Jump to content

ragu

Member_50
 • Posts

  2,081
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ragu

 • Birthday 10/12/1989

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Contact Methods

 • Skype
  soni.ragu

Recent Profile Visitors

6,793 profile views

ragu's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Tady to bude nošení dříví do lesa - obchod s Ondrou na jedničku, ve všem vyšel vstříc a měl se mnou trpělivost. Doručení taky super rychlý.
 2. @moco možná začni s tím na co ji chceš. Spousta lidí si myslí, že si tím vyřeší nějaký bolístky (typicky záda, ramena) což je blbost. Pomoct můžou tak maximálně s uzly/otoky po zátěži a i s tím bych byl opatrnej. Pokud se nepletu, studie účinnost nepotvrzují.
 3. Myslíš koupit před splitem? Dneska jsem na to koukal tak přemýšlím.
 4. Si člověk ráno před sedmou vyrazí do gymu aby zjistil, že nevyjede z garáže. Požární čidla už jsou asi kalibrovaný na nový eko normy a nejspíš nějakej nafťák spustil požární poplach a sjely protipožární rolety. Čekání půl hodinky na technika, kterej nevěděl co s tím, tak dalších pět minut telefonoval...ale nakonec vyřešeno ke zdárnému konci, odcvičeno a teď mě bolí koleno. @Bert nezavírej kvůli pár volům celou hospodu. Dobrovolníků na pomocné vyhazovače tu bude dost.
 5. ragu

  OMEGA X SWATCH

  Hezká továrna na suvenýry. V kontextu tohohle a jak vážně se u toho tváří mi to celý přijde jako by v McDonalds zrušili online objednávky a drive through, na stoly by se vedly pořadníky a s kamenným ksichtem by ti študáckej manažer pobočky tvrdil, že McDonalds je hlavně o setkávání, zážitku a dobré gastronomii.
 6. Zrovna týden zpět mi taky prasknul. Je to křehkej mrdkoplast, za kterej stačí trošku zatáhnout a je to. Hlavně když je to trochu namrzlý a hůř se vytahuje.
 7. Bych řekl, že je Vojta ještě docela slušnej, já už bych tě poslal do prdele a ignoru. Zažívám tohle pravidelně v práci - mistři dojmologi, co jsou schopni se s tebou hádat klidně o gravitaci a při kontaktu s realitou předvádět mentální gymnastiku "že to vlastně mysleli jinak". Zkombinováno s toxickou pozitivností a přehnanou korektností americkýho korporátu a mám o zábavu postaráno.
 8. @Tomak můžu taky potvrdit u strojovny EXP1 od novoty jely -4, po seřízení okolo 1,5, nechám to zajet a možná zregulovat znovu do plusu.
 9. Kia Stinger bude na vyblbnutí zábavný auto, ještě vyladěný Biermannem. Akorát jako náhrada za Caymana je to samozřejmě propad))
 10. Nic moč situace, skoro se dá říct, že i na hovno situace.
×
×
 • Create New...