Jump to content

ragu

Member_50
 • Posts

  2,599
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ragu

 • Birthday 10/12/1989

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  ragu.chronomag@gmail.com

Recent Profile Visitors

9,225 profile views

ragu's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. ragu

  Rodinné foto

  Přesně. Všechno prodat a začít odznova s nějakejma microbrandama.
 2. Stáhni si Zalando Lounge, jsou tam zrovna bundy Barbour/Barbour Beacon, Napapijri a další za pár korun.
 3. Ona je navíc ta korunka přímo nad korunkou na cifru. No a komprese fotek na chronomagu tomu nepomáhá.
 4. Vole)) on the iPhone má svoje limitace a moje trpělivost taky.
 5. Koukám že se nic moc nezměnilo...tohle se mi onehdy stalo v Rolex butiku, když venku chcalo jako prase. Od ty doby jsem tam nebyl a neplanuju. Ale Carollinum multibrand prodejna je cajk.
 6. EXP 36, vnitřní AR, asi to teda sedí no.
 7. Jak jsem nikdy moc nad Panerai nepřemýšlel, tak teď mi to fakt vrtá hlavou...
 8. Up. Kdyby měl někdo Nomos a chtěl g shocky a doplatek, dejte vědět. Světlej ciferník, 35-39mm.
 9. Tím ale IMO přijdu o to GAP, protože bych dostal novou smlouvu? Maj to na novou smlouvu jen pokud je auto do 2 let stáří.
 10. Přišel mi výroční dopis z pojišťovny a laboruju s cenou. Má smyslu jim vypovědět smlouvu a zkoušet slevu? Mám nabídku od konkurence, cca o 7k ročně levnější, ale u současný pojišťovny (ČSOB) mám spoluúčast u smluvních servisu 1k (oproti 5 u Allianz) a GAP na 5 let (ještě 2 roky).
 11. A kartou? Většina bank umí udělat virtuální jednorázovou nebo aspoň s omezeným limitem, tak bych na to šel takhle. Přístup je jakej je, jsou to kundy. Kolegyně si teď objednávala robotickej vysavač, místo toho byly v krabici plíny a už dva týdny to řeši, protože jí prej nemůžou vrátit prachy když jim nevrátí ten vysavač (kterej nemá) a ještě jí vyhrožují pozastavením účtu, protože je prej podezřelá a má moc problémů s objednávkama (moc = 1).
 12. Čau, původně jsem chtěl mít ještě na dlouhou dobu stop stav na hodinky, ale za poslední měsíc tady byly dva kusy co jsem fakt chtěl a nechal si je na poslední chvíli utýct...takže mám v sobě takový prázdný místo, znáte to. Zkusil bych zas nějaký Nomosky, světlej ciferník, pod 40mm (spíš ke 35mm), ideálně s manuálem a v super stavu. Je to spontánní akce tak bych rád rychlovku v Praze. Inzerci mám prolezlou. Dík a konec hlášení.
×
×
 • Create New...