rozměry, tvar) vč. náramku jako to dělá Tissel, ne? Davosa a Squale asi zkopírovaly pouzdro, ale aspoň spona na náramku je zcela obyčejná.
 4. Já bych to zavedl do konce života uzdraveného jedince. Pak už nebude co protahovat.
 5. Čínská napodobenina.
 6. Nu a co je to za referenci?
 7. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/silene-nemocnice-ktere-prohraly-zavod-v-klikani-kritizuji-system-dotaci-153807 To je síla. Řídí stát jako loterii.
 8. Mají být defacto EDC. Certiny jsou OK, ale vadí mi ta primitivní spona s plechovou extenzí. Fuj! A chci náramek. Snad je někdy někde vyzkoušim na ruce.
 9. Tak to každopádně, jinak by se takhle nesešli. Tomu chlapovi vpravo čouhá z kapsy potvrzení o očkování. Čtu tam Astru.
 10. Já mám z Helveti info, že strojek je bez plastů díky 25 kamenům.
 11. Zase Certiny mají to ISO a hlavně 70 h rezervu a Nivachron. Yemy se mi fakt líbí, navíc ploché sklo, safírová luneta a dokonalá ochrana korunky. Já se asi střelim.
 12. Tak pořád mám v hledáčku ty Certiny. Objevil se ale nový model fy. Yema - Navygraf Marine nationale. https://eu.yema.com/products/yema-navygraf-marine-nationale-ymn39 Rozdíly jsou jasné při skoro stejné ceně hodinek.
 13. 30 000 Kč (ovšem za pakatel fakt nebudou).
 14. Přes web. Ale šlo to smazat přes program v PC. Ještě se ta změna musí synchronizovat či co.
 15. Ne, nemůžu. No nic, asi sem už na to přišel, jak to smazat.
 16. OneDrive. Nahrávám složku X, která má třeba 8 GB a mraky podsložek a souborů. Nastane nějaká chyba přenosu a upload se nezdaří. Složku X ale nemůžu smazat celou, musim napřed vymazat jeji obsah - postupně soubory a pak podsložky. Což je práce třeba klidně na hodinu. V nastavení jsem nic nenašel. Fakt to nejde mazat rovnou celou složku?
 17. Český výrobek dokonale přiléhající na oholenou pokožku. Takže se cejtim dost bezpečně. Víc v rámci okolností udělat nemůžu.
 18. Chybí ti tam faktor spolehlivosti antigenních testů.
×
×
 • Create New...