Jump to content

lub

Member_50
 • Posts

  4,993
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

16,460 profile views

lub's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

42

Reputation

 1. stále aktuální. nová cena 5.950,- vč. zásilkovny.
 2. Nabízím citizení potápky NY0125, koupené loni v prosinci. Parkrát na ruce, stopy po nošení - jemné vlásečnice na sponě, pár na náramku. Jinak jako nové - pouzdro, sklo, luneta netknuté. Vyzdvihl bych fantastický náramek s plnou sponou a mikroregulací a taky krásný chod lunety. V tomhle citizen prostě válí. Přesnost cca +10s/den. Jsou skvělé, ale mám toho moc, neunosím.. Cena 6.100,- včetně zásilkovny.
 3. Nabízím pepsi kamasu, koupené loni v listopadu. Všehovšudy parkrát na ruce, stopy po nošení - jemné vlásečnice na sponě, pár na náramku. Jinak jako nové. V rámci lowend potápek podle mě jedny z nejhezčích, krásně vyvážené proporce na cifru - indexy, ručky.. Safír a broušené boky pouzdra. Přesnost do +5s/den. Vše hezky lícuje, luneta má přesný chod. Zkrátka parádní hodinky v super stavu. Bohužel se po pořízení pepsin orient star na ruku už nedostanou a je škoda, aby trávily život v hodinkovnici. Cena 5.300,- včetně zásilkovny.
 4. sedmého jsem zahájil koupací sezónu
 5. geniální věc, tahle concordka, bez ní se neobejdu. hledal jsem, jestli by se nenašla nějaká jakože lepší/novější čtyřbarevka, ale nenašel. ale stejně bych na ní asi nic neměnil.
 6. krásný exemplář neandrtálce. a pak že vymřeli..
 7. domnívám se, že každá z exponovaných osob na něčem frčí, snad nemá cenu se nad tím pozastavovat. zajímalo by mě, co do sebe musí sypat třeba duo Biden Trump, aby to ti dědci vůbec zvládli.
×
×
 • Create New...