Jump to content

hinkle

Member_50
 • Posts

  230
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Fanoušek značky
  Omega

Recent Profile Visitors

676 profile views

hinkle's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Jinak co se týče vědy, tak např. V 16 stol. každý správný vědec věděl, že se Slunce točí kolem Země. A pokud někdo tvrdil opak, tak upálit. Takže se dá říct, že poměry se rozhodně zlepšily..zatím se neupaluje.
 2. Já jsem rád, že konečně všem těm kapitalistům, fabrikantům a vrahům z Volstrýtu jde o to životní prostředí a tu ekologii. A ne o peníze jak bylo zvykem dřív.
 3. Nepřímo, ale řeší. https://www.idnes.cz/zpravy/nato/nato-summit-madrid-klimaticke-zmeny-stoltenberg-fosilni.A220628_203855_zpr_nato_inc
 4. Me spis prekvapuje, ze to policie resi…asi jsou vrazi a loupeznici pochytani… i kdyz to bylo na udani…svoboda projevu je a snad bude i po projevu.
 5. Každá válka uvolní v lidech to nejhorší. Nejen tato…
 6. Jak je reálné nahradit krátkodobě ruský plyn, na kterém stojí, resp. Měla stát zapadoevropská energetická zelená soustava? Kolik tankerů to bude?
 7. Rusko mi taky nijak neublizilo…
 8. Sefem EU je pani co decimovala x let Bundesheer. Nato loni resilo mj. uhlikovou stopu tanku…..
 9. Lyndon Johnson a Rolex….. vyjimka potvrzujici pravidlo?
 10. Zklamal me Fiala, jak hned jede prosit o rozdeleni uprchliku. Vlastne nezklamal, jen potvrdil muj nazor na nej… jinak soudruzi z EU nejak k valce mlci… zejmena pani von der Leyno a nejvetsi zeleny ucitel, dobrotivy a zvecnely Timmermans… ze by meli strach, aby rusové nepritahli kohouty a zelena smrt se neodebrala do vecnych lovist
 11. Hledám, hledám přední výrobce munice a výbušnin...Doporucuji Barnaul…
 12. A pak kdo je kokot……realpolitik
 13. Pokud jsem nekde dobre cetl, slysel, chteji lidi co uz si cuchli k prachu. Rekrutu bez zkusenosti maji dost…
×
×
 • Create New...