Jump to content

colommbo

Member_50
 • Posts

  2,467
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by colommbo

 1. Ahoj! Já je tu na CHMG koupil od váženého člena už na hnědé kůži a řekl bych, že k nim pasuje... Ten ručně šitý řemen z obrázku nad tebou se na ně dle mého soudu moc nehodí. Přesněji psáno nemám v oblibě tento druh řemenů, spíš klasické šití.
 2. Diplomaty byly vlastně prvními hodinkami, které mě před pár lety (byť už v pokročilém věku) pobláznily a následně přivedly i na toto fórum...
 3. Správnej čínskej drak si SeaGully 1963 pořizuje jednou za život, uloží do hodinkovnice a při vhodných příležitostech je vynese. Jako já.
 4. Ahoj! Hodinek s označením Universal Geneve bylo vyrobeno nemálo, resp. není to zas taková rarita, tyto v aktuálním stavu, nemáš-li k nim citovou vazbu, mají hodnotu prakticky pouze zlatého pouzdra, přesněji jeho váhy. A tedy s odkazem na předchozí větu se je zprovozňovat nevyplatí. A ty tři malé ciferníčky jsou tam proto, že se jedná o chronografy.
 5. Samosebou, že podle vkusu každého soudruha. Na obrázcích se mi ta modrá zdá až Špálovsky šmolková, zářivá, strhávající (i tím prošíváním) na sebe pozornost na úkor hodinek. V reálu tomu může být jinak. Tedy shrnuto a podtrženo hlavně, že Graficy jsou a že je máš.
 6. Ano, jsou skvělé. Avšak, dle mého skromného soudu, s jiným (méně výrazným a neprošívaným) řemením...
 7. Na tvoje nevšední kousky se vždycky těším, díky!
 8. Souhlasím! Kdyby to byl (správně) "jen" svatý grál, mohly být levnější. Anebo taky nee. Každopádně Strakovi můžou slavit (pokud to není od nich habaďůra), povedl se jim prodej roku. Byla-li to současně pro někoho i koupě roku, zůstává otázkou...
 9. Podle té fotografie (sám lepší taky nedokážu) mi typově připomínají Fero Antimagnetic - manuální nátah a zvláštní "průhledné" pouzdro... Mám je taky, právě pro to exotické provedení jsem je kdysi vydražil na Aukru za celých 225Kč.
 10. Někdo bude mít pěkný překvapení k Jéééžišku, podobně jako s těmi Pateky...
 11. Stylové časovací zařízení k NVS...!
 12. Kočičky v tomto čase - v září 2006 se příroda podobně pomátla, rozkvetl šípek...
 13. Toto vlákno nese pojmenování "Jaké Primky máte právě na ruce?" Odpusť možná hloupý dotaz, pane doktore - máš krom těchto stále se opakujících ještě nějaké jiné...?
 14. A je to někdy škoda. Jsou krásné a mají ducha...
 15. V takovém případě se budu velmi rád mýlit...
 16. Ahoj! Takovýchto a jim podobných hodinek bývaly (a možná ještě jsou) plné různé tržnice lákající zákazníky na kouzelné slůvko Geneve. Asijská velkovýroba hodinek majících hodnotu baterie v nich vložené. Ukazovat správný čas a datum nějakou chvíli můžou a zřejmě i budou, možná i po opětovné výměně baterie. Cenu mohou mít případně citovou (dárek od milé osoby), jinou nemají.
 17. Krásný houby, hlavně křemenáče! Těžko ale říct, jestli z toho množství člověk ještě může mít opravdu radost... Já byl dneska přes necelou hodinku pár kilometrů za vsí a přines jsem půl košíčku, většinou kováře a dokonce i dva pravé ryzce, z těch jsem měl radost.
 18. To je kjááása, pane Kjob! Křemenáče jsou trofejní houby.
 19. Jsou krásný! Tenhle "TV" tvar hodinek má prostě něco do sebe...
 20. Jdu-li do lesa a hub je z mého pohledu (pro mou potřebu) zrovna dostatek, nechávám na místě malé plodnice i zcela běžných druhů hub.
 21. Krásná houba, opravdu jak mořský korál! A je jen dobře, žes uplatnil metodu "chyť a pusť!"
×
×
 • Create New...