Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Posts

  1,269
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by sodekcz

 1. Mikuláš chodil včera, v čertovských barvách zůstávají i dnes
 2. 12 500,- po kratší odmlce
 3. U AirBossů mě mate, že nemají odečet minut. Jinak předchozí model v PVD jsem měl, vlastně mě mrzí, že jsem je pustil do světa.
 4. Jj, tohle vím, ale u Win 11 mi instalace bez připojení do sítě nechtěla projít. W10 byly jasné - nepřipojovat LAN kabel a u vyhledaných WiFi stačilo potvrdit "Nemám internet".
 5. @geometr @Prochy68 nevím přesně jak je to s Win 11 a účtem u MS. Upgradoval jsem řekněme rok starý notebook Lenovo z Win 10 (bez MS účtu) na Win 11. Upgradem to prošlo bez MS účtu. Pár dnů jsem to tak nechal. Pak jsem si vyrobil originál instalační USB pro Win 11 a chtěl všechno instalovat bez předchozího balastu na čisto. Jednak jsem si čistou instalací vyrobil problém s driverem k desce/disku (což se dalo vyřešit stažením u Lenova ) a jednak mi potom nešla udělat čístá instalace Win 11 bez MS účtu. Možná jsem někde udělal chybu, ale bez MS účtu jsem čistou novou instalaci Win 11 nedokázal projít a dokončit. Na rozdíl od Win 10, kde s instalací bez MS účtu nikdy nebyl problém. Tak jen dávejte pozor, ať se nedostanete do podobné šlamastyky.
 6. @Americkej @vaba nastupující stařecká vetchozrakost je zřejmě problém. Chce to nějaký čas vydržet s brýlemi, aspoň tak jsem to pochopil u své očařky. Mám krátkozrakost, která se s věkem nelepší a plíživě se k tomu přidává vetchozrakost. Klasický laser mi nedoporučila, prý by se mi zlepšila krátkozrakost a o to hůř rozjelo čtení. K případné výměně čoček jsme se zatím nedostali, momentálně bych do toho nechtěl jít.
 7. Ničím nefiltrovaný UP s aktuálním stavem.
 8. Fugu s Rojcem v pozadí.
 9. Bílá + mapa ale nejsem cílovka. Zato jsme to pojistili doma, bez rozdělení. Manželka se narodila na SK a já v CZ. Tipoval bych to po té době jako "spolu na vždy" (ale ne bratia), nebo minimálně na rozvod to nevypadá .
 10. Mám pilníky dva a ani jeden mi nevadí. (ty druhé teď nevyfotím)
 11. Scorpion Exo, vím že to asi nebude etalon bezhlučnosti, často si na naháči dávám špunty, mám dost citlivé uši, musel jsem sáhnout k tomuto řešení. Kde mi to nevadilo - na kamarádově stroji, kde je plexi hódně hódně vysoké.
 12. V tom případě se první přistání docela povedlo
 13. Je mi tak trochu líto, že musím souhlasit. Rád bych byl patriot ale nejde mi to.
 14. Zkusím předvíkendovou slevu na rovných 13 000,-
 15. Takže společný bod je, že jednou za čas budeš muset řešit servis 3 je relativně sporadická. V tom kdy a jak dochází k nějakému zatuhnutí. Stejně tě servis jednou za čas potká. 2, vrtět dlouhodobě, taky nemá význam. Ale pohled z druhé strany by říkal, že běžným denním nošením taky riskuješ opotřebení. Hodinky přece na nošení navržené jsou, tak je nesmysl uvažovat o "riskování opotřebení". Prostě mechaniky mají nějaký vlastní technický život, ten je potřeba brát na vědomí. Všeho s mírou, hlavně se z toho nepo.... a užívat si. Otázka servisu přichází na řadu v okamžiku nějakého úletu a takové ty x leté periodické servisy? Nějaké by proběhnout měly. Četnost s přihlédnutím k doporučení výrobce a k síle vlastní peněženky. Pokud winder, pak má smysl když je odkládáš jen na pár dnů, kdy by samy došly, a nechceš je potom rozcházet. Nebo když si pořídíš nějaké komplikace, jejichž rozcházení by bylo složité, případně zdlouhavé. Můj názor. Vrtič mám, spíš od něj upouštím a snažím se hodinky střídat dle osobních nálad.
 16. Odkud jsou, že přišly bez ochranných polepů?
 17. Za mě dobrý, proč ne.
 18. -2 je krása, nenechal bych se tím rozhodit. Leda že by se to začalo posouvat dál a dál, zkracovala se doba chodu nebo tak něco.
 19. Moc super to není, je to tak trošku na prasáka. Ani očko nenasadil, pardon pouzdro neočistil.
×
×
 • Create New...