Jump to content

colommbo

Member_50
 • Content Count

  2,356
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About colommbo

 • Rank
  stále na začátku...

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  v úrodném Polabí
 • Fanoušek značky
  Omega, vintážky obecně a taky původní Primky

Recent Profile Visitors

3,915 profile views
 1. Dyť je to plesnivý, vyhoď to...! Teď už vážně - fakt klobouk dolů!
 2. Na písčitém dvorku pod lískou jsem letos začátkem léta nasbíral postupně košík hřibů modračka. Jo, prý je v nich hen ten arsén, ale smaženice vynikající a pod maso taky. (Vy)rostou tam každý rok, avšak letos jim deště přály, chodil jsem PRO (ne NA) houby. V lese oproti tomu nic.
 3. Pěkné vintážky a ve své době naprosto běžný rozměr.
 4. Mně na každodenní nošení naprosto vyhovují nerezové Igeny. Prim Sport klasická trojkoruna (černé, červené a modré) ano, Humberta mě neberou. Nicméně před tou sestavou opravdu klobouk dolů!
 5. Dotyčný hoch dobře věděl, oč se jedná... A řízky z hlav velkých hřibovitých jsou snad ještě lepčí.
 6. Ony tyhle hodinky sice nejsou nijak velký, na druhou stranu jsou poměrně "vysoký", takže by to jako celek na ruce mohlo být gut.
 7. Pěkné hodinky jsou ozdobou levého zápěstí každé ženy a jsou-li to v případě mladé dívky vintážní Primky, pak opravdu klobouk dolů!
 8. Ahoj! Osobně Antik pana Hovorky za důvěryhodný považuju. Sám accutron hlídat všechno zboží moc času asi nemá, kolegové tady z CHMG ho však prakticky vždy dokážou zastoupit a pan Hovorka vzápětí reaguje (a inzerát maže.) Co se tamních prodejců týče, některé bych označil za důvěryhodné bez výjimky, jiné více a pár méně...
 9. Prostě klasika nejklasičtější aneb Hodinky Prim Sport - ty už nevyzuji...
 10. Ahoj! Sám jsem je neotevíral, podle informací z inzerátu by v nich měl být kal. 220 z roku cca 1960. Je-li tomu opravdu tak, posoudit nedovedu, proto jsem taky psal, že "jsou to (snad opravdu) Béčka." Fotografie strojku a dýnka z inzerátu jsou tytok:
 11. Nee, žádné zlato, jen takové šmuky z obecného kovu kdysi z aukra. Ale líbily se mi a jsou to (snad opravdu) Béčka.
×
×
 • Create New...