Jump to content

aaaa

Member_50
 • Content Count

  131
 • Joined

 • Last visited

About aaaa

 • Rank
  Učedník

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Neprodáváte někdo Canon EOS 5D Mark IV? Rozhoduje stav, cena, balení, stáří, servisní historie.
 2. Steinhart ale nedělá přesnou kopii pozdra Rolexu (velikost, rozměry, tvar) vč. náramku jako to dělá Tissel, ne? Davosa a Squale asi zkopírovaly pouzdro, ale aspoň spona na náramku je zcela obyčejná.
 3. Já bych to zavedl do konce života uzdraveného jedince. Pak už nebude co protahovat.
 4. Nu a co je to za referenci?
 5. https://www.seznamzpravy.cz/clanek/silene-nemocnice-ktere-prohraly-zavod-v-klikani-kritizuji-system-dotaci-153807 To je síla. Řídí stát jako loterii.
 6. Mají být defacto EDC. Certiny jsou OK, ale vadí mi ta primitivní spona s plechovou extenzí. Fuj! A chci náramek. Snad je někdy někde vyzkoušim na ruce.
 7. Tak to každopádně, jinak by se takhle nesešli. Tomu chlapovi vpravo čouhá z kapsy potvrzení o očkování. Čtu tam Astru.
 8. Já mám z Helveti info, že strojek je bez plastů díky 25 kamenům.
 9. Zase Certiny mají to ISO a hlavně 70 h rezervu a Nivachron. Yemy se mi fakt líbí, navíc ploché sklo, safírová luneta a dokonalá ochrana korunky. Já se asi střelim.
 10. Tak pořád mám v hledáčku ty Certiny. Objevil se ale nový model fy. Yema - Navygraf Marine nationale. https://eu.yema.com/products/yema-navygraf-marine-nationale-ymn39 Rozdíly jsou jasné při skoro stejné ceně hodinek.
 11. 30 000 Kč (ovšem za pakatel fakt nebudou).
 12. Přes web. Ale šlo to smazat přes program v PC. Ještě se ta změna musí synchronizovat či co.
×
×
 • Create New...