Jump to content

lub

Member_50
 • Posts

  4,912
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

16,002 profile views

lub's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. tady ses dival? dle kodu na dynku. https://www.mastersintime.com/watch-bands/citizen/?sort=popular&filter[strap_width][0]=23.00&filter[strap_material][0]=147493&page=1
 2. Prodám dvoje citizení potápky eco-drive. BN0100: koupené z kraje léta tady na foru jako nošené. stav pěkný, nějaké vlásečnice, žádné záseky. na sklíčku jsem si všiml jedné mikročárky nad indexem, nejde vyfotit, je nutno zkoumat, aby si člověk všiml, už to tak bylo. já na ruce jen parkrát chvíli, vlastně jsem nenosil. průměr 42mm, nožky 23mm, skvělý náramek s mikroregulací, zbývající dílky přiloženy. parádní čitelnost díky velkému cifru a to jak za světla, tak ve tmě díky skvělé lumi. plastické minutové indexy. cena 3000,- včetně zásilkovny. BN0190: koupené letos koncem července na timestore. stav perfektní, dohromady pár dní na ruce. průměr 45mm, nožky 22mm, super guma. ten řemen mě nadchl, jak je pohodlný. jistě nejlepší gumák, co jsem na hodinkách měl. měkká, ideálně tvarovaná. sednou, jak prdel na hrnec. tradičně super lumi. cena 4100,- včetně zásilkovny. prodávám z důvodu redukce + mám v hledáčku další solární citizeny. výměny prosím nenabízejte.
 3. no strop tam sice je, ale chybí veškeré hydroizolace. tam může zachcávat všude. tak už to bývá, někdo chtěl obří ratejnu a došly mu prachy (?). osobně bych do toho nešel, tyhle záměry jsou mi podezřelý. ale každý to vidíme jinak. každopádně by to chtělo podrobný průzkum konstrukce.
 4. přesně.. co myslíte, že vám udělá udělá křehká keramika, když tam dvě zimy zatejká, zamrzá a rozmrzá? odpovězte si sami. to, že fotrové nechali barák vymrznout - ano, ale byl pod střechou stěny jsou sice přikryté věnci nebo deskami, ale jestli někam do keramiky zatekla voda a dvě zimy to pracovalo.. jinak žb překlady jsou v rámci větších světlostí, u menších jsou systémové překlady. u tohodle konkrétního domu se počítalo se zateplením, takže cihla nebude s výplní, ale to je jedno..
 5. U nás doporučné dopisy roznáší pošťačka, příjemná baba, zazvoní, otevřu, pozdravíme se, usmějeme se, podepíšu, předá, děkuji, mějte se, na shledanou. Noa balíky dodávkou rozváží takovej vyhultýpek jak Oťák ze Simpsonů, dá vědět předem, vysmátej, dobrý den, super, díky moc, mějte se, nashle. Prostě ČP paráda, děkuji .
 6. pálit do chodidel bude všechno, na co praží slunce. myslím, že lepší volba je světlá (bílá/písková) dlažba, než tmavé dřevo.
 7. jo, ta kvalita prace tehda. to by me zajimalo jak hloupi nebo vozrali ti zedníci museli byt, nebo na to tak srat, aby takhle moc zkurvili obyčejnou zdenou stenu. ja doma taky bojuju s tehdejším lajdactvim, ale neni to tak strasny jako tohle.
 8. práce kvapná, málo platná. já se s tím sral celou zimu
 9. Díky. Jo, těší mě to a zároveň, překvapivě, i baví. A jinak to ani nejde - jednak tedy nejsou řemeslníci, zadruhé všechno dělám za plného provozu domácnosti a nechci, aby mi někdo cizí furt coural po baráku a zatřetí si to udělám všechno přesně podle sebe a nesu si za to zodpovědnost včetně kvality provedení. Tyve, já už bych kromě starého známého elektrikáře a instalatéra nikoho k sobě domů nepustil :D
 10. hehe, já si taky nedávno hrál. bývalá suterénní prádelna s vanou na máchání a brutarem, nyní prádelna/koupelna. kromě natahání voda+kanal a kabelů elektro všechno sám. retrosprcháč v místě brutaru, odvětrání do komína
×
×
 • Create New...