Jump to content

Jerryl

Member_50
 • Posts

  1,512
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  v Áčku
 • Fanoušek značky
  ****OMEGA & SEIKO****

Recent Profile Visitors

11,157 profile views

Jerryl's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. @Ajaj Jo, přesně to mě napadlo taky! Pánové, nevíte něco o Nebance? Furt mě votravujou a já je stejně úspěšně posílam dopr. Co jsem zběžně studoval, tak všechny zainvestované prachy cpou do nadhodnocených realitních záležitostí, přičemž využívají různá eseróčka, ale zdá se mi, že jejich letadélko může hravě dolítat.
 2. Do tématu kam investovat jistě patří i to, kam neinvestovat. Dnes, při úklidu, jsem našel desky z prezentace zkrachovalé EMTC, kde mi vnucovali jejich kokotiny a já jsem je naštěstí poslal do míst, kam slunce nesvítí. Ty desky mají dnes větší cenu než celá EMTC Takže, furt ve střehu!
 3. Sem zapomněl napsat, že výrobcem hodinek je NIXON
 4. Nechápu, že se jim může říkat výherní automaty, když na nich lidi prohrávají peníze i životy. Označení jednorukej bandita z anglosazských zemí je mnohem příznačnější.
 5. A je u jezevčíka ten rozdíl ve verzi s i nebo bez i markantní? Vím totiž o jedné 500 bez í, ale musela by se trochu ukecat cena.
 6. jezevčíka jsem vydedukoval, co je ocas? to je to “i” ?
 7. No tak to by mi ke štěstí celkem stačilo. Kouknu jestli nějaký zachovalý seženu. Díky za konzultaci.
 8. Bez toho smajlíka je to vážně možné pochopit jako urážku , naštěstí jsi se rychle opravil. Jinak je mi kolik mi je, ale jde mi zejména o poslouchání hudby, dnes sprostě nazývané oldies, která vznikala právě ve stejné době, jako ty zesíky. To je právě ten rajc. Co jsem vypozoroval, tak extra hudební sluch nemám, takže skutečný drahý high-end je pro mě škoda. Ale zvuky mám rád hutnější, tak nějak oblé, což se na cizích fórech popisuje výrazem “tubelike”, jako že tak hrávaly elektronkové přístroje. S analytickou přesností to bude mít pramálo společného, ale umí to být líbivé. A teď pište gurové
 9. Ano, je to jak píšeš. R1000 nemá korekci středů, což mi nedošlo a vyšší výkon. No asi to zkusím, když najdu pěkný kousek. Dik
 10. JJ, cena není nijak závratná, ale zase je to polovina osvědčenýho jezvčíka o kterém také dlouho uvažuji. Takže bych rád věděl, do čeho jdu a jestli to vůbec má cenu se s tím zabývat. Ty starý zesilovače honosně nazývané vintage umí být dost záludný. Ale, Líbí se mi na nich to poctivý zpracování, tuny železa a hliníku. Masivní kovové čudlíky. Člověka na to baví i jenom šahat a mazlit se. To s novodobými plasťáky moc nejde. Takže kdyby mi byl někdo schopný potvrdit, že to může být zajímavé, tak bych se asi rozhoupal. No při nejhorším bych to mohl darovat tomu známýmu, když o tom tak básní
 11. No jak může hrát, to by mě vážně zajímalo. S tou sviní máš určitě pravdu. A to k tomu ještě přidejme, že každý máme jiné receptory. Z vintage audia mi příjdou zvukově líbivé staré Marantzy a Sony. Yamaha se mi zdá plochá a opěvované Pioneery jsou někde mezi.
 12. Otázka pro vaše netopýří uši. Známej do mě furt melduje, že kdysi měl receiver Grundig a že to byla lahoda poslouchat. Tak mi to vrtá hlavou, jak něco takovýho může hrát? A jestli má cenu to zkusit pořídit. Neslyšel jste někdo náhodou nějaký takový kousek, jako na fotce? Díky za info.
 13. Zdravím Vás kolegové, v rámci rodiny zajišťuji pronájem bytu 3+kk v Praze blízko Václaváku. Se svolením nabízím i zde. Slíbil jsem, že najdu někoho slušného. Byt byl původně v prodeji, ale jelikož je nyní doba nevyzpytatelná, tak jde do pronájmu Bližší info viz. inzerát:https://www.sreality.cz/detail/pronajem/byt/3+kk/praha-nove-mesto-ve-smeckach/2864699740 Pro ctěné členy fora mám připravenou slevu 2000 z nájmu při zaručení bezproblémového nájemního vztahu, jak je zde zvyklostí. V případě dotazů jsem k dispozici Děkuji J.
 14. Ahoj zase mě chytil roup, tak se zkusím zeptat, jestli doma někomu nepřebývá receiver nebo zesilovač ze stáje Cambridge audio nebo Marantz. U Marantze mám rád vintage kousky ze 70. let. CaA novější. Děkuji
 15. Tak co, ještě se nikdo nerozhoupal k pořízení adidasek? Já jenom, že jsem na nich zatím nenašel žádnou chybku a kromě zmiňovaného nehodinkovéko jména jim z hlediska zpracování a funkcí vážně není co vytknout. Přesnost - za cca 20 dní jejich vlastnictví naběhaly 6 s. do plusu, ale je zajímavé, že většinu odchylky připadlo na jeden víkend, kdy hodinky nebyly na ruce. Takže to přičítám vlivu tělesné teploty, budu to muset dalším pokusem ověřit. Na druhou stranu ani moje jiná digi od Casia neběhají zcela přesně, takže přesnost atomových hodin nelze očekávat. Jak jste na tom s přesností digitálek?
×
×
 • Create New...