Jump to content

Michal93

Member_50
 • Content Count

  441
 • Joined

 • Last visited

About Michal93

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko, Seiko, Seiko a asi i Seiko..

Recent Profile Visitors

1,452 profile views
 1. Rychla domluva a vse v poradku. Doporucuji!
 2. Kamarad mi vyrobil nůž pro taty k 50ce tak sem ho vyfotil s SKXkama ...
 3. Já přiznávám že na první pohled jsem z něj unešen. Ale prostě když se na to podíváš blíž, tak se mi o tom dál nechce ani mluvit. Samozřejmě teďka hodinky jako celek vypadají daleko líp. Ale na Želvach mám super jubilee ze Strapcode, kde cena je srovnatelná ale kvalita nikoliv.
 4. Zdar, ono nejde o to jestli to mám nebo nemám zbrousit. Jde o to, že je to tahZa 1500 a přitom Číňan za 3 stovky z aliexpressu udělá lepší práci.Tah je z vnitřní strany docela ostrý. Na leštěných stranách Jsou vidět vyleštěné hrboly. Spodní strany endlinku jsou i kdyby někdo mlátil kladivem na kovadlině.
 5. Tak asi po 3 měsících konečně dorazil. Nadšení bylo obrovské už při vybalování. Nicméně při nasazování na hodinky, by se člověk posral. Středový článek nepasuje na endlink. Bylo potřeba vyvinout mnoho sil abych středový článek do něj dostal. V balení byly dva druhy stězejek.Tenké a tlusté, abych tlusté dostal do tahu musel bych díru vyvrtat znovu. Nicméně i s tenkyma byl boj dostat je do direk v hodinkach. Kdyby nebyl problém tah nasazovat, tak bych jej sundal a obrousil středový články. Protože teď se v endlinku vůbec nehýbou. Vzhledově sice super ale na použití úplně k hovnu. Příště radši strapcode. Vypadá to dobře a asi si na to i zvyknu ale znovu bych neobjednal.
 6. Na tohle jsem taky narazil a taky se mi to moc libi!
×
×
 • Create New...