Jump to content

jore1

Member_50
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

About jore1

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Longines, Omega

Recent Profile Visitors

254 profile views
 1. Tak fandím, jejich košile jsou úžasný, snad ještě lepší než ty gatě. Já se na podzim navezu do jejich flanelek a na konci jara s těžkým srdcem ukládám do skříně.
 2. 25oz už rozcházím cca 2 -3 měsíce, ale že se v nich cítím jako v bavlnce se říci nedá. 21oz je pohoda. To dáš do 14 dnů.
 3. Konečně po dlouhé době si tady někdo koupil slušný gatě. Za mě
 4. Skvělá zprava, jsem z HK a na letiště kousek, hned jak skončí Covid tak tam volám. Dík
 5. Panove dik za reakci budu patrat dale mam tip jeste na Aeroleathers jenom jsem doufal, ze u nas je nejaky krejci co dela konskou kuzi. To je tak trochu podminka a strich podobny A2. Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 6. Trochu oživím toto téma, stále mě více a více pronásleduje myšlenka na koženou bundu z koně co měl můj táta v 50letech minulého století na motorku. Jezdil v ní každý den do práce a já na ní teď, čím dál více vzpomínám s nostalgií na mládí. Mám něco vyhlídnuté https://simmonsbilt.com/collections/military/products/type-a2 , ale nechce se mi to objednávat venku. Raději bych si to nechal ušít u nás, abych se mohl domluvit na detailech a aby to perfektně sedlo. Jsem ochoten dojet kamkoli, pokud to bude stát za to. Do Skotska se mi však moc nechce. Budu vděčný za každý tip
 7. Jako na potvoru, Slováci nás tam nepustěj.....
 8. Vyresil jsem to zablokovanim zlate sms a podobny pripad at si ve vyuctovani najdu cislo odesilatele a tam si to mam zablokovat. Dobra rada nad zlato. Az budu mit chut a cas tak se pokusim alespon zjistit to cislo. Ale ze jsem byl nasr...ej to jsen byl poradne. Odesláno z mého SM-G975F pomocí Tapatalk
 9. Nemáte někdo zkušenost s Content for Mobile, dnes přišlo vyúčtování mobilu za minulý měsíc a dvakrát navýšená částka o 99,-Kč, prý objednaná služba, nic o tom nevím. Zítra tam volám, ale nevím, jestli to půjde nějak blokovat, je tam fůra stížností.
 10. Mám Tescomu Monte Carlo na 4 šálky a dělám si standartně 2dcl kafák max spokojenost. Chtěl jsem nerez a indukci, tak padla volba na tohle. Pravdou je, že kréma z toho neleze, zítra ještě zkusím teplou vodu, zatím jsem dával vždy studenou.
 11. NEWS / ISSUE 21 / AUGUST 3RD From 18:00BST on Tuesday 4 August through to 06:00BST on Thursday 6 August, we will be running a 36-hour flash 15% off sale on selected items throughout our website. Exclusions include, but are not limited to: 14oz, 21oz and 25oz denim, GOOD ART HLYWD and the FW20 collection. To see what time the sale is starting in your timezone, please click here. For when the sale ends view here. Cheers, The Iron Heart Crew Want to show off your fits and fades? Why not check out the Iron Heart forum. An active, friendly community where members from all over the world share their best Iron Heart gear and much more. Visit the Iron Heart Forum Copyright © 2020 Iron Heart International, All rights reserved. You are receiving this email because you bought something from us, emailed us or opted in at our website. Want to change how you receive these emails? You can update your preferences or unsubscribe from this list.
 12. @reddDíky za info, popátrám po netu a uvidíme, je to spíše ve výhledu, ale na co se upnout a potom čekat na cenu
 13. Pánové dotaz. Včera jsem navštívil kamaráda a měl doma toto Profitec Pro 600 PID duální kotel. Mohl jsem na tom stroji oči nechat. Káva také super. Měl i origo kávomlýnek Profitec Pro T64 . Má cenu na takovýhle stroj šetřit nebo se nechá něco podobného pořídit i levněji (na Idealo zhruba za 1900€). Doma je Jura automat v práci moca. Odborník nejsem, ale byla to nádhera. Dík za odbornou radu.
 14. Borci chápu, že nechcete dát 300€ za košili případně za džínsy, protože to je balík peněz, ale experimentovat na Ali s košilema za 80$, když neznáte pořádně kvalitu ani velikost, to mi připadá vyhazování peněz. Tak si za ty prachy koupím nějakého Levise nebo Lee, kvalita bude přinejmenším stejná a můžeš si to vyzkoušet nebo případně vrátit a cena obdobná.
×
×
 • Create New...