Jump to content

Dagoberd

Member_50
 • Posts

  324
 • Joined

 • Last visited

About Dagoberd

 • Birthday 04/01/1920

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  na půli cesty mezi Prahou a Brnem
 • Fanoušek značky
  furt nějaké jiné..

Recent Profile Visitors

901 profile views

Dagoberd's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Dneska Squadron Leader, chuťově méně výrazný než Black Mallory, ale taky dobrej. Hoření naprosto bezproblémové, latakie už dýmce zůstanou. Dýmka je skvělá, líbí se mi čím dál víc, začíná mít i lehkou patinu.
 2. @mAra_ a navic, jako bonus ti to krásně ladí k šactvu . @filltos pěknej mrňous..
 3. Pěkný. Já mám zásadní problém, že neumím malý pevný nože nosit. V kapse tlačí, překáží i na opasku, na krku mě to nebaví, v mošně nejsou po ruce. Jak se s tím vypořádáváte vy?
 4. Tak GH FF dopadl až dnes. Velmi příjemný, asi mě tahle zkušenost posune časem ke třešním nebo vanilce . V 3/4 kotlíku mi ale tabák vyhasl a sviňa už nechtěl dál pořádně hořet. Scípal. Řekl bych, že to bylo plus/minus v místě první vrstvy. Tu sice jen volně pokládám, ale po dloubnutí lžičkou se tabák nezdál volný, bažinu jsem taky nezaznamenal. Měli byste prosím radu pro zelenáče?
 5. No tak ten zelvak je fakt parádní! Jaký má pouzdro, želví rawhide, anebo? Já v poslední době na lehko s Benchmade.
 6. Ups. Okolo 50 venkem, takže taky žádnej scípák. Ješte potřebuju nutně prosečského buldočka a billiard a pak na čas nákupy omezím.
 7. Jojo, máš pravdu. Pletu si ještě Gawitha a Davida. No cyp su. Průměr je kousek přes 20, stejný jako u Dejmalovky, ale dřeva okolo kotlíku je mnohem víc. Vypadá trochu jako mořskej ježek bez bodlin, je tak vošklivá až se mi líbí.
 8. Příprava na večer, nová low cost Jirsovka, přezdívám ji Dýně a ždibec DHFF . Voní krásně po vanilce a čokoládě, původně jsem to chtěl mýchat do jogurtu namísto müsli.
 9. Přes vtipný obal, který by s spíš hodil na balení extáze než na zrnka, je tohle kafe z Nordbeans plný chutí rumu a kakaa. Na V60 luxus. BTW, moje paní nemohla uvěřit, že jsem si tam panáka karibskýho nenalil..
 10. Tloušťík moc pěknej! A popílek máš libovej.. Bohušu OGS jsou samozrejmě 'one grand seiko', nejsem žádnej začátečník , gugl teda nabízel i variantu Orlík Golden Sliced, ale to určitě nebude ono.
 11. Aj, to jsem pod vlivem pozitivních zážitků zapomněl zmínit. Je to Black Mallory od Rattrays. Příště si troufnu už na Squadron Leadera.
 12. Dnes moje první latakiová směs, hodně sladká, dým jakoby s příchutí smoly z borovice. Asi jsem našel to správné...
 13. Dostal se mi na ušiska Haileyho Let do nebezpečí. Fantastické provedení od pánů herců E. Cupáka, Adamíry, Postráneckého... Takhle skvělou audioknihu po stránce mluveného projevu jsem ještě neslyšel. Doporučuji.
 14. Jen si SEM odložím odkaz na fajn dokument o českém dýmkaření.
 15. Nosí, ale já se teď realizuju zejména ve vlákně dýmky.
×
×
 • Create New...