Jump to content

enicar2

Member_50
 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About enicar2

 • Birthday 12/26/1984

Contact Methods

 • ICQ
  324082841

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Fortis, Hamilton, Omega

Recent Profile Visitors

6,780 profile views

enicar2's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ahoj, zdá se mi dobrej nápad s tou flaškou, sehnat nějakou s velikým hrdlem, zatavit uzávěr voskem a poslat po Vltavě :-) Schválně, kam "dojdou" :-)
 2. Tak se musím podělit o nepříjemnou zkušenost. Přišel jsem asi po 4 dnech k windru a koukám, že Marinemastery stojí, říkám si, co se to sakra děje??? Vezmu hodinky do ruky a něco v nich chrastí a dokonce se hýbe ciferník při vytažené korunce, tak si říkám, to bude uvolněný šroubek, jen se zašroubuje zpět a bude hotovo a ono bohužel :-( Zmíněnému šroubku upadla hlavička a závit zůstal v desce strojku, takže putují z Koscomu do Nestu. A to vše půl roku po záruce :-) Je možné, že se bude měnit celá část strojku, protože se závit z díry nedostane ven. Bylo mi řečeno, že mi hodinky musely někde upadnout, ale to vylučuji...takže docela zklamání...z kvality... Kolik odhadujete cenu servisu, co mohlo být příčinou, že k tomu došlo (mimo pádu)? Díky za Vaše názory.
 3. Mám stejné dnes na ruce :-) Líbí se mi jak ten oranžovej kaučuk svítí ve tmě ....
 4. Zajímavé a pěkně řešené day/date.
 5. Ahoj, Steinhart Nav B-Chrono II mi dělají cca +2s/24 hodin, někdy i méně (počítáno v průměru cca 14 dní), naprostá spokojenost. Tomas
 6. Spíš jem to hrál na to, že by lidi napsali s jakejma hodinkama fotbal pískaj. Ale dobře, kolik je na fóru chlupatech autobusáků :-)?
 7. Ahoj, kolik nás je na chronomagu fotbalových rozhodčích?
 8. No, žhavil jsem telefon o sto šest, ale bohužel :-(
 9. Tak to tam opravili, jsou to klasické modré bondovky s coaxem...
 10. PO jsou 600m, to je fakt... Asi daj starý bondovky, ale vyhrát je, nebylo by stejně špatný .-)
 11. Ahoj všem. Zítra soutěž o Omega Seamaster Planet Ocean 300M :-) http://www.evropa2.cz/cs/souteze/soutez_4137.shtml Doufám, že to vyhraje někdo z chronomagu a ne někdo, kdo se o hodinky vůbec nezajímá!
 12. Jinak web Enicaru funguje. http://www.enicar.com/main_eng.htm
 13. Tady jsou Enicary, co mám doma já. Bohužel už jsou asi z doby, kdy už to byla "Čína". Napsalo se tady o tom docela dost. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/17033-enicar-automatic/page__p__236781__hl__enicar__fromsearch__1#entry236781
 14. Pěknej kousek...patrně i jejich strojek. Škoda jen, že značka už je v rukou Hongkongu...
×
×
 • Create New...