Jump to content

Dagoberd

Member_50
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

About Dagoberd

 • Rank
  Kandidát závislosti
 • Birthday 04/01/1920

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  na půli cesty mezi Prahou a Brnem
 • Fanoušek značky
  furt nějaké jiné..

Recent Profile Visitors

840 profile views
 1. Zdravím, poprosím o doporučení zda je Pixie furt ta správná volba pro kávovar na 1 kafe denně okolo 3K? Předem díky.
 2. Díky, díky. Jsem prozatím téměř plně saturován všemi informacemi, takže mi snad ani vlastní kouření dýmky prozatím netřeba. Přiznám se také, že na lehkou ironii páně Tikala mne upozornil až Bertův příspěvek. Doufám, že se v mém případě nejedná o začínající stařeckou demenci, ale jen o nedostatek nikotinu, který se projevuje až po dvouleté abstinenci. Původní nápad nasypat do fajfky vločky od Stanislava tedy zavrhuji a smířím se s další překážkou v podobě cupovaní flake od SG, HG nebo nedejbože HU.
 3. Díky pánové, rozšířím položky v košíku, jsem fakt zvědavý jestli poznám rozdíl..
 4. Zajímalo by mne jak si stojí tabáky Stanislaw oproti zahraniční konkurenci, případně zdali někteří výrobci produkují výrazně kvalitnější tabák než ti ostatní (jakože správná vlhkost, dobrý řez, minimum klacků). Mám zálusk na Scottish Autumn Flake, který je mi obzvlášť sympatický zejména kvuli logu s letadýlkem a jednoduchému popisku, tzn. slabý, Virginia. :))
 5. Každopádně díky za poradu, jako zárodek kuřáka dýmky sbírám prozatím veškeré podněty a informace z okolí. Mám v plánu přece jen zkusit nejdřív sirky, ale zippo je srdcovka a brass s dýmkovou vložkou jsem nutně potřeboval už asi 15 let. Svoje dýmkaření neberu nějak dogmaticky, mám to jako zábavu (baví mne i číst odborné statě např. web dymkař.cz a zejména Doylovi povidky) a doplněk k mému couraní po lesích.
 6. Pěkná fotka Wláďo. Někde jsem 'zaslechl', že Damasko spasovavá tah ke konkrétnímu pouzdru, aby nebyly mezery. Máš s tímhle už nějakou zkušenost? Je potřeba při nákupu tahu poslat hodinky Konradovi?
 7. Jsem na tom podobně. Né, že by mě black verze omrzela, ale ten tankovej pás mi bohužel furt leží v hlavě.
 8. Já dostal tuhle doporučení, že nejlepší višeň je od Hamé. Pomalu dávám do kupy základní vybavení, ale furt mi tam něco chybí..
 9. Mimochodem James Hoffmann má nová videa na YouTube ohledně aeropressu, pokud máte tuhle techniku radi mrkněte na ně.
 10. Poslední půlrok používám Timemore C2, na alternativu fantastická věc, zvlášť pokud se ti ho podaří ulovit na Ali v akci a bez vypalného za litr, patnáct kil. Vyzdvihuju robusnost/ergonomii, rychlost mletí, precizní krokové nastavení a navíc je pěknej ;). Oproti Hario Mini nebe a dudy a upřímně teď už bych ho vzal i v českým šopu za téměř dvojnásobek.
 11. @Beet hoď si na záda 25kg písku a dáme závod.
 12. Vďaka Prochy, Škorpila si rád koupím. Ocelovýho dědka je třeba podpořit.
 13. Díky. 'Marton za 100dni' určitě vyzkouším, to zní fakt dobře.
 14. @Ajaj no, moje cíle jsou mnohem skromnější , rád bych půlmaraton pod 2hodiny. Běhám tři roky, 100kg, 186, 42let, 15 let posilovna. Časy na půlce od 2h2min - 2h6min. V podstatě je mi jedno jak rychle, spíš mě štve, že výsledky jsou tak dva roky furt ty samé. Zkusím dát na radu Garminu a Vaší a o tři měsíce se zas ozvu :).
×
×
 • Create New...