Jump to content

Petr.S

Member_50
 • Content Count

  555
 • Joined

About Petr.S

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 01/08/1972

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Jihlava

Recent Profile Visitors

1,797 profile views
 1. Tak už je to zas pět dní, kdypak přijde poslední? Poslední den mého UPu, poslední den po nákUPu Já vím, je to pošetilé, ale přijde mi to milé Milé je spíš koťátko, já jen stárnu, osádko Sakra, už mám v tomto UPu, ústa plná s kočky chlupů Původně měl tento rým, vyhledávat pro mne Prim A tak prosím, zas a zas Tik tak, tik tak...už je čas P. S.: netuším, proč se mi ten předešlý UP tak rozházel? Nebyl to záměr, psal jsem to normálně.
 2. Nejsem přece žádný hňUP, proto dávám tenhle UP. Prohledejte šufle, skříně, hlavně ať to neví tchýně. Zajisté je někdo máte, tak proč mi je neprodáte? Staral bych se o ně s láskou, netahám se s žádnou cházkou. Nosil bych je výjimečně, nepůjčím je žádné slečně, možná jenom ženě vlastní, byli bychom oba šťastní. Takhle končím tento UPík a přísahám na svůj pUPík.
 3. Ivane, když jsem si prohlédnul ty fotky a přečetl ten hezky napsaný příběh.... Normálně jsem měl tak příjemný pocit jako bych byl jeho součástí a jako bych tam taky k Vám chodil. Paráda.
 4. UP. Co kdyby náhodou.
 5. Já jsem prostě "kredencák".
 6. Tak mě chytila nějaká nostalgie či co to je. Možná krize středního věku. Nevím, ale každopádně bych rád pořídil nějaké Primky, které jsou prokazatelně buďto vyrobené nebo prodané v roce 1972. Samozřejmě v pěkném původním stavu. Pokud by byla třeba účtenka z 8.1., to by bylo něco. Já vím, asi velká bláhovost, ale co kdyby. Případné nabídky prosím do SZ. Děkuji
 7. Původně jsem chtěl sehnat nějaký starý řemen, který je udrží ve stojánku a bude tak za stovku, když stejně nejdou a nemám s nimi žádné další plány. Ale jak to tak vidím, zastavím se do Onyxu a třeba je nechám i rozchodit, uvidíme. Ono to pouzdro na pohled až tak hrozné není, ty zvětšené fotky to vytáhnou.
 8. Potřeboval bych poradit, jaký řemen na tyto zřejmě dámské hodinky Doxa. Případně pokud by někdo něco měl, nemusí být ani nový, nebudu je nosit. Jsou nefunkční, ale rád bych je vystavil ve vitríně. Rozteč je 15 mm. Vůbec nevím, jaký řemen se dá použít, zřejmě něco provlékacího. Díky.
 9. Jak jde čas tento týden...pondělí, úterý, středa (snad ty fotky dokážu nahrát dobře po sobě)
 10. Otázka je, co máme brát jako Tvojí jistotu bez experimentů. Jestli značku, která je na půllitru nebo tu co je na tácku pod půllitrem...
 11. Mám doma jeden kousek, který jsem v knize vůbec nenašel.
 12. shewcza Díky. Termín předání je 31. ledna 2021. Tak snad se to moc nepotáhne, to čekání.
 13. Izolace je pod tím betonem, někde jsou tu fotky. Pokusím se je vložit, jak to postupovalo.
 14. Mokrý beton, stála tam voda, když jsem to večer fotil. Než dali stropy, tak dost pršelo. Jaké řešení pod panely máš na mysli? Pokládali je na maltu a jsou přivařené na platlích, které jsou zabetonované v podlaze, spoje mezi stěnami jsou tuším na montážní pěně.
 15. Včera položeny stropy. Příští týden by měla být garáž a snad by se měl dělat hned i krov. Tak uvidíme.
×
×
 • Create New...