Jump to content

Ondazz

Member_50
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

About Ondazz

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  instagram @ooq4783
 1. chceš mět vopicu, musíš mět na banány :-) taky existuje možnost vyšroubovat korunku, akorát nevím, jestli by se tam něco nezničilo, kdyby to člověk nosil s vyšroubovanou korunkou, tak možná lepší nechat doma v krabici, taky se tomu nebude vysvětlovat lům :-)
 2. ... hele pásky a náramky neřeš. na webu to nenabízejí všechno, co se dá objednat, to ti nabídnou až na prodejně. ke každým hodinkám se dá pořídit libovolný pásek a různé náramky, který štymují velikostí nožiček. v případě náramku je ještě potřeba počítat s tím, že náramek přisedá obvykle k pouzdru (kromě některých - Pilota a milánskýho Ocean Classika) a tudíž nejde dát obvykle náramek cross-edice (tzn. Superocean náramek nedáš na Avenger). Superocean má přisednutí stejné posledních 8-10 let, ty nové Avengery teďka mají jinou geometrii přisednutí, takže pokud bys chtěl nový Avengery tak potřebuješ nový náramek a opačně. U těch Aviatorů bych upozornil, že nožičky jsou 23mm a tudíž bacha na nabídku pásků, protože SO a Avenger jsou buď 22mm nebo 20mm. Ale zase to tahkle i o ten milimetr dělá moc hezký široký pocit. Plus ještě něco k Aviatoru - oni mají náramky buď celé broušené, nebo mají prostřední článek leštěný - doporučuju oboje vyzkoumat, protože to je významná změna pocitu.
 3. ... a dívám se, že i nové titanové Avengery mají číslice. Tak zase tak špatný to není
 4. no mají navi8 s číslicemi, professional edice a superocean má taky alespoň nějaké číslice :-) S křídly nepočítej, šéf Kern to nenávidí :-) Nechává to jenom na podle něho "sportovních modelech", zbytek má Bčko.
 5. já třeba mám trvale puštěný chrona, protože potřebuju přesně jak píšeš, aby se to hejbalo :-) a jsou to do háje brajtle, tak to snad něco vydrží ne?
 6. pořád se podle mě dají objedna avengery. jenom je na breiling.com potřeba vybrat v menu "All the watches" a potom jenom filrtovat podle kolekce. Ty moje jsou ocelový 44mm a plastový 50mm ale dělají se pořád ještě 45mm. A myslím, že tam na webu mají pořád ještě žlutý a černý seawolfy.
 7. Nejspis udajne uz ne primo, ale mozna od nejakych preprodejcu
 8. Pripiste me prosim, tu na mobilu me nejde kopirovani
 9. Můžu se přydat i když jsem z Brna?
 10. Má pravdu magore. Tohle je skutečně magorská nádhera. Ciferníky i tahy štymují!
 11. Tak connected modular urcite za 40 let resit nebudou. Naopak, i kdyz je necha zrenovovat, aby je mohli a budou resit za 40 let jeho potomci, tak je budou resit prave a jenom proto, ze jsou to hodinky jejich predka, ktere pred 40 lety resil jejich predek. Za me palec nahoru
 12. A jakej mas typ? Mosaz? Ten material je uzasnej
 13. Mosazne, nikoliv bronzove. 40mm, 13mm, 300M, superluminova, 20mm, seiko nh35 automat, ocelove dynko
×
×
 • Create New...