Jump to content

Dagoberd

Member_50
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dagoberd

 1. @Toblin díky! Mám je na řemenu od Anely, je to poctivej kus kůže a pomaličku sbírá patinu. Rád bych ale vyzkoušel i nějakej měkoučkej průvlekáč. To německý černidlo drží jak helvétská víra. Nepoznal bys, že jsou min. 4 roky starý a to je nějak nešetřím, prostě NOS i po letech. :))
 2. To je ale fešáckej řemen a sekyrka taky Když se na to koukám, asi bych potřeboval nějakýho koňa.
 3. Česká pošta má novou službu, když Vás nezastihnou doma, dají balík nějakému kolemjdoucímu sousedovi. Velká legrace, když balík sledujete online a vidíte, že byl doručen, ovšem nevíte komu.
 4. Tak to držím palec ať to jde.
 5. Garmin mne překvapil. Jsem ve 14 týdnu tréningu na půlmaraton za 2h a upřímně nevěřil jsem, že mne dostane zpět na VOmax 48. Prvních 8 týdnů tréningu bylo totiž opravdu otravných, pomalé, krátké běhy kondice šla dolů až na VOmax 45. Poslední 4 týdny vkládá trenér stupňované běhy a sprinty které mi evidentně svědčí..
 6. served on ice & dřevník... témata obšlehnutý, ale foceno s radostí a zápalem.
 7. @Sacíbagr fíha, krásnej kulánek, pokud bereš učně, hlásím se . @nickolas já myslel že v 'damasko heaven' se může všechno...proto sem chodím
 8. To věřím a nedovedu si ani kácení velkyho stromu dost dobře představit. Navíc u mě drama začíná poměrně brzy - pokud má špalek víc než cca 25cm v průměru. Půjčím si příště něco s delším listem a výkonem okolo 2.6kW, protože včera to bylo občas na mrtvici..jinak mě to baví a navíc je tam ten pocit odvedené práce. Jakože nejsu ještě úplně marnej a uživil bych se (možná) i normální prací.
 9. a mimochodem, další pán na holení prosím...
 10. Já jsem dřevorubec začátečník a pilu mám spíš na okrasu, každopádně ten tvůj stroj je parádní.
 11. Husqvarna & Damasko. Tyhle fotky berte jako voucher na 10% slevu, pokud bych tedy někdy hodinky anebo pilku prodával.
 12. Dvouleté výročí je třeba řádně oslavit.
 13. Dikes oběma za tipy. Clonu umím max. 11, půjdu to s ní vyzkoušet. Manuálni ostření nějaké je, ale metr a nekonečno na stupnici na displeji je cca v rozmezí 3mm, takze nic moc přesnost. Holt nezbyde než vybrat jinou scénu, zaostřit a prekomponovat, protože na skládání fotek si ještě netroufám.
 14. Prosím o radu. Kam mám ostřit, pokud bych chtěl mít proostreny nůž i výřez mezi stromy? Fotím kompaktem Sony RX100. Četl jsem cosi o hyperfokalni vzdálenosti. Chápu že pokud stojím od nože metr, měl bych ostřit na něco ve vzdálenosti 2m za kudlou, ale na co, když tam zrovna není nic vhodného?
 15. @semi001 ten medvidkovej nakrcnik k celkovému outfitu a výrazu tváře ve stylu URNA je prostě boží...
 16. Mám ze sebe radost radost, po X tydnech jsem opět tam, kde jsem byl v září . Nový způsob tréningu měl za následek docela velký propad ve VOmax, které se teď zese začíná zase lepšit.
 17. V tomhle mám celkem jasno. Buďto mi kafe chutná nebo ne. Jen baristi mne přesvědčují, že mám v kafi hledat chuť nějakejch borůvek, ananasu anebo jinejch bobulí. Prostě všechno jiný, než chuť kafe.
 18. Zapomněl jsem doma digitální váhu, ale tahle alternativa z dob dávno minulých není úplně marná. Mimochodem jsem za barbara když vařím filtr z kávy určené na espresso?
 19. Tak jsem nakonec lednovejch 50mil dal, ale bylo to těsný, jsem v poslední době nějakej línej.
 20. @pebe jasný, Hoffman je klasika. 4:6 metodu beru jako alternativu v případě že obvyklé postupy zklamou..
 21. Vánoční rozpoložení mne dohnalo k neuváženému nákupu několika Xmas 'limitek' (rozuměj směsí) zrnek kávy na filtr. Možná mne opravíte, ale když se řekne směs čehokoli obvykle si představím něco co zbylo anebo se neprodalo a sesypalo. Takže normálně bych byl opatrnější, ale v očekávání Ježíška a intenzivních chuťových zážitků jsem podlehl reklamě a nakupoval. Radostně jsem si udělal kafe z jedný limitky, druhý, třetí jednou V60, frenchpress i aeropress a furt jakože nuda. Nebylo to úplně hnusný, ale jen dost plochý, bez chuti. No, první vzorky jsem tunil Jamesonem, jakože chuť Irska, b
 22. Ještě to naposledy zkusím. Vzal bych bílý, černý na kůži a nebo i na tahu.
 23. Já teda mám velkou radost, že jsem to svoje loňské běhání přežil ve zdraví a pohodě a Vám přeju to samé v Novém roce.
 24. Hans Gruber je už vyřízenej, takže Vánoce můžou v klidu začít. Pěkné svátky Pánové!
 25. Pěkná fotka. Já zatím jen malé hrátky se světlem a rx100iii, ale už se těším až výběhu někam ven.
×
×
 • Create New...