Jump to content

Jerryl

Member_50
 • Posts

  1,606
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  v Áčku
 • Fanoušek značky
  ****OMEGA & SEIKO****

Recent Profile Visitors

11,265 profile views

Jerryl's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Kdyby to náhodo nevyšlo, tak se stavím do fronty. Děkuji
 2. Dobrej prales Ještě nějaký zvíře by to chtělo, ale to je pro hifi smrtelný. Když hlídám kočku, tak po té, co jsem u známého viděl potrhané mřížky a drápem propíchané membrány, schovávám sloupy do jiné místnosti.
 3. Jenže tak to nefunguje. Musí se brát také ohled na dynamiku dluhu a to že jsme zatim cajk, by šlo přirovnat k sebevrahovi, který skočí z 12. patra a ty v 5. patře řekneš, že je v pohodě, protože při průletu kolem tvého okna jestě žije Že má stát nějaký majetek neznamená, že s ním může volně disponovat např celý prodat. Pak by si ho musel pronajímat od nového majitele a to by se z daní nedalo ufinancovat. Ale jsou to pouze úvahy
 4. Takhle jsem se tady dlouho nepobavil Připomnělo mi to doby, kdy se televize “opravovala” bouchnutím do bedny. Každý majitel měl u svého typu léty vychytané místo úderu. A tato vzpomínka mi připomněla, že kua stárnu. To vám teda děkuju.
 5. Velká gratulece! Vůbec jsem nevěřil, že se k někomu dostanou ofiko cestou za ceníkovou cenu.
 6. Téměř 45 let stará Seika na novém mešu
 7. Čím víc Adidas, tím víc pruhů (2. ještě ve folii)
 8. Nedělá to nic zjevnýho. Už to testuju několik dní a nic. Napadlo mě, jestli tam není špatnej kontakt. Jenže abych se ke kontaktům dostal a mohl je přepájet, tak bych musel modul úplně rozebrat a to zavání destrukcí. Asi se s tou odchylkou budu muset smířit. Ale štve mě to, když tam zrovna je ten trimr.
 9. Tak jsem s tím trimrem točil na všechny strany, napřed málo, pak i hodně ale na stávající odchylku to nemělo prakticky vliv. Nenapadá vás, proč to nereaguje? Díky
 10. Ještě podobný pěkný výhled je z nejvyšších pater hotelu Corinhia. Také jsem tam byl v restauraci.
 11. Snad už jedině žižkovský vysílač Bajkonur, také fajn výhledy. Restaurace i kafárna.
 12. Jako né, že by tu akci nezvládly teroristický Casia F91 za 3 kila, ale bylo pěkný vidět Moony opět mimo Zemi. Moje se tam jistě nedostanou, neboť jsem slabý na žaludek i peněženku.
 13. Už jsem se lekl, že je to pohled z Véčka. Tam jsem ještě nebyl, ale tohle bude mrakodrap nad Arkádama, tam jsem byl. Pěkný panoramata tam mají. Člověk si tam připadá skoro jako ve velkým světě financí.
 14. Díky! zaboha tam to +- nevidím, ale já s tím zatočím Líbí se mi možnost štelování přesnosti jako u mechanik. U moderních digitálek jsem to nikdy neviděl.
×
×
 • Create New...