Jump to content

colommbo

Member_50
 • Posts

  2,513
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by colommbo

 1. Doxy Antimagnetique z (počátku) padesátých let mají své osobité kouzlo jemných ciferní(č)ků a vteřinového kruhu připomínajícího stopky. Taky mám jedny pořízené před lety od váženého člena tu na fóru.
 2. pebe: A tak je to spravne, tak to ma byt!
 3. U chytrých hodinek větší rozměry dokážu pochopit, u "obyčejných" mám raději klasické velikosti právě ve stylu 80. a 90. let. Pak přišel trend mít všecko velké či přinejmenším větší než dřív. Stále však platí pravidlo "podle vkusu každého soudruha." Ty modré svoče sedí akorát!
 4. U nás v úrodném Polabí vůbec nic, bo sucho - les má pískové podloží. A kamarádi byli včera někde u Sázavy - v lese vlhko až mokro a taky nic...
 5. Ta hvězda (a nejen ona) jim právě dodává punc zvláštnosti až originality, příteli...
 6. Taky si mnohem radši (za)kroutím korunkou, podobně jako v autě fofrklackem...
 7. Echt Primky to určitě nejsou. S ohledem na to, kolik máš příspěvků, bych tipoval, že se na tomto fóru pohybuješ už nějaký čas a tož bys mohl vědět, že na "Primky" v tomto případě s vysokou pravděpodobností z Frýdku-Místku je toto fórum, eufemisticky vyjádřeno, citlivé...
 8. Ahoj! Měl jsem to úplně stejně, naštěstí jsem se zavčasu vzpamatoval. Ale i tak, bylo to jak droga...
 9. To je ale kjááása, pane Jejonimo...!
 10. Klobouk dolů před tebou a tvými kousky, pane...!
 11. Ahoj! Hodinky zn. Golana taky jedny vlastním, avšak z druhého konce nabídkového spektra - společenské. A co jsem kdysi jen tak letmo o firmě zjišťoval:
 12. Zvládnou všechno, žádný strach. Jen snad bych nedoporučoval štípat dříví a mít je na téže ruce, v níž držíš sekeru...
 13. To není X, to je sněhulák (teda bez hlavy)...
 14. Ano, pane, stáhl jsem si jej tehdy do noťasu. Prosím o pochopení...
 15. Ahoj! Mně přijdou v pořádku a co se regulace chodu týče, samosebou to s ohledem na stav (vyčištění a promazání strojku) lze.
 16. Tak tohle se fakt povedlo a hodinky jsou velmi zajímavé, gratulace!
 17. Já vím, Bohumile, já vím... Však jsem zmiňoval jen provedení "jumbo" či "oversize".
 18. Tož abyste neřekli, že su škrob...
 19. Omegy v provedení "Jumbo" mám, s dovolením, dvoje - jedny fullgold s kalibrem 266 od zdejšího váženého člena a druhé s kal. 30T2 z aukra. Je-li na nich úplně všecko pintlich, netuším, oboje jsou však moc hezký a těší mě.
 20. Rozumím a omlouvám se na nedostatečnost. Tedy doplním "cena přemrštěná ve vztahu k předmětu prodeje", čímž není myšleno třebas maso z argentinského býčka. Tu jde o "obyčejné" Igeny.
 21. Existuje terminus technicus cena v době a místě obvyklá. A je-li někdo z jakýchkoli důvodů ochoten či schopen akceptovat cenu nesmyslnou, stále zůstane cenou nesmyslnou potažmo přemrštěnou. Zcela souhlasím, že jak pro koho, což jsou však spíš výjimky potvrzující pravidlo. Mír v duši!
 22. Taky si myslím, že pozvedne-li někdo obočí nad (v tomto případě zcela nesmyslnou) cenou a dokonce si dovolí podělit se o své pocity třeba tu na fóru (kde jinde?), není na tom nic špatného...
×
×
 • Create New...