Jump to content

lub

Member_50
 • Posts

  4,765
 • Joined

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

15,158 profile views

lub's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. prodám nové, pouze vyzkoušené GA-2100SU, koupené asi před měsícem na Timestore. důvod - víc mi vyhovují GBA-800 a tyhle nevyužiju. cena 1590,- včetně zásilkovny.
 2. naštěstí je armovák dělený a indexy jsou na prstýnku zvlášť. jinak by to ani nešlo nabarvit. 1.vrstva řidší barvou. celkem jsem dal 3 vrstvy. největší výzvou bylo dobře usadit sklíčko zpět včetně silonového těsnicího kroužku, ale nakonec to šlo dobře.
 3. lumi to není, měl jsem doma akorát bílou barvu. ale uvažuju, že si ji konečně pořídím a budu tunit dál
 4. tak teprve nyní je považuji za dokonalé - najdi 12 rozdílů
 5. do minibytu jedině sprcháč. vana se dává od 2+kk výše.
 6. včera večer jsem dal skoro 40km na expressu vč. rozbahněných polňaček, dnes mytí, tak jsem je vzal rovnou všechny. ten kábajk, to je teda dílo. mám trochu problém se do ní složit, ale je to na ní sranda. moc nechápu smysl vedení bowdenu k přední brzdě plné kliček, to nevím, co k tomu Vavrušu vedlo.
 7. na chodby/komunikace/menší rozpětí se dávaly tvrdé stropy - klenba/beton desky
 8. před pár lety jsem taky nasadil bambus k plotu jako barieru a na hranici jsem dal do země tu vlnitou plastovou folii, aby nelezl k sousedovi a zdá se, že ho to drží. ale leze do prostoru nám - jednou jsem to vytahal i s kořeny a přesadil podél plotu, asi to budu muset zase udělat. nepomohlo by přesekat ty šlahouny? plazí se těsně pod zemí.
 9. siwi . nenech si kazit den nějakým...longem
 10. 4x citizen a pak s mako
 11. ono to v realu neni takova hitparada, abyste si nemysleli. BN nebo NY jsou radove jinde, tahle chrona jsou srovnatelna tak s orient mako. az pustim komp, tak to sem dam. edit - ale zase jsou to prvni chrona, ktery mi na rozdil od predeslych asi nejakou dobu vydrzi. moc povedeny hodinky.
 12. letos v pořadí již třetí ecodrive
 13. stále aktuální 4200,- vč. zásilkovny
×
×
 • Create New...