Jump to content

M.K.

Member_50
 • Posts

  1,113
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Plzeň
 • Fanoušek značky
  Plzeň

Recent Profile Visitors

1,941 profile views

M.K.'s Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Justru mám v hledáčku už delší dobu, tak se jim ozvu a uvidíme... Díky, pánové.
 2. Zpráva z fb-profilu jednoho z kluků, zveřejněná před hodinou: "Záchranná akce byla dnes ráno obnovena. První kolo bylo úspěšné - podařilo se doručit jídlo,lana a další vybavení. Brzy začnou všichni 3 sestupovat."
 3. Kluci, zkusím se zeptat tady. Potřebuju do baráku trezor, na krátký kvéry a nějaký cennosti. Ale dlouhá flinta je spíš otázkou času, tak bych to radši měl vyřešeno dopředu. Vím, že je toho na trhu mraky, ale přijde mi, že trezory na dlouhý zbraně aspoň co jsem viděl z fotek jsou nešikovný na menší věci (chybí nějaký vnitřní uspořádání). Nemáte někdo dobrej tip? Nemusí to bejt konkrétní výrobek, spíš osobní zkušenost s českým výrobcem / prodejcem... Jo a chci to samozřejmě kvalitně a levně
 4. Nevím, jestli tu ještě někdo sleduje tyhle disciplíny, ale sympaťák Jirka Tkadlčík opět potěšil... Berme to jako motivaci Český divočák urval na MS siláků stříbro. Byl to masakr, přiznal Tkadlčík | Káóčko (kaocko.cz)
 5. Ale jo, je to pochopitelný, jen mi moje verze přijde jednodušší. Faktem je, že jsem to nikdy nezkoušel, což mýmu tvrzení lehce ubírá na důvěryhodnosti... Dík za vysvětlení.
 6. Noha na stejnostranný pedál a vyšvihnout se hore..?
 7. https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/dva-cesi-uvizli-na-hore-v-pakistanu-zacala-zachranna-operace-40371824#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=RxE6qYLI08y-202109121046&dop_id=40371824&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 8. Z pozice kupujícího děkuju za slušnou komunikaci a celkově pohodovej obchod... Děkujeme i @vwtyp11 za nezištnou pomoc.
 9. Bez kolíku je to hnus... sorry, nešlo odolat. Je to parádní práce
 10. Menší nehodinkovej obchod, jako kupující jsem spokojenej - skvělá komunikace, výborně zabaleno. Děkuju... a doporučuju.
 11. Nic proti Orientům, ale v téhle konkurenci podle mě neobstojí, o machr-indexu nemluvě... Jinak ten členitej cifr u Vinoxů, co vyzdvihuješ, se dle mýho názoru okouká (mně se teda nelíbí hned od začátku ), na rozdíl od čistých ciferníků uvedených konkurentů. Já bych z těchhle variant vzal Tissot, přestože je mi obecně sympatičtější Certina (nabídkou modelů, zpracováním, systémem DS atd.).
 12. Před cca 3 lety se na mě obrátil kamarád s podobným zadáním jako máš Ty. Taky jsem mu radil Ceeda v benzínu. Pořídil a zatim je spokojenej, tak snad budeš taky... Určitě bys neudělal chybu třeba s Golfem, ale netuším jak cenově, aktuálně to moc nesleduju.
 13. Nebo Citizen, s tímhle cenovým limitem může bejt titan nebo radio-controlled nebo třeba Eco-Drive (nebo kombinace těchhle vychytávek).
×
×
 • Create New...