Jump to content

sodekcz

Member_50
 • Content Count

  826
 • Joined

 • Last visited

About sodekcz

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Wenger, Citizen, Victorinox

Recent Profile Visitors

1,405 profile views
 1. Jsou u nového majitele. Děkuji za zájem a za prostor.
 2. @Petr.S to jsem už taky kdesi fotil, auto bylo vystavené před pneuservisem. To víš, auto z Němec, znak z Němec ... Řekl bych, že jim to nevyšlo, nebo naopak vyšlo až příliš dobře. Tak si vyber.
 3. Padl tady dotaz na referenci - jedná se o TH Carrera WAR2012.FC6326 (tedy UP)
 4. Díky, vznesl jsem taktéž dotaz, ale odpověď mi nepřišla.
 5. Ale bude - zřizují se tady mezisklady. Celní řízení za dovoz udělá dovozce ve velkém. Ty potom zaplatíš o něco víc (DPH) ale nebudeš platit nesmysl výpalné, Poště a jiným speditérům.
 6. Presales closed, momentálně.
 7. Tady rozhovor : https://www.seznamzpravy.cz/clanek/jsem-patriot-rad-ukazuju-svetu-ze-cesi-umeji-rika-investor-do-hodinek-168688#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=0sD5lrFSztW-202107061417&dop_id=168688&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 8. Prázdninový UP cena 31900,-
 9. Exiztence - tak záleží, kde koupil, že. Každý nenakupuje na Aliku. 60 éček to k 55 dolcům nemá zas až tak daleko. janpo - žádná tragedie, je to jako se vším. Člověk se musí dívat kolem sebe, když něco dělá a k tomu sbírat znalosti a zkušenosti. Něco sis vyzkoušel, příště třeba půjdeš jinou cestou.
 10. tombasi - zcela určitě se dá neustále pracovat na nových verzích
 11. @dabelM to tam snad dali aby konečně přestala ujíždět dlažba
 12. Jen jim u pilotek nehraje produktový obrázek - na stránce s detaily chybí Date okýnko Taky by to byla přijatelná varianta.
 13. No tedy to je dilema. Z vlastní zkušenosti, pokud jsou pacholata co k čemu, můžou se investice do nich o pár let prodloužit. Minimálně do vzdělání (a rozumných koníčků) se to vyplatí. Ideální stav, když na vlastní koníčky taky něco zbyde.
×
×
 • Create New...