No s tou potrebou...vis jak to je
Ale ano je pravda, ze posledni cca 2 roky jsem pokukoval po nejakych mensich quartzkach, kterym by nevadila hrubsi jizda na kole, mely dobrou WR, byly dizajnove uplne obycejne, jednoduche nic vystredniho, oldschool, ne nejak moc drahe, zaroven vsak vhodne na kuzi, nylon, gumu i naramek. Dlouhodobe mam rad spis toolovejsi vzhled, piskovane pouzdra mam nejradsi. Vyber byl velice omezeny. Chtel jsem nove Marathon navigator steel, ale ...ciselnik proste nedavam.
CWC me uspokojily v tomhle vsem (krome moznosti naramku) uplne nejvic. Navic pridavaji kus zajimave historie jako maloktera znacka, i kdyz konkretne model sub hunter je novy.
Ale o to mi slo take predevsim, aby to nebyly na prvni pohled vojenske hodinky, ale takove jake je chci videt ja sam, cili sportovne-pracovni odolny nastroj, trosku zjemneny bilym ciselnikem, ktery si vic rozumi se safirem bez vnejsiho AR.
Jsem naprosto spokojen a hodinky splnuji to, co jsem chtel. Vlastne vic. Vubec jsem netusil ze mi prijdou na zivo tak pekny hodinky.