Přejít na obsah

ATOM

Členové_50
  • Příspěvky

    2 493
  • Registrace

  • Přítomen

  • Vítězné dny

    19

Vše od uživatele ATOM

  1. Nadhera
  2. Presne to mi prislo na mysl. Zdaji se mi univerzalnejsi. Nicmene oboje jsou moc fajn. Jsou to takove jednoduche a velice funkcni hodinky. A veci jednoduche jsou spolehlive
  3. Kafe musi byt
  4. 200m...ja bych se nepremlouval
  5. Beskydy volaji
  6. Dnes se od vody nehnu
  7. Nadherne hodinky a me naopak oku lahodi na nich nejvic tahle barva
  8. No s tou potrebou...vis jak to je Ale ano je pravda, ze posledni cca 2 roky jsem pokukoval po nejakych mensich quartzkach, kterym by nevadila hrubsi jizda na kole, mely dobrou WR, byly dizajnove uplne obycejne, jednoduche nic vystredniho, oldschool, ne nejak moc drahe, zaroven vsak vhodne na kuzi, nylon, gumu i naramek. Dlouhodobe mam rad spis toolovejsi vzhled, piskovane pouzdra mam nejradsi. Vyber byl velice omezeny. Chtel jsem nove Marathon navigator steel, ale ...ciselnik proste nedavam. CWC me uspokojily v tomhle vsem (krome moznosti naramku) uplne nejvic. Navic pridavaji kus zajimave historie jako maloktera znacka, i kdyz konkretne model sub hunter je novy. Ale o to mi slo take predevsim, aby to nebyly na prvni pohled vojenske hodinky, ale takove jake je chci videt ja sam, cili sportovne-pracovni odolny nastroj, trosku zjemneny bilym ciselnikem, ktery si vic rozumi se safirem bez vnejsiho AR. Jsem naprosto spokojen a hodinky splnuji to, co jsem chtel. Vlastne vic. Vubec jsem netusil ze mi prijdou na zivo tak pekny hodinky.
  9. Skvele hodinky
  10. Jasne, je tam celokovova rozebiratelna Ronda 715 Lithium swiss made s zivotnosti baterie 10 let a funkci eol.
  11. Paradni tooly
  12. Vecerni kafe
  13. Bre ranko
  14. Hezky den preji
  15. Ted je 5. Ale ani ne tak ja, spis pritelkyne, ja jen pricmrndavam a pomaham
  16. pracovni nedele
  17. Vecerni kafe musi byt
  18. Spis jsem asi v kraji neplavců Ano ano, pohodlne jsou velmi, gumovy single pass ma tloustku pouze 1 mm, je uzasne poddajny a pritom pekne drzi hodinky. Na vodni aktivity idealni. Ale uz se tesim, az je dam zase na nejaky fajn hadr nebo kuzi
  19. Tez nemam rad chaos Jedna z bazenu
  20. Tak to po tom joooo
  21. ja myslel ze uz je nemas ?
  22. ATOM

    HUMOR

    Je to hloupost na entou.
×
×
  • Vytvořit...