Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Content Count

  800
 • Joined

 • Last visited

About sodekcz

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Wenger, Citizen, Victorinox

Recent Profile Visitors

1,312 profile views
 1. Ta zelená vypadá dobře. Kdybych byl designér, neodděloval bych barevně "SUN". Nějak mi na nich v DAY víc sedí bílá.
 2. @Radius už jsi něco hledal? V principu asi je potřeba vědět: jestli budeš vrtět na plný nátah někde z minima nebo jestli budeš vrtět na udržování chodu ideální je, když vrtič umí přepínat režimy, abys tohle na něm dokázal nastavit jestli budeš vrtět trvale, nebo spíš jen příležitostně co máš za strojek v hodinkách a kolik potřebuje otáček do plného nátahu jestli ti strojek bere oba směry nebo jen jeden pokud je ve vrtiči nastavitelný počet otáček za 24h, je to jedině dobře zbytečně nepřetahovat, ale hodinky by se s tím měly umět vyrovnat
 3. sodekcz

  Frankfurt GMT

  @x591 v každém případě díky za postřehy. Něco mám v inzerci, pokud se mi to podaří nějak rozumně zakončit, rád bych zkusil tenhle kousek. Zatím čekám a váhám černá/šedá varianta.
 4. Čekám platbu, potom zamknu. Díky za prostor.
 5. Ahoj, nabízím Aragony, potápky s tritiem a jednosměrně otočnou lunetou na originálním kovovém tahu. Co k nim dodat - téměř nové, krom opravdu pár vlásečnic není žádný problém. Prodávám, protože jsem v tomto směru tester a musel jsem je vyzkoušet. Na ruce cca 18+ cm není třeba se bát jejich pouzdra se 45 mm. Jsem první majitel, nákup proběhl včetně proclení. Strojek SEIKO NH35. Chod odpovídá strojku, jdou mírně do mínusu, watchcheck ukazuje někde mezi -6 až +1,5 sec za 24 hod. Na ruce a ve vrtiči spíš ten mínus, přes noc na dýnku se mírně rozparádí a dokážou udělat kous
 6. Ahoj, nabízím hodinky TAG Heuer Carrera TwinTime (GMT) Calibre 7. Nejsem první majitel, před coronou proběhly tady na fóru. Originál box, návod, karta z r. 2018. Plastický ciferník s efektem gramofonové desky, ten mě tenkrát dostal. Safír, 41 mm, originál kožený řemen s překlápěcí sponou, navíc 1 šedý Kvarnsjö s rychlostěžejkami (nejsem měnič řemenů, jak jsem koupil, tak prodávám). Nejsou to žádné leštěnky. Něco vyrobili předchozí majitelé, něco padá na moji hlavu. Myslím, že fotky ukazují víc, než je při nošení vidět. Leštění žádné neproběhlo. Ideální by bylo osobní p
 7. sodekcz

  Frankfurt GMT

  Páni kolegové, brali jste někdo "topgrade", nebo jste zůstali u základu?
 8. sodekcz

  Frankfurt GMT

  Jak rozumět tomu, že chceš jít omrknou šedou verzi - červíček hlodá?
 9. To znám z jiného pohledu. Kolikrát si člověk nekoupí něco, na co má a občas si koupí něco, na co vlastně nemá.
 10. sodekcz

  Ukaž svoje Laco

  Visel jsem na jejich webu i na nějakých videích. Velká nerozhodnost. Černá nebo šedá? Ještě kdyby měli podobný moderněji střihnutý model bez GMT ... Vypadají dobře.
 11. sodekcz

  Frankfurt GMT

  @McStinger píšou, že je to jejich typická barva (na ručkách). Tak ji tam plácli. Těžko říct, zda je dobré dodržovat tradice, nebo zda to vede spíš k cirkusovějšímu vzhledu.
 12. sodekcz

  Mido

  Nemám problém na 18/18,5 cm rukou nosit 45mm Aragony, nemám absolutní problém s nějakými +- 42/43mm na Citizenech/Wengerech/TagHeuerech/Lum-Tec a dalších, kde jde L2L někam ke 49mm.
 13. Nechť je zpracování Sanmartinů strašákem, no spíš hnacím motorem pro mnohé konkurenty v oblasti hodinkových značek. Ámen Pěkné detaily.
 14. sodekcz

  Frankfurt GMT

  Nechal jsem se nachytat (ETA/Sellita), nebo jsem to prohlížel ještě s Etou.
 15. sodekcz

  Frankfurt GMT

  Mně tady na fóru v podstatě ještě hoří vajgl na nadráží, tak nemám moc co radit. Orisky jsou fajn, ale předpokládám, že porovnáváš "běžné" Big Crowny se Sellitou a tady míříš výš. Tak asi není o čem pochybovat, když to máš takto nastavené.
×
×
 • Create New...