Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Posts

  1,335
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Mírně se to mění.

Recent Profile Visitors

2,447 profile views

sodekcz's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Máme se Zeolithem, dostali jsme ji ze showroomu za příznivou cenu. Jede pár let, zatím naprosto bez problému. Předtím jsme měli asi 15 let AEG. Po té době se rozsypal plastový rozvaděč vody a nevyplatilo se kupovat nový (kdo viděl myčku zevnitř, takový ten klumprt co honí vodu do všech trysek).
 2. Někteří si byli rovnější, tak se dostali ven kam chtěli. Tuzex, montážní cesty, dovoz přes někoho, kdo měl někoho za kopečky ...
 3. @Dushakx nákup v ČR je podmínkou?
 4. Jsem tak trochu blázen do tmavých pouzder. U PVD máš jednu jistotu - určitě to škrábneš, minimálně kovová spona je rychle na řadě a každý zásek je vidět víc, než na světlé klasice.
 5. Někde jsem zaslech, že by mělo dojít k oddělení ceny plynu od ceny elektřiny. Nedokážu však daát odkaz na relevantní zdroj.
 6. @paimei Díval ses na shipito?
 7. Oboje řízeny rádiem z Meinfliegenu. Ale ty jedny evidentně nejdou.
 8. sodekcz

  Ebay

  @igor261069 v podstatě můžeš být rád, pokud prodejce vyřídí DPH, případně clo za tebe. Na jiných shopech to je běžná věc, potom nemusíš dokladovat a řešit nic u nás, pokud je to aspoň trošku slušný shop.
 9. Mabuchi bývala kdysi docela slušná značka na malé elektromotorky. Používali jsme je v dráhovém automodelářství. Nojo, jenže s tím jsem seknul dobře před takovými 40 lety Možná dělají stále rozumné věci, jak se dívám, spíš je problém v následném mechanickém zpracování.
 10. Jedna taková nepotápková limitka. Vybaleno a sesynchronizováno na DCF.
×
×
 • Create New...