Jump to content

Petr.S

Member_50
 • Posts

  725
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Petr.S

 1. Rozumíš tomu úplně přesně. Mám v kanclu vitrínu plnou pravých Primek. Tak asi nabyl dojmu, že by se tam kousek toho Turecka nebo odkud jsou, taky hodil. O vracení ovšem nic neříkal, asi už si je mám nechat napořád.
 2. Jak se říká, někdy se to štěstíčko prostě unaví a sedne i na.....
 3. Nevím, kam s tím, tak to hodím sem. Možná to ani není pro zasmání, ale mě to dostalo. Už mám konečně svoje první Rolex a Breitling . Dnes se přišel pán objednat na přezutí a povídá mi: "všiml jsem si minule, že sbíráte hodinky. Tak jsem Vám donesl nějaké na vystavení." A vyndal z kapsy tyto tři úžasné kousky. Blbé je, co mu na to v tu chvíli říci, aby ho člověk neurazil. Tak jsem poděkoval a v duchu jsem si říkal, kam já je jenom hodím a co mu řeknu, až se bude příště ptát, proč je nemám v té vitríně.
 4. Vše v naprostém pořádku. Doporučuji a děkuji za obchod.
 5. Ahoj, měl bych jednu, co jsem nedávno vydražil od Klasika a ještě jsem se jí nedotknul. Je od Dejmala a samo nekouřená. Já jí zatím neplánuji kouřit, tak by třeba udělala radost. Fotku žádnou teď nemůžu v telefonu najít, tak případně napiš SZ a zítra v pc najdu.
 6. Jako skutečně myslíš tu otázku vážně? Byla nutná, aby sis něco dokázal? Představ si, že slyšel. A slyšel jsi ty, že osobní pokec a rada je většinou lepší než celý ten Tvůj internet. Ale dobrý, humor jsi udělal a to se cení.
 7. Díky. Něco objednám, vyzkouším a uvidím. Ale nejdříve musím najít někoho, kdo mi v tom trochu poradí. Třeba jak na uskladnění, co a jak s humidorem a tak.
 8. Z jejího výrazu by se dala vyčíst obava z vysoké trávy plné klíšťat.. A měla ho tam...
 9. Začínám taky trochu osahávat svět doutníků, ale potřeboval bych asi poradit a nasměrovat. Na Dýmka.net se teď psalo něco o KFC Sweets Chunky a jelikož v dýmce mám poslední dobou povětšinou Latakie, asi bych ho rád zkusil. A případné předání objednávky po Jihlavě je taky možné?
 10. Ano, mohu potvrdit. V Jihlavě je to jako by hořelo někde tady ve městě.
 11. Já vím, ale mám jen levný mobil a ten fotky se zvukem neumí...
 12. Člověku se nechce věřit, že tak malý pejsek dokáže tak hlasitě chrápat.
 13. Během provozu by měla být bomba vedle, to je jasné, ale jde taky o uskladnění a přepravu na jiné místo. Tam je výhoda, když se dá postavit pod gril.
 14. Taky jsem to řešil u tohoto výrobce. Tak jsem pořídil menší bombu, myslím, že 5 kg. Ale nevím jakou tam teď máš, jestli to je 10 kg, tak bych to vyměnil za menší. Myslím, že i 8 kg by tam šla.
 15. Potřeboval bych radu ohledně zateplení, je tady někdo, kdo se v tom vyzná? Mám garáž z betových prefa panelů, tloušťka stěny 140 mm a není to zateplené, na střeše je jen nějaký filc nebo co to je a na tom gumová fólie. Jde mi o to, že bych to rád nějak vyřešil, jelikož se v té garáži nedá nic dělat, je tam zima jako venku. Dokonce loňskou zimu jsem měl na západní straně, kde mám vrata kolem nich centimetrovou jinovatku na zdi. Soused vymyslel, že si to zateplí 10 cm polystyrenem, ale z vnitřku. Já si myslím, že je to nesmysl, že se to bude mezi tím rosit a plesnivět. A nevím, zda to vůbec bude mít nějaký efekt? Zda by to pomohlo a zateplilo se to? Díky za případné postřehy nebo rady. Zapomněl jsem dodat, že boky jsou asi v pohodě, jelikož jedna dlouhá stěna je na mém domě a druhá na sousedově garáži. Takže jde vlastně o strop a čelní dvě stěny.
 16. Tak k flakum teď nic nemám, ale s tím nachcípáním ( rozuměj rýmičkou) ano. Dneska je to 14 dní, co je mi nic moc, ale včera už jsem to nevydržel a zapálil si. No teda hoření luxusní, snad na dvě sirky. ale jinak teda chuťově, jako když hulím týden nevynesený popelník a stará cigára. Takže asi ještě nejsem v pohodě. Ale nedám se zastrašit a budu pokračovat, to by bylo abych to nepředýmal. A tady nový přírůstek. Ale zapálit si ho, to jsem si ještě netroufnul. Nechtěl jsem si kazit první dojem nachlazením.
 17. Radku v pohodě. Máš naprostou pravdu, proč bych si jí měl nechávat, když to byl vlastně svým způsobem zmetek. A jak říkáš, výrobce to musel vědět, že to tak je, nedělá přece první dýmku. Na druhou stranu mě to mrzí, jelikož se mi opravdu líbila a padla mi do oka na první dobrou.
 18. Ano, již je to vyřešeno, jak přijdou peníze na účet, odesílám jí zpět. Ale dost mě to štve, jelikož se mi fakt hodně líbila. Ale co se dá dělat.
 19. No paráda. Teď tedy taky zcela vážně. Jelikož nemám žádné vybavení na takovéto věci a upřímně ani to nehodlám nijak opravovat nebo předělávat, jelikož bych určitě udělal více škody než užitku. Co to dle Vás bude tedy dělat, když jí budu kouřit, myslím tím jestli to bude mít třeba špatný tah nebo co já vím, prostě jiné chování než normálně? Nebo jí mám vrátit? Myslel jsem, že když kupuji dýmku od dýmkaře, tak není co řešit a co kontrolovat. Jinak tedy není to "můj dýmkař". Prostě se mi líbila, tak jsem si jí koupil.
 20. A je to... Bábovky jsou rozšlapaný...Zase mi to bude hlodat v hlavě, že jsem udělal chybu. "Dojebat, dojebat"...já ji snad asi vrátím...
 21. Dej pokoj Radku, nekaž mi radost. Já si taky někdy nemůžu koupit něco, co by bylo bez chyby. Je pravda, že jsem na té fotce když jsem to prohlížel, nenašel nic špatného a upřímně jsem ani nepředpokládal, že tam něco špatně bude, když kupuji dýmku od dýmkaře a ne strojovku. Ta rýha se za chvíli zadehtuje a bude to. Nebo snad nee?
 22. Je to nový přírůstek a je od Pavla Strakoše.
 23. Tak jsem ho dnes také načnul na vyzkoušení. Musím říct, že na první setkání dobré. Dal jsem ho do Petersonky ze které kouřím Black Forest a obávám se, že mi z ní chutnal více než Forest. Minimálně stejně.
 24. Taky jsem měl minulý týden cukání ho objednat, ale jelikož jsem vrtkoleno, koupil jsem Zippo.
 25. Jestli je to na mě, tak je to BPK z Etrafiky na 9 mm filtr.
×
×
 • Create New...