Jump to content

Petr.S

Member_50
 • Content Count

  607
 • Joined

 • Last visited

About Petr.S

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 01/08/1972

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Jihlava

Recent Profile Visitors

1,943 profile views
 1. Včera jsem měl doma tesaře kvůli pergole a na nátěr taky přišla řeč. Nevyznám se v tom, ale říkal, že určitě by dal nějaký osmo nátěr, zatím jsem to nehledal, tak nevím co a jak. Když chceme, aby to něco vydrželo, tak prý tohle.
 2. Nádherná fotka, akorát to kazí vedle v rohu ta moučná šiška z Kostelce.
 3. Není to úplně tak naštvání, ale potěšení taky zrovna ne. Naše za měsíc pětiletá dcerka se dnes rozhodla, že už nebude čekat na to, až agenti z vlády otevřou kadeřnictví. Vzala to pevně do svých rukou... Výsledné foto mi manželka raději neposlala.
 4. @warannje to na nic, to jo. Není to tak dlouho, co jsme řešili to samé u naší kokršpanělky, když si vzpomenu, jak jsem jí držel v náručí před tou veterinou, než na nás přijde řada, je mi z toho blbě pořád. Až jsem měl zaječí úmysli, že s ní odjedu zpět domů, ale nebylo by to řešení. Dlouho jsem se dalšímu členovi bránil. Právě z toho důvodu, že už to znova nechci zažívat, ale nakonec stejně člověk podlehne. Přece to neodepřu dítěti, mít svého kamaráda... No a pak si pořídíte psa, který si o sobě myslí, že je chameleon a na gauči ho není vidět.
 5. Tragédie to není, to ne. Ale časová tíseň v době přezouvání. Jinak, přes infolinku jsem to zkoušel jako první, tam mě odkázali na mého bankovního poradce a ten na návštěvu u nich.
 6. Z bankomatu to jde, bohužel do téhle banky nemám kartu, protože jí k ničemu nepotřebuji. V tomhle telefonu jsem to už jednou měl, leč to nelze obnovit bez přihlášení. Šlo by to, kdybych měnil telefon, tak jako před tím, ze starého se přihlásil do banky a tam to předělal na nový. Bohužel bez telefonu, na kterém je to aktivní a přestal fungovat to nejde.
 7. Komerčka. Po třech měsících mi začal blbnout nový telefon, kde jsem měl RB klíč a KB klíč do internetové banky na PC. RB na pohodu, nabídne přihlášení přes smsku, zadám nový, v mém případě starý původní telefon a jedu dál. KB nikoliv, jediný možný způsob, dojít na pobočku, oni mi na telefon pošlou smsku pro přihlášení, podívají se do občanky, podepíšu a snad budu fungovat. Jako v dnešní době? Na pobočku? Super.
 8. Nevím kam s tím, tak to dám sem. Není tady někdo, kdo se zabývá realizacemi plotů z 3D pletivových panelů? Samozřejmě to potřebuji v Jihlavě, takže buďto někdo z blízkého okolí nebo někdo, kdo realizuje po celé ČR. Nemyslím tím odkaz na nějakou firmu, těch je plný internet, ale někdo "zdejší".
 9. Ještě je ve hře "výroba" požadovaného výsledku bez respondentů.
 10. Díky za vysvětlení, fakt jsem asi blbej. Prostě jsem si to nedokázal pořád nějak představit.
 11. Už tomu rozumím...takže s prstem v díře to zkrátka nezavřu...
 12. @evolucionar Kam se to zavírá, když je tam ta díra na prst? Z té fotky mi to vychází, že by z toho byla gilotina na ten prst, což je asi blbost?
 13. Vím, že je to asi marné, ale zkusím. Mám sestru v Brně a před víkendem lehla s touhle potvorou, je jí celkem mizerně a navíc bydlí sama. Zkoušela obvolat co se dalo, včetně své doktorky, jestli by jí někdo nenapsal Isoprinosin, ale marně. Nenašel by se tu někdo, kdo by mohl poskytnout alespoň něco na to "nejhorší". Problém je, že by to muselo být v rámci Brna a i s dovozem, sama to nedá a hlavně ani nemůže.
 14. Dnešní zásilka. Ještě jsem nečetl, ale už se těším.
×
×
 • Create New...