Jump to content

lub

Member_50
 • Content Count

  4,403
 • Joined

About lub

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

14,035 profile views
 1. lub

  NIGHTSHOTS

  dík..nj, někdy se vybičuju k uspokojujícímu výkonu, když mi ty hodinky stojej za to
 2. Tak gratuluju ke komatsu, nooski. Jsou dobrý, co? . Tyhle petrolejovky asi ještě lepší než modré. Mě na nich fascinoval ten sunburst, jak jsem už kdysi psal - jakoby schovanej pod povrchem. Dnes jsem přehodil sklo na safír, nakonec jsem volil mírně klenuté - nicméně mě to trochu naprdlo - sklo nelícuje s lunetou jak jsem myslel, že by mohlo, páč na fotce prodejce jim to lícuje. Jenže tam mají asi i vyšší lunetu, což jsem si neuvědomil. Kupoval jsem tady.
 3. lub

  ARAGON PARMA2

  Prodám Aragon Parma2 45mm. Koupené loni v září na aragoních stránkách. Jedná se o masivní hodinky s průměrem 45mm, tloušťkou pouzdra 18mm a hmotností 263(!)gr. Výborně ale sedí i na menší ruce díky krátkým nožkám (mám zápěstí 18,5cm). Tlustý poctivý náramek s plnými koncovkami. WR200, šroubovací korunka, průhled na stroj (seiko NH35), přesně jdoucí velmi mírně do mínusu až nula. Skvělé zpracování. Lehce nošené, stav výborný, avšak povedlo se mi škrábnout sklo zhruba mezi středem a sedmou hodinou. Při běžném pohledu to není vidět. Jinak vlásečnice na sponě atp., klasika. Modrá na cifr
 4. lub

  VOSTOK AMFIBIA 420

  Prodám vymazlené amfibie 420. Vyměněné: dýnko za prosklené, korunka za signovanou, plecháček za náramek s masivními plnými dílky, luneta... Součástí prodeje jsou všechny původní díly (origo tečkovaná luneta jemně zbroušená do matova) + hladká luneta, která se hodí jen na tohle pouzdro - pokud byste si z nich chtěli udělat oblekovky, náhradní drát pod lunetu. Krabička, papíry. Prostě to, co je na poslední fotce. Hodinky jsem si takhle vyhezkal, ale protože dávám přednost toolovějším amfi 150, tak tyhle nenosím a byla by škoda, aby mi tu ležely. Stav nošený, ale pěkný, přesnost
 5. lub

  ARAGON REGENERON

  stále aktuální 5200,- vč pošty
 6. lub

  LORUS LUMIBRITE

  stále aktuální 1250,- vč pošty
 7. https://meranom.com/en/amphibian-se/vostok-watch-amphibian-se-160b47-pripyat.html
 8. To by se mi líbilo v tak 30 čísel velkým provedení na pracovním stole a celej den bych na to čuměl.
 9. to snad prosadili pitomiovci, ne burešovci. ale nevim, jestli je v tom rozdíl.
 10. při výměně lunety už ani nesundávám hodinky z ruky.
 11. Bobby má v Brně centrum a Džejár ten zbytek. edit - teď jsem po dni nasadil amfi a čumím - jdou přesně na vteřinu s RC budíkem. to mě potěšilo.
 12. Buď v klidu, jsme na tom podobně, doma pomalu padáme na hubu...taky mám tedy potřebu si občas něco dopřát . S kamasu budeš spoko.
 13. to je nějakej offroad, ne? jen aby kluci na horákách stíhali..
×
×
 • Create New...