Jump to content

M.K.

Member_50
 • Posts

  1,329
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by M.K.

 1. O víkendu, náhle, ve věku 54 let, zemřel prof. Ondřej Hes. Z pohledu širší veřejnosti žádná celebrita, ale ve svém oboru, tzn. patologická anatomie, zejm. nádory ledvin (jichž vybudoval v Plzni největší registr na světě) světová špička. Jinak také aktivní ochránce přírody, ekolog. Čest jeho památce.
 2. Oblíbenej lokální...
 3. Dobře děláš... Ale já si tam radši zajedu...
 4. Přesně tohle mě napadlo... A přiznám se, že i tahle událost je jeden ze střípků, kvůli kterejm zvažuju se na motorku vykašlat, aspoň dokud jsou děti malý.
 5. Řešil jsem podobný zadání (s tím, že gravel jsem vyloučil už kvůli skladbě cest co jezdím), takže taky 29 HT, v karbonu (SPD zatím jen z jedný strany - vyhovující). A jsem taky spokojenej, i to non-mainstream kritérium splněno...
 6. Ani tam ale prodávat nemůžeš
 7. Nejsem její fanda ani volič, ale státní pivovar je kokotina a přežitek ze starých špatných časů... Mě naopak udivujou ty hospodský fráze, jak už tu nic není "naše".
 8. Komerčku mám přes XTB a přišlo mi to na účet (jako ostatní divi).
 9. Rododendrony a trochu lesních jahod.
 10. @geometr Máš recht Já už jsem zpátky v teritoriu přechmelených IPA
 11. Tak habyste vedíli, že jsem hlava votevřená Ale pro mě to prostě není...
 12. @Ajaj No však jo Můžeš u nich mít víc účtů v různých měnách. České tituly tam kupuju za kačky.
 13. Už jsem je tu párkrát zmínil: XTB. Mám je právě kvůli českým titulům.
 14. Se nečerti, však Ti do tý pšenky nemočím Dobře ses trefil s Paulanerem - ten mi to znechutil dost. Ale obecně je to na mě málo pitelný, hlavně nízká hořkost (s tím snad souhlasíš..?). Ano, IPA je můj nejoblíbenější styl hned po spodním ležáku, ale nevím kde začíná "přechmelená"..? Abys věděl, příště jednu pšenici od Primátora přihodím k nákupu... a eventuálně si pak přijdu postěžovat
 15. Věřím vám, že Primátor umí i pšenici, ale mě tenhle styl vůbec nejede - moc sladký, málo řízný, většinou slabý...
 16. ... aneb Snáze ji přeskočit než oběhnout.
 17. @solidus Tady vlákno: Taky se to řešilo v tomhle vlákně o něco nazpět... Ale teď to vypadá, že bez bosse
 18. @Pepino777 V téhle cenovce kupovala helmu na horáka loni manželka - vybrala něco od RH+. Je pohodlná a lehká. Pokud budeš mít cestu do Plzně, ve Ski Bike Centru jich mívají dost skladem k vyzkoušení. A teď koukám, že jich je zrovna spoustu ve slevě (ale nemám dlouhodobě přehled, kolik běžně stojí, a jestli jsou to slevy nebo "slevy").
 19. @kloubik Nevím, jaký rozsah péče přesně potřebuješ, ale můžeš se mrknout a případně optat tady: https://altoa.cz/karta-child Nějaké obecné info Ti k tomu můžu podat via SZ.
 20. T.č. zcela určitě neschválí. Nebo myslels v rámci nějaké změny v budoucnu? Máš k tomu nějaké info? Díky...
 21. Poptej se ve vlákně Nože...
×
×
 • Create New...