Jump to content

Dagoberd

Member_50
 • Posts

  394
 • Joined

 • Last visited

About Dagoberd

 • Birthday 04/01/1920

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  na půli cesty mezi Prahou a Brnem
 • Fanoušek značky
  furt nějaké jiné..

Recent Profile Visitors

1,063 profile views

Dagoberd's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Damasko na pivu. Ikdyž nejsem pivní skaut, chutná mi dost IPA.
 2. Pár let jsem nosil v kapse bugouty v různém provedení střenek karbon, hliník, cf elite, ale i obyč modrý s grivory a mám ty nože opravdu rád. Poslední dobou však nedám dopustit na 940 Osborne v klasickém provedení, ta délka čepele vs. malá tloušťka střenek je prostě skvěle nositelná, ikdyž celkově je ten nůž poměrně ošklivej a připomíná mi dědkovské trappery.. Ještě doplním, že jsem 940 doplnil deep carry klip z Bailouta, který ji 'sekne' a navíc umožní zmizení nože v kapse.
 3. Pomalu mi dozrávají, ale zatím je stíhám konzumovat.
 4. Omlouvám se, ale vůbec nevím co pěstuju. Jakkoli jsou pěkně šťavnaté, řekl bych sladší, palivost vhodná k běžné konzumaci. @gandalf opravdu to vypadá jako Naga PC1, díky za nasměrování, jen ta pálivost se mi zdá poměrně nízká, tj. lze bez větších obtíží sníst za syrova.
 5. sr*t na nato, starej plesnivej řemen od @Anela jim stejně sluší nejvíc..
 6. Dík. Mám asi nějaký hybridy degenerovaný, na jednom keříku jsou dvě barvy papriček, červený a fialový.
 7. Kontrola stavu plodin po včerejší bouřce.. Zatím cajk. Poradite mi, kdy je nejlepší papriky otrhat, ty červený už vypadají poměrně konzumovatelně
 8. Jako začátečník jsem se s tím moc necrcal, fiknul jsem semínka na mokrej gif a o zbytek se postarala matka Příroda. Přesadil jsem až vzrostlé rostlinky z gifu rovnou do květináče. Mimochodem to hnojivo 'chilli focus' na který jsem zde dostal tip je fakt supr.
 9. Komu se nelení, tomu se zelení. Některé papričky jdou ale i do tmavě fialova . Už se na ně těším, čerstvé jsou na chleba se sýrem nejlepší.
 10. @siwi ahoj siwi, díky, od mistra foťáku pozitivní zpětná vazba potěší. Neměli byste tip na kvalitní khaki nato s černým hardware?
 11. Zdravím! Byl jsem už ve vlákně Damasko, ale dám to i sem. Fotka je to pěkná, dýmka taky, tak co.. Přeji pátek ve stylu pohoda&jazz..
 12. home office.. a je mi úplně buřt, že není pondělí.. @prky
 13. Zdravím Vás! Někdy v listopadu si jdu pro novou Octavii a zajímalo by mě zda se bude jednat o předvyrobený kus, který stál někde na letišti kvůli čipové krizi a příp. na co si dát při přejímce pozor. Budou třeba rezavé kotouče? Uvítám Váše názory. Dík!
 14. Velké poděkování patří Radkovi, dýmka je určitě v lepším stavu než vyšla z továrny. Koukám že jsem napsal název tabáku špatně. Je to https://www.cigarworld.de/pfeifentabak/pfeifentabak/meistermischung-pfeifentabak-nr-33-vanille-coffee-100g-dose-90014441_33218, takový nevtíravý aromatik, plný mléčné kávové pěny. Ale '88' jsem si koupil taky - čistá luxusní viržinka.
×
×
 • Create New...