Jump to content

Petr.S

Member_50
 • Content Count

  702
 • Joined

 • Last visited

About Petr.S

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 01/08/1972

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Jihlava

Recent Profile Visitors

2,003 profile views
 1. Taky jsem měl minulý týden cukání ho objednat, ale jelikož jsem vrtkoleno, koupil jsem Zippo.
 2. Jestli je to na mě, tak je to BPK z Etrafiky na 9 mm filtr.
 3. Výbava na sobotní večer, nacpáno mám Peterson Connoisseurs Choice.
 4. @honza71Taky se to ve mě pere, nepřebral bych to, jasně. Ale asi by mi to už po druhé neposlali a když ano, tak nepředpokládám, že by to dali jiné přepravce. No a jako prvotní věc je ta naše holka, která už nemůže ani spát, jak čeká na skluzku. Jistotu, že to bude do víkendu asi opravdu nemám, to bych ale už pak nepřebral, kdyby to nebylo.
 5. Geis. Objednal jsem minulé pondělí dětské hřiště( skluzavka, houpačka, věž). V pátek zpráva, že zboží vyzvedli. Včera mi volá řidič, že to má v Jihlavě na depu, ale má melé auto a nevejde se mu to, tak jestli mi nevadí, že to doveze dnes. Když jsem se zeptal, jestli mám jinou možnost, než z zítřkem souhlasit, tak mi řekl, že ne. Dobrý, co se dá dělat. No jenže dnes pořád nic, tak mu volám a ejhle, už o ničem neví a dnes jezdí jinou trasu, dal mi číslo na kolegu, který jezdí dnes Jihlavu. Kolega mi řekl, že taky o ničem neví, ale alespoň mi dal číslo na Jihlavské depo, jelikož to se jen tak seh
 6. Dnes zlaťáky a můj tradiční večer "u ponku". Venku je zima, že by psa nevyhnal.
 7. @miccalek Tak nacpán Old Gowrie a musím říct, že splnil očekávání. Prostě tabáček. Jemný, lehounce nasládlý a chuť tabáku. Je pravda, že mě to ze začátku trochu překvapilo po těch všech aromatikách, až jako že mi to malinko připomělo cigarety. Hoření asi nejlepší zatím, co si tak myslím.
 8. Na nadcházející víkend jsem zvolil "pohraničníky". Když se ke mě dostali, ani jsem si neuvědomil, že je to vlastně znamení. Táta byl totiž u psovodů ve Vratěníně 1969- 1971.
 9. Nejsou to teda hodinky, ale zajímalo by mě, jestli na těch discích vidím jenom já ten jejich znak z minulých dob nebo ještě někdo jinej? Zajímalo by mě, jestli vývojáři čerpali z historie nebo kde.
 10. Podle toho co píšeš ho nemohu nikde najít, není to náhodou Samuel Gawith Full Virginia Flake?
 11. @bohus76Díky za upozornění, to je dobré vědět. Takže ho dávám rovnou stranou, třeba někdy. Jen nevím, v jakém smyslu je tak hrozný, jako že tak převoněný nebo jak tomu mám rozumět?
 12. Já mám teď na hóóódně večerů program jasný. Co mě teda dost štve, že ty Petersony mají to varování součástí etikety a nejde sundat. Na ostatních je to nalepeno zvlášť.
 13. Dojmy veskrze příjemné. Ač aromatik, tak mi nepřijde až tak extra převoněný a chutná mi. Oproti vanilce od Barena, ta mi teda moc nesedla. Hlavně mě překvapuje dobré hoření, na to že vypadá jako hodně vlhký a když do něj sáhnu, tak bych řekl až lepivý. Jinak tedy prozatímní favority mám dva, SG Black Forest a GH Flying Finger. Jsou to taky aromatiky, ale tam mi přijde jen v chuti lehká nasládlost, ale jinak spíš příjemná chuť tabáku. Ale těžko hodnotit po cca 30 vykouřených dýmkách různost chutí, zatím je to jen tak o prvních pocitech a o tom, s čím bojuji méně a s čím více.
×
×
 • Create New...