Jump to content

ragu

Member_50
 • Posts

  1,876
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ragu

 • Birthday 10/12/1989

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Contact Methods

 • Skype
  soni.ragu

Recent Profile Visitors

4,910 profile views

ragu's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Já je nemám ale: 1) napíču tah? 2) a hlavně je to kurva Seiko za víc než kilo! Takže je kup
 2. Tak ono je tam i to muzeum ))
 3. Já bych jel, ale chtělo by to domluvit exkurzi do nějaký manufaktury - za mě ideálně Nomos a Glashutte Original.
 4. Hovno, pod pohrůžkou zbraně by někomu ukradli místo na vrchu čekačky.
 5. Vůbec nechápu, že jsem to objevil až teď. https://www.csfd.cz/film/597020-cobra-kai/prehled/ Cobra Kai Never Dies!
 6. Tak jenom o tom to není. Bude to kombinace několika faktorů: Value/Price - věřím že už mají nějaký zajímavý in-house kalibry a materiály, nicméně docela dlouho měli poměrně obyč Eta kalibry, ocelový pouzdra a outsource výrobu za nekřesťanský peníze...nehledě na to, že jejich vlajkovej model je zas další adaptace na Gentu/AP RO, což Biver v nějakým videu poměrně vehementně obhajoval. Heritage - je to zase spojený s tím výše, tzn. hodinky za docela velký částky od značky která je tady od 80. let? Je to prostě značka která prvoplánově vznikla aby chrlila "luxusní" hodinky Design - subjektivní věc, základní Big Bang jsou vlastně OK, ale spousta dalších je hroznej kolotoč Brand Recognition - je to taková značka s puncem "nosí to hlavně rusáci, fotbalisti, hejlové" Bude toho víc. Ve výsledku spousta těch bodů se vyskytuje i u jiných značek, ale u Hublotu je to tak nějak pohromadě.
 7. Ty vole, člověk chvilku nechodí do vlákna a už tady jedou koncentráky, zfalšovaný studie a new world order. Co se děje?
 8. ragu

  Novinky IWC 2021

  Mně to přijde super. Nějaký pilotky mi fakt chybí...
 9. Nikdo odsud by nekradl Hubloty
 10. Zubaři jsou dneska nějaký citlivky, pamatuju si jak jsem v dětství měl zubařku, říkalo se jí paní nebozezová, a ta neměla problém mi v nějakých 13 při lokální anestezii vytrhnout tři zuby kvůli rovnátkům, přičemž se to nějak protáhlo, takže ke konci už anestezie odeznívala. Byly to časy, kdy ti nikdo anestezii na zákroky typu vrtání ani nenabízel, dneska když řeknu že lokální anestezii kvůli vrtání nepotřebuju, koukají na mě jak na Ramba když si sešívá ruku v lese. Samozřejmě si dělám prdel (teda všechno nad tímhle je pravda), je dobře že se věci posouvají, dva zuby na jedno sezení by ale neměly být problém a pokud se u toho na něčem zasekne, není přece problém se rozhodnout při zákroku že ten druhej zub se odloží. Já používám stejnou taktiku a snažím se co nejvíc zákroků nacpat do jednoho sezení, posledně to byly asi tři kazy najednou.
 11. Pneumotorax ti napravím i propiskou ty vole.
 12. Tak nějak to bude no. Počítám samozřejmě jen hodinky který aktuálně vlastním)) A nepočítám první "lepší" hodinky co jsem si koupil někdy po maturitě, quartz Skagen. Ještě bych je našel.
 13. A když místo kokainu dáš efedrin, bude se i líp dýchat.
×
×
 • Create New...