Jump to content

Jerryl

Member_50
 • Content Count

  999
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Jerryl

 • Rank
  Moonmaster

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  SPZ: A
 • Fanoušek značky
  ****OMEGA & SEIKO****

Recent Profile Visitors

10,367 profile views
 1. Zdravím přátelé, nabízím homage Willardů s pravým čínským původem. Hodinky jsou nové nenošené, pouze vyzkoušené, abych zjistil, že zůstanu věrný mým Želvám. Cena 2900 Kč , předání Praha, komunikaci prosím do SZ
 2. Právě dneska, když jsem autem navštívil Jižní Město, tak jsem si představil ty ulice mezi panelákama plný elektromobilů, připojenejch prodlužovákama v dobrým případě k pouličním lampám a nebo hůře do oken bytů. Řekl bych, že to by byl blekaut každej večer a možná pro celý střední Čechy. Moc tý eletrice nevěřím. Ať se teda ve městech propaguje MHD - metro, tramvaj nebo nějaký rikši, ale za městem už je lepší spalovák.
 3. Já to mám s tim tvarem hodinek přesně naopak, protože jejich menší rozměr lug to lug mi umožňuje nosit větší hodinky než u klasického tvaru. Jak jsem již naznačil dřív, čímž nechci Bulově kazit obchody, tak plná cena v ČR je nesmysl a to i vzhledem k použitému kalibru. Ale za půlku jsou to určitě zajímavý a neokoukaný hodinky.
 4. No já s tím také svádím boj a popravdě mě moje Seiko želvy těší víc. Na YT jsou videa, kde na těchto homage mění Seiko ciferníky. Sice si navzájem tleskaj, jak se jim ta “modifikace” povedla, ale u mě je to prasárna. 2 tajas: jsem rád, že jsi je vyléčil!
 5. Tak se sem jdu vyzpovídat. Po původním nadšení, jak přijít levně k Willardům, jsem zakoupil zejména ze studijních důvodů hodinky Adhesivedive a jsem částečně spokojený a částečne v rozpacích. Jelikož hodinek mám 3 půlky, ale všechno v originále nebo nic, tak koupě této šedé zóny je pro mě novinka a to jak fyzicky, tak psychologicky. Do filozofických otázek, co ještě není a co už je fejk, se moc pouštět nechci, ale trochu nechtěně jsem to ještě podpořil koupí verze bez hnusnýho loga. Fejk to asi není, ale jelikož se bavíme o potápkách, tak to beru jako vychytralost výrobce, jak se svézt na
 6. Mě se 1479 líbí asi víc než 1450, ale o to víc mi vrtá hlavou, proč je 1450 tak ceněná a braná jako holy grail mezi omega tahy.
 7. Když jsem je potkal v prodejním vlákně, tak jsem hned věděl, že je musím mít. Perfektní retro 70. léta. Něco, jako kdyby byla možnost koupit si novýho autoveterána. To bych taky bral. Jediný co jim ubírá je cenová politika, kdy nastavení ceníkových cen nedává moc smysl, když se pak prodávají za polovinu. To už jé férový kup. Bohužel ne u nás. A jak se nosí? Ačkoliv mají průměr 44 mm bez korunky, tak vzhledem ke tvaru pouzdra mají lug to lug pouze malinko přes 46 mm. Nejbližší tomu, z toho co mám, jsou Seiko Turtle. Ty jsou víc tooly, kdežto Bulovy jsou spíš něco jako společenský potá
 8. Jak si pročítám poslední příspevky, tak si jdu uklidit boty z chodby, aby mi je někdo nevyčaroval.
 9. Potrvzuji výbornou zkušenost. Hodinkový obchod přoběhl na dálku. Perfektní dohoda, předmět prodeje i exekuce Díky
 10. A stejně je to bublina, au.. au ......au, nekamenujte mě, ........ že já jsem sem lezl
 11. Na stránkách US mají 1450ku již připravenou k nabízení a zdá se mi hodně povedenej, ale jsem zvědavej na cenovku. Předpokládám, že vzhledem k ceně originálu bude Kefalín jaká? - Vyšší! Kua Vyšší! https://uncleseiko.com/collections/speedmaster-1/products/us1450-president-bracelet-for-the-omega-speedmaster Čekám ještě netrpělivě na avizovanou 1479, aby se člověk neunáhlil. Tady je pěkné porovnání: http://www.omega-addict.com/reviews/bracelets/article2.html Který byste volili vy?
 12. Měl jsem obě verze - J i K a bylo to stejné 120 kliků
 13. Třeba je právě ta jiná korunka důvodem zvýšené voděodolnosti do 50m?
 14. Rád jsem si přečtením výborné recenze připomněl oblíbené hodinky, které jsem 3x koupil a 3x prodal. Lituji toho, protože chvíli po posledním prodeji je přestali vyrábět a ceny vystřelily na sever. Srovnání s Želvami je trefné, ale když jsem je měl na ruce vedle sebe, tak jsem se přiklonil právě k Želvám, které u mě SKX007 nahradily. Nutno podotknout, aby srovnání obou modelů bylo spravedlivé, že Želvy byly 2x dražší. Ten nelícující armovák bych ale nezkousl a je to neomluvitelná ostuda. To si pak Japonci můžou všechny ty jejich kaizeny strčit.
 15. Ahoj, mohli byste mi prosím pomoci zodpovědět mé doměnky? 1. Z videorecenze mám pocit, že Seiko Willard mají menší pouzdro než Želvy ??? 2. Mají tyto homage Willardy stejné rozměry jako Seiko Willard ? 3. Je možné použít originál tah z Želv na Seiko Willardy / homage Willardy ? Děkuji
×
×
 • Create New...