Jump to content

M.K.

Member_50
 • Posts

  1,911
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeň
 • Fanoušek značky
  Plzeň

Recent Profile Visitors

3,417 profile views

M.K.'s Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

4

Reputation

 1. @Gustaf Schytal jsem pár kapek, jinak OK - i teď. Tak třeba se to u vás ještě vybere, zatím je čas Já už jsem v nížinách. A protože nejsem z měkký mámy, rehydratuju se žitnou IPA 17° od Chomoutu.
 2. Tak tos to měl hezký Já šel na jistotu - přes Valík na Vysokou a okolní kopečky, což má nevyhnutelnej následek:
 3. @Gustaf Takhle výživnou jsem ji tam lemtal už minimálně měsíc zpátky, tak třeba trvale změnili recepturu Já vyjedu za chvilku, ale ještě nevím kam - nějaká inspirace..? Kam pokračuješ?
 4. Měli jsme výročí, tak mě vytáhla na rande...
 5. @Jeronimo Však je to obojí ultralevice, jen s jiným třídním nepřítelem (bez ohledu na to, že rudý zrůdy tvrděj něco jimýho).
 6. Na Islandu i v Chorvatsku jsem byl a vím, jak to tam umí bejt nádherný (a díky, pánové, za ty fotky), ale sedět na konci popracovního švihu v místním pivovárku s tím, že dopiju a za čtvrt hodiny budu doma u ženy a dětí, má taky něco do sebe...
 7. Proteiňáky, to je celá řada produktů z různých zdrojů, takže pokud to nechceš z důvodu třeba zdravotního / alergickýho omezení, tak určitě lze vybrat něco vyhovujícího. Jestli to nechceš, protože Ti nevyhovuje nebo nechutná to pít, pak můžeš koupit chuťově neutrální a zakomponovat to do jogurtu, těsta na palačinky atd. A pokud to odmítáš z důvodu "nechci ňákou nepřirozenou chemii", pak nebuď vůl (nic ve zlým)
 8. Aktuální Volba sládků je pitelná...
 9. @safi Otok není zrovna specifickej příznak. A pád na rameno může způsobit spoustu různých poranění. Klinický vyšetření (a pak eventuálně nějaký zobrazovací) je základ...
 10. Vejlet na Dolní Moravu...
×
×
 • Create New...