Jump to content

lub

Member_50
 • Posts

  4,780
 • Joined

Everything posted by lub

 1. tyhle 2100 v oceli se hodne povedly. z lacinych plastacku najednou fesandy.
 2. stále platí 3600,- vč. zásilkovny
 3. stále platí cena 3300,- včetně zásilkovny
 4. tak samozřejmě neznáme souvislosti, umístění domu na pozemku vzhledem ke komunikaci, výhledy a tisíc dalších věcí, které k tomu investora vedly. za prosklenou severní stěnou by byl luxusní atelier/pracovna.
 5. na sever?? kdyby to bylo na jih, tak chápu přesahy - stínění v létě by bylo žádoucí a akorát. tohle je, s prominutím, nesmysl. nezapomenout na proslunění - u RD je to polovina plochy obytných místností.
 6. česká pošta. nechci být sprostej, ale ten podnik mě fakt sere. co to jde, využívám zásilkovnu nebo jiné doručovací firmy, ale zrovna to na jednom ešopu nešlo jinak, než přes balíkovnu a samozřejmě problém. 10 dní - nic. volám kolečko ešop - balíkovna - depo - tam naštěstí ochotní a balík našli - nebyl ve výdejně, ale přímo na poště, mají bordel ve skladu, takže ho nenačetli. kdybych se nezačal zajímat, tak tam asi bude ležet navždy.
 7. ty jsou fajn. mám je taky a taknějak mi přijdou sympatičtější než 5600. dnes oblíbené XXL, rád se k nim vracím.
 8. stále platí originální design, průhled na parádní strojek, krásně nahlas tikají. přes svou velikost dobře sedí na ruce. 3800,- vč. zásilkovny
 9. stále platí cena 3450,- včetně zásilkovny
 10. nová anadigi géčka? jsem zvědav! https://casiofanmag.com/news/ga-b001-the-new-casioak-with-bluetooth/
 11. nahoď pár fotek, to mě zajímá. mám vlastně taky dobrý kandidátky, se stejným modulem, ale soc/field verzi wva-m630, těm by olej slušel
 12. bych si na cifru nechal bublinku na hraní.
 13. prodám military chrona - ekodrajvy CITIZEN CA7045-14E, koupená před měsícem na timestore. hodinky jsem jedno odpoledne vyzkoušel na přezutém nato strapu, kožený řemínek netknutý. stav nových, bez známek nošení. považuji za hodně povedené, líbí se mi , čitelnost parádní - ale od té doby mi tu leží, nejsem prostě typ na chronografy. nějak jsem se vrátil k g-shockům a rád bych koupil místo toho koupil další géčka. cena 3600,- včetně zásilkovny. lumi, na nato (nato není součástí prodeje). diversky to nejsou, ale svítí krásně.
 14. od chvíle, co jsem je vytunil, tak nešly z ruky. pro mě nejlepší géčka - výborně seděj na ruce, měkký řemen, super vychytané stopky a timer, krokoměr, povedená appka..co víc si přát.
 15. stále aktuální 3900,- vč. zásilkovny
 16. naštěstí je armovák dělený a indexy jsou na prstýnku zvlášť. jinak by to ani nešlo nabarvit. 1.vrstva řidší barvou. celkem jsem dal 3 vrstvy. největší výzvou bylo dobře usadit sklíčko zpět včetně silonového těsnicího kroužku, ale nakonec to šlo dobře.
 17. lumi to není, měl jsem doma akorát bílou barvu. ale uvažuju, že si ji konečně pořídím a budu tunit dál
 18. tak teprve nyní je považuji za dokonalé - najdi 12 rozdílů
 19. do minibytu jedině sprcháč. vana se dává od 2+kk výše.
 20. včera večer jsem dal skoro 40km na expressu vč. rozbahněných polňaček, dnes mytí, tak jsem je vzal rovnou všechny. ten kábajk, to je teda dílo. mám trochu problém se do ní složit, ale je to na ní sranda. moc nechápu smysl vedení bowdenu k přední brzdě plné kliček, to nevím, co k tomu Vavrušu vedlo.
 21. na chodby/komunikace/menší rozpětí se dávaly tvrdé stropy - klenba/beton desky
×
×
 • Create New...