Jump to content

Kupa54

Member_50
 • Posts

  1,506
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Liberec

Recent Profile Visitors

9,134 profile views

Kupa54's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Dobré odpoledne přátelé, chronopacienti. Někdy před třemi roky jsem tady na fóru koupil od váženého člena tenhle krásný pár quartzových hodinek Longines Dolce Vita Quartz. Nakonec jsme je měli se ženou na ruce asi tak 5 x a to ještě jen stěží. Myslím, že minulí majitelé na tom byli stejně. U Bechyněho jsem přikoupil jeden dílek tahu. Takže pánské jsou určitě do 19cm obvodu a dámksé na běžnou štíhlou dámskou ručku, s lehkou rezervou. Koupil jsem je bez papírů (neb to byl původně dárek kupovaný v hodinářství Fiedler, na západ od naší kotlinky) jen v krabičce, proti originalitě u Bechyněho nic nenamítali. Takže tento nádherný set, jako nový, nabízím za přátelských 17 000 Korun českých, ať dělá zase radost někomu jinému. Osobní předání Praha, přinejhorším zásilkovna v ceně.
 2. Blahopřeji, uvidíš, nakonec se ti to bude i líbit
 3. Fotka je sice starší, nicméně od dubna jsem OWG. Srandovní je, že na mojí ruce 18cm vypadají nepatřičně velké a ve skutečnosti jsou akorát a na tropiku ty nejpohodlnější hodinky, co jsem kdy měl.
 4. Jeden z nejlepších obchodů na dálku. Rychlé, výborná domluva. Všechno na 1*
 5. Upřímnou a hlubokou soustrast rodině. Odpočívej v pokoji, Honzo.
 6. Tak to je krása. Těším se na fotky z cest. Teď budeš mít dilema jestli British Racing Green nebo Red. To ti ale opravdu nezávidím
 7. Krása střídá nádheru Budu muset vyvenčit Autavie.
 8. Tyhle eleganty se mi vždycky líbily více než diplomaty. Ta dvanáctka mi připomíná napnutou plachtu. Jen škoda, že ty korunky nic nevydrží.
 9. Opět všechno jak má být. Dobrý obchod a příjemný pokec. Díky Honzo !
 10. Tak to bude podobné, dneska jsem je přehodil na gumu.
 11. Nejnovější přírůstek Tudor BB P01. Neskutečně pohodlné hodinky. Nevím, jak to v Tudoru udělali, ale jsou velký, těžký a sedí jak p.. na hrnec. Zpočátku jsem měl hrůzu ze saténového brusu a pak mi došlo, že to budou moje hodinky, sám si je poškrábu Momentálně je nosím na originálním gumokoženém pásku a s vychytávkou, že je vlastně nasazen opačně, překvapivě dobře se to nosí. Přesnost v rámci COSC a parádní výdrž 70hod je to, co mi na nich imponuje.
×
×
 • Create New...