Jump to content

ricous

Member_50
 • Content Count

  4,414
 • Joined

 • Last visited

About ricous

 • Rank
  Kam se hrabe Bitner, to se nedá srovnat.
 • Birthday 04/19/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Aussig an der Elbe
 • Fanoušek značky
  Achtung, die Kurve!

Recent Profile Visitors

23,720 profile views
 1. Jů, já to viděl až teď. Nejdřív jsem si myslel, že sedí na Oktávce, ale podle loga to bude spíš Renault...
 2. Na lego.cz nákup novinek (naposledy Porsche), jinak většinou muzeumlega.cz. A fake Lego? No comment...
 3. Já jdu v pondělí, nevím na co, druhá dávka po 42 dnech. Se mi poprvé vyplatilo, že mám BMI nad 35. A pak prej zhubni... No co, tak už aspoň vím, kdy začnu
 4. Netuším - prodejce mi nabídl část transakce pomocí Paypal vrátit, když jsem mu psal.
 5. Synátor si na Ali objednal podložku pod myš za 0,50 USD a nějak si nevšiml, že doprava z FR je 46 USD (z CN zdarma...). Číňan byl nakonec vcelku vstřícnej a pošle mi zpět 38 USD. Jenže na účet paypal, kterej jsem už hodně dluho nepoužíval a ani ho nedokážu oživit. Nepomohl by mi pls někdo s touto transakcí? Samozřejmě náklady uhradím.
 6. Já vím, že oproti většině mám jen takovej "skůtřík", ale mně to stačí. Od Ježicha jsem dostal přešité sedlo a konečně jsem ho nandal - radost.
 7. Jo, už i kámoši si ze mě dělají legraci, že jsem musel v minulém životě bejt minimálně AH... Šéfová s bankou komunikovala a asi tam ta pojistka není (já sám mám 48 hod. zpětně po nahlášení ztráty). UniCredit zkusí vyreklamovat ty platby (během dne byla použita i 3x na jednom místě), uvidim. Jinak to jde samozřejmě za mnou, moje blbost. Cajtum už jsem poslal první výpisy a mám dorazit, až to bude komplet... Z kamer prej maj slušnou úspěšnost, ale nevim jak dneska v době rouškový.
 8. Teď mi volala šéfová, jestli jsem si při nákupech nepopletl firemní a soukromou kartu. Sám platím přes Wallet a tak jsem začal tušit - ve středu jsem byl služebně v Děčíně a někde ztratil kartu, což jsem nezaregistroval. Zatim jen za středu 10x platba všude možně, samozřejmě vše do 500,- Kč. Jsem zvědavej, co se ještě objeví a začínám šetřit...
 9. Tak šťastný konec se bohužel nekonal, včera ve 22:00, volali mi to až dnes ráno. Dávejte na sebe pozor!
 10. Táta (78) si přivezl z Homolky, kde byl na vyšetření, kovid. Měl už za sebou skoro 10 dní, večer jsem s ním mluvil, byl ještě v pohodě a ráno pro něj jela sanitka. Leží na JIPce, sestra mi volala, ať se přijdu rychle rozloučit, oboustranný zánět plic. Jede jen na to, co si sám udejchá, ventilátor už mu nedají. Strašnej pohled, už mě ani nepoznával a mám počítat s hodinama... Obdivuju práci všech zdravotníků, je to strašný svinstvo. Omlouvám se, že to sem dávám, ale jsem sám a asi se z toho chci i vypsat.
 11. Škola - ve třídě koronavirus, děti doma v karanténě, na odběry jen závažné případy. Nejdříve na 5 dní, v pondělí je poslali do školy a v pondělí večer znovu nová karanténa, prý se spletli. Nikdo jinej kromě školy (hygiena) nás nekontaktoval. Dětskej - okamžitě na odběry (ty co mají jinýho doktora jsou "v klidu", ostatní MUDři je neposlali). Odběry proběhly, dcera pozitivní. Hygiena - děti rozdělit (střídavá péče), já po více jak 10 dnech po posledním kontaktu s dětmi v poho, tak syn ke mně. Dcera ve čtrvtek znovu na testy a pokud budou OK, může do školy. Dětskej - dcera 10
 12. Dětskej dává nejtvrdší opatření, kam se hrabe Prymula...
 13. Jsem fakt hodně vytočenej... Korona u dětí ve škole. Ředitelství školy - hygiena - dětský lékař. Každý nám dává naprosto odlišné instrukce. Ale jako fakt si jede každej svoje a popírá toho druhýho. Koho máme poslouchat, kdo má hlavní slovo?
 14. Není tu prosím někdo zaměstnanec Pražské správy sociálního zabezpečení, případně nejste s někým "od nich" nějak v kontaktu? V dnešní době tam NIKDO nebere telefony a na infolince vás po půlhodině "diskotéky" odpojí..
×
×
 • Create New...