Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Posts

  1,387
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sodekcz

 1. Já přímo ne. Ale zkus pohledat variantu BN0116-51X nebo podobné BN0241-59W. (není to z CZ shopu, nevím jestli byly někdy na našem trhu, jen jsem je asi před rokem hledal).
 2. @Roman-ZA byly ve třech barvách. Černá, zelená, modrá.
 3. Trochu mě točí tyhle promo videa, kde je vlastně víc omáčky, než samotného výrobku.
 4. Tyhle Glycinky @lukassob si mě pomalu získávají. Já dnes titan s elektrikou.
 5. Nojo, automaty mají zkrátka odlišný strojek než ruční nátah. Taky jsem jako puboš natahoval své Primky, občas si poladil jejich přesnost a kupodivu to vždy přežily. Jen jsem občas řachnul sklíčko a to mi za pár korun vyměnili.
 6. Aikony jsem měl kdysi v hledáčku, na živo jsem se jim nakonec vždycky vyhnul. Já jsem citizenovej, ale musí člověk hledat, co mu sedne, aby ještě byl schopen přečíst čas a nebyla to úplná divočina. A jak jsem pochopil, tímhle směrem nechcete. Takže bych omrknul Tagy nebo Wempe.
 7. Letošní Vánoce - byly nebo teprve budou? JInak Tudor. Pokud tě chytnou za srdce.
 8. Dnes zase černé ekodrajvy.
 9. @Vally vyřešen, vyřešen... A co cheš vlastně slyšet? SW200-1 není žádný superstroj. Ideální stav je používat hodinky jako hodinky-automaty a současně nebýt vyjukaný z občasného ručního dotažení. Tím myslím pár otáček právě třeba na rozběh. Nějak nevidím důvod natahovat automaty na 100% korunkou. (Pravidelně). Zase, pokud by z nějakého důvodu byla potřeba udělat to jednou, dvakrát, moc bych to neřešil a nebál se. Jak se říká všeho s mírou a sem tam po pár letech nějaký servis. Ale je to jen můj přístup.
 10. Společenské TH Date Carrery mi na ocelovém pouzdru pochytaly vlásečnice nejrychleji ze všech hodinek. A to byly moje nejluxusnější. Dnes se motám v daleko nižších třídách a žádné takové problémy nemám.
 11. Koukám, že jsem se sekl v předchozím postu. Nějak mi to nemyslelo. Sorry.
 12. @Lokal to není obchod. Spíš jestli je nemáš zmagnetizované.
×
×
 • Create New...